In amintirea, a ceea ce era forumul The-West

  • Autor subiect DeletedUser13117
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Eu cand m-am inscris pe lumea 1 primul avea level9, am fost al 121-lea pe forum parca

LE: VERIFICATI UID 126
 

DeletedUser6484

Guest
Eu cand m-am inscris pe lumea 1 primul avea level9, am fost al 121-lea pe forum parca

LE: VERIFICATI UID 126

eu cand am intrat pe lumea 1 orasele aveam cate 300 de puncte si trimiteam la telegrame sa intru de ma plictiseam pana la urma am intrat in cel care a ajuns primu la max de puncte :))

prima telegrama trimisa în 9/10/2008 ora 16:04 :whistle:
am toate telegramele trimise .... :D
 

DeletedUser

Guest
Aici in afara de spam,altceva nu prea exista..la rubrica Intrebari....se deschid sute de topicuri pe aceleasi subiecte banale..:huh:
Ok,nu ai prins vremurile vechii ale westului.
Acest topic e pentru cei care joaca de mult timp Tw,nu pentru pustanii care se cred inteligenti ca folosesc build-uri facute de altii.
ON:Erau niste vremuri frumoase,in care nu pepitele faceau topul....
Spre exemplu,in interviul luat de aurasz lui vioste,a marturisit cate pepite a folosit doar pe delaware:32.000 si ceva...asta spune totul despre ce a ajuns TW-ul.
 

DeletedUser

Guest
Ok,nu ai prins vremurile vechii ale westului.
Acest topic e pentru cei care joaca de mult timp Tw,nu pentru pustanii care se cred inteligenti ca folosesc build-uri facute de altii.
ON:Erau niste vremuri frumoase,in care nu pepitele faceau topul....
Spre exemplu,in interviul luat de aurasz lui vioste,a marturisit cate pepite a folosit doar pe delaware:32.000 si ceva...asta spune totul despre ce a ajuns TW-ul.

pustiule,sa stii ca eu unu nu mi-am facut cont ca disperatu,de cand m-am apucat de tw,il joc de la inceputul lumii 2

asa ca,tu traieste-ti viata aici:up:
 

DeletedUser12402

Guest
Aici in afara de spam,altceva nu prea exista..la rubrica Intrebari....se deschid sute de topicuri pe aceleasi subiecte banale..:huh:
Deeeh...Mai e si Propuneri si idei West unde toti vin cu ideile lor pregatite pe WC...

Ok,nu ai prins vremurile vechii ale westului.
Acest topic e pentru cei care joaca de mult timp Tw,nu pentru pustanii care se cred inteligenti ca folosesc build-uri facute de altii.
ON:Erau niste vremuri frumoase,in care nu pepitele faceau topul....
Spre exemplu,in interviul luat de aurasz lui vioste,a marturisit cate pepite a folosit doar pe delaware:32.000 si ceva...asta spune totul despre ce a ajuns TW-ul.
Care vremuri?Cele din urma cu 2 minute?
 

DeletedUser11724

Guest
si eu imi aduc aminte de primul meu cont de pe lumea 4 cand aveam lvl29 si ma tot ataca unu de 32 si vazusem undeva ca pe la 35 fac biciul si abia asteptam sa fac 35.cand am avut in final bicul eram asa de bucuros de parca nu mai era alta arma mai tare insa acel jucator se lasase de tw si nu am mai avut satisfactia de ai intoarce atacurile.
aveti dreptate "CE VREMURI!"
 

DeletedUser

Guest
Poate ca ar fi bine sa nu mai traiti in trecut....sunt de acord cu unele aspecte...insa timpul merge mai departe.... Daca as fi pt o zi admin pe forum....as face o curatenie generala prin topicuri ca eu unul m-am saturat sa primesc cand dau search pe forum fel si fel de topicuri inutile ....poate asa nu am mai pierde vremea atunci cand cautam cate ceva...

Si vreo 3 tone de informatie scrisa prin sute de postari a fost 'pierduta' odata cu 'curatenia' asta atat de bine facuta...
^
THIS! De cel putin 3 ori am incercat sa gasesc posturi folositoare din subiecte 'tarde, 1 singura data am fost ajutat de un mod. Dunno daca se poate face la fel cu vechiul topic Minecraft.
Also, vremurile alea erau mai bune pentru ca te chinuiai sa obti ceva, nu apasai pe 2 butoane si ajungeai in top. E vorba de momentele in care erai noob, si asa se intampla cu toate jocurile.
 

DeletedUser

Guest
Tin minte ca prima data am aflat de TW de la un prieten care juca triburile cu mine. Am intrat si eu sa vad cum e si mi-a placut. Parca era The-West Beta romania pe atunci. Oricum, cand am intrat eu pe lumea 1 mai nimeni nu avea aleasa clasa de caracter, pentru ca aveau lv prea mic.
 

