Jurnal de Calatorie in Realitate ...

  • Autor subiect SirUndertake
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Sincer, părinți mei sunt extrem de exigenti...daca nu mă spuc la ora la câte am zis de teme...sunt pedepsit 1-2 zile...
Serios!!!
Daca m-ar Lasa o data, nu știu ce m-as face...cred ca as lua 9' in prostie...
Adevarul e ca daca nu m-ar impinge mereu de la spate, nu as ajunge la nivelul de pregătire actual...
 

DeletedUser

Guest
Sincer, părinți mei sunt extrem de exigenti...daca nu mă spuc la ora la câte am zis de teme...sunt pedepsit 1-2 zile...
Serios!!!
Daca m-ar Lasa o data, nu știu ce m-as face...cred ca as lua 9' in prostie...
Adevarul e ca daca nu m-ar impinge mereu de la spate, nu as ajunge la nivelul de pregătire actual...
rlly?
asta`i alta gogonica? :))
 

DeletedUser

Guest
Sincer, părinți mei sunt extrem de exigenti...daca nu mă spuc la ora la câte am zis de teme...sunt pedepsit 1-2 zile...
Serios!!!
Daca m-ar Lasa o data, nu știu ce m-as face...cred ca as lua 9' in prostie...
Adevarul e ca daca nu m-ar impinge mereu de la spate, nu as ajunge la nivelul de pregătire actual...

Ai zis de vreo 100 de ori ca esti pedepsit si cucu bambus esti pe forum 24/24
 

DeletedUser

Guest
Nu, asta chiar e adevarat...
Nu mai fac ,,gogonele" ca altfel o sa ajung, arunci când zic un adevăr sa nu ma mai creadă lumea!
 

DeletedUser

Guest
Hai ma ca nu esti Mr. Perfecto :))
n'ai cum sa iei numa 10...nici parintii nu ar trebui sa te innebuneasca in asa fel..
daca iei un 9 na :P nu'ti strica media asa tare :)
 

DeletedUser

Guest
Imposibil sa fi de nota 10 , asta e vanator de note , am si eu d'astia in clasa si daca ii intreb ceva din cultura generala , cucu bambus
 

DeletedUser

Guest
Sincer, părinți mei sunt extrem de exigenti...daca nu mă spuc la ora la câte am zis de teme...sunt pedepsit 1-2 zile...
Serios!!!
Daca m-ar Lasa o data, nu știu ce m-as face...cred ca as lua 9' in prostie...
Adevarul e ca daca nu m-ar impinge mereu de la spate, nu as ajunge la nivelul de pregătire actual...

Punem pariu ca eu in clasele V-VIII am avut doar 10 la fizica si in prezent nu stiu nici macar ce e inertia?
 

DeletedUser9859

Guest
Sincer, părinți mei sunt extrem de exigenti...daca nu mă spuc la ora la câte am zis de teme...sunt pedepsit 1-2 zile...
Serios!!!
Daca m-ar Lasa o data, nu știu ce m-as face...cred ca as lua 9' in prostie...
Adevarul e ca daca nu m-ar impinge mereu de la spate, nu as ajunge la nivelul de pregătire actual...

In ce clasa esti?
 

DeletedUser

Guest
Nu pot sa îți demonstrez cultura mea generală pe Forum
, deoarece mă poți suspecta de search dar o sa îți dau numărul meu de telefon si o sa îți demonstrez, ok?
 

DeletedUser

Guest
Astazi am zis ca sa ies 10 minute sa fumez o tigara linistit...dar m-am intalnit cu niste prieteni si am stat 2 ore :RAS:
 

DeletedUser2854

Guest
Mi-am adus aminte de o faza de ieri .
Eram la scoala si am fost ascultat la istorie , am raspuns perfect (din instinct ) , si am primit 10 , acum nu stiu ce sa ma fac ca mama e femeie de serviciu si tata e tractorist si daca afla ca invat la scoala ma bate cu nuiaua . Ce sa ma fac ? Eu m-am rugat de profesoara sa ma lase corigent insa ea nu a vrut asa ca am stat linistit , fapt care l-a suparat pe varul meu de-a douazecea spita care este prietenul fiului directorului , mi-a zis ca trebuia sa merg la el daca vroiam corigenta .
Si am un Ifon super l-a gasit tata pe camp cand discuia , acum probabil o sa il ia daca nu raman corigent pana la vara .
Nu stiu ce sa fac ca o sa dorm afara fara PC :| .
 