DeletedUser12011

Guest
perioada fara chat...fara forturi..perioada de glorie al lui elphh...wolfshade..hot sauce:sad:
 

DeletedUser

Guest
Tin minte ca prima data am aflat de TW de la un prieten care juca triburile cu mine. Am intrat si eu sa vad cum e si mi-a placut. Parca era The-West Beta romania pe atunci. Oricum, cand am intrat eu pe lumea 1 mai nimeni nu avea aleasa clasa de caracter, pentru ca aveau lv prea mic.

la fel,dupa ce am inceput triburile am aflat de la un coleg cum ca ar fi bun si asta(tw) si..acum joc doar asta :huh:
 

DeletedUser9742

Guest
ce vremuri,ce vremuri:indian:, eu miam facut contul cand cea mai noua lume era lumea 4:cooln:
 

DeletedUser

Guest
Aoleu,nostalgicilor,parca ati fi o adunatura de "aproape-morti" care plang dupa comunism pe banca in fata blocului.

Adio,"Ceea ce a fost the-west odata",Vesnica Pomenire,RIP.
 

DeletedUser

Guest
ce vremuri....ce sa va spun

voi chiar nu vedeti ca topicul asta e o prostie...

adica asa este si acum forumul...intradevar s'au schimbat jucatorii intre timp...atat

cu cu posturi gen RIP The west? Voi chiar sunteti :magar:.

the west este si va fi la fel (cel mai bun joc)
asa ca sa ne luptam cu cei care gandesc la trecut:shoot:
 

DeletedUser5629

Guest
ce vremuri....ce sa va spun

voi chiar nu vedeti ca topicul asta e o prostie...

adica asa este si acum forumul...intradevar s'au schimbat jucatorii intre timp...atat

cu cu posturi gen RIP The west? Voi chiar sunteti :magar:.

the west este si va fi la fel (cel mai bun joc)
asa ca sa ne luptam cu cei care gandesc la trecut:shoot:

S-a schimbat si jocul, era mai palpitant cand nimeni nu stia nimic despre el, si zi de zi aflai cate ceva nou.
Nu aveai chat, nu vedeai lume cersind bani si obiecte, cine avea prastia lui huck era privit cu admiratie, acum oricine isi permite aia.
Bine cu pantalonii cu aura, dar si cu aia tot auzi cate unu de nivel 20 "Da' is mai buni x decat y" care nu a ajuns sa ii poarte pe nicio lume.
Inainte primul loc la dueluri era ala cu peste 1000 dueluri castigate, acum si cu 300 poti ajunge primul... (Vycky a ajuns de pe 1000 pe 18 in 4 zile cu 400/500 dueluri castigate daca tin bine minte)
 

DeletedUser

Guest
S-a schimbat si jocul, era mai palpitant cand nimeni nu stia nimic despre el, si zi de zi aflai cate ceva nou.
Nu aveai chat, nu vedeai lume cersind bani si obiecte, cine avea prastia lui huck era privit cu admiratie, acum oricine isi permite aia.
Bine cu pantalonii cu aura, dar si cu aia tot auzi cate unu de nivel 20 "Da' is mai buni x decat y" care nu a ajuns sa ii poarte pe nicio lume.
Inainte primul loc la dueluri era ala cu peste 1000 dueluri castigate, acum si cu 300 poti ajunge primul... (Vycky a ajuns de pe 1000 pe 18 in 4 zile cu 400/500 dueluri castigate daca tin bine minte)

si pentru toate chestiile astea trebuie sa inmormantam the west-ul?
 

DeletedUser5629

Guest
si pentru toate chestiile astea trebuie sa inmormantam the west-ul?

S-a schimbat lumea, si in joc, dar si pe forum... am vazut un topic vechi facut de pwg la misto, si cum l-a ars smokey pt ca nu a cautat inainte, acum tot felul de copii fac topicuri aiurea, despre care s-a mai discutat... dar nu patesc nimic.
 

DeletedUser

Guest
EU am avut cont si pe forum si-n joc la inceput
am fost activ panaa s-a lansat L2.
apoi am mai aparut prin diferite perioade

pe atunci era frumos in saloon si la propuneri erau ,,idei gandite pe wc''(parca asa li se zicea)

nu mai stiu multi de pe vremea aia,dar parca era patrat,anonim000,parca si Teleo...

oricum imi este dor de cea ce era pe atunci.
 

DeletedUser8280

Guest
Eu am inceput sa joc cand cea mai noua lume era lumea 4.M-am inregistrat pe joc apoi nu am jucat deloc.Doar m-am inregistrat.Dupa cateva saptamani am inceput sa intru.Era frumos atunci dar acum parca e mai frumos.
 
Sus