DeletedUser

Guest
Mi-am adus aminte de o faza de ieri .
Eram la scoala si am fost ascultat la istorie , am raspuns perfect (din instinct ) , si am primit 10 , acum nu stiu ce sa ma fac ca mama e femeie de serviciu si tata e tractorist si daca afla ca invat la scoala ma bate cu nuiaua . Ce sa ma fac ? Eu m-am rugat de profesoara sa ma lase corigent insa ea nu a vrut asa ca am stat linistit , fapt care l-a suparat pe varul meu de-a douazecea spita care este prietenul fiului directorului , mi-a zis ca trebuia sa merg la el daca vroiam corigenta .
Si am un Ifon super l-a gasit tata pe camp cand discuia , acum probabil o sa il ia daca nu raman corigent pana la vara .
Nu stiu ce sa fac ca o sa dorm afara fara PC :| .

Tare citat...
Imi place cum ai făcut schimbarea...dar cred ca tu traiesti in trecut daca nu ți-ai dat seama ca era o minciuna imensa, gogonata si sclerozata...
 

DeletedUser

Guest
@regelemanelelor: in primul rând eu mă duc la Scoala ca sa invat si sa iau note bune!
In al doilea rând nu îți permit sa te adresezi mamei mele cu apelativul jegos :
,,mă-ta" ( nici nu ai scris corect...) deoarece nu ești tu in măsura !
In al treilea rând, după cum vobesti, ce nume ai, cum iei problema in mana... Nu ești altceva decât un copil cu media 8, ce te iei de alții...nu cred ca ești in măsura sa spui ca nu merit telefonul pe care îl am!
Nu este viața mea privată/personală treaba ta , OK ?
Imi este rusine de tine...Apropo, telefonul este luat de unchiul meu din America (pentru capsorul tau: SUA) ...ai tu cumva rezultatele la învățătură identice sau pe aproape cu ale mele?! Ai tu pe clasele V-VI media 10 CURATĂ? Când mai vorbesti si incerci sa evidentiezi astfel de aspecte de altfel ofensatoare, sa te informezi, bine? E doar un sfat prietenesc...

In rest acum a venit tata si m-a iertat...(iupi)...am pedeapsa de doar 1 săptămâna ...( pe asta o suport ușor...)
@Henya: nu înțeleg ce ai vrut sa zici...

Actually, din cate-l cunosc pe silviu are media 10, si sincer, daca tu ai injura pentru un 10, esti fail. Eu la engleza nici nu stiu cati de 10 am :-j, a da, si mai treci prin dictionar, si-mi place cum te lauzi cu mediile tale de tot cac*tu, probabil ai profesori care dau note ca sa-si primeasca salarul, fiind mai alfabetizate si femeile de servici.

Punem pariu ca eu in clasele V-VIII am avut doar 10 la fizica si in prezent nu stiu nici macar ce e inertia?

Same bro, si culmea, eram singuru cu doar 10 la fizica. si erm, mai sunt cateva materii la fel, cum ar fi geografia si istoria.



Pute rau a prostie....
"Prostul nu e si fudul daca nu e prost destul..."

On: Dupa un numar nenumarat de ore pierdute am reusit sa-mi termin tema pentru vacanta de vara.

De fapt era altfel, dar imi place cum o zici tu =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Actually, din cate-l cunosc pe silviu are media 10, si sincer, daca tu ai injura pentru un 10, esti fail. Eu la engleza nici nu stiu cati de 10 am :-j, a da, si mai treci prin dictionar, si-mi place cum te lauzi cu mediile tale de tot cac*tu, probabil ai profesori care dau note ca sa-si primeasca salarul, fiind mai alfabetizate si femeile de servici.







De fapt era altfel, dar imi place cum o zici tu =))

" Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul "
Eu asa o stiu . In fine , cine esti tu si de unde ii stii numele ?

Tare citat...
Imi place cum ai făcut schimbarea...dar cred ca tu traiesti in trecut daca nu ți-ai dat seama ca era o minciuna imensa, gogonata si sclerozata...
\

Nu imi pasa , esti un fel de pistolaru :ras: . Cauti sa faci orice sa pari mai smecher .
 

DeletedUser

Guest
" Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul "
Eu asa o stiu . In fine , cine esti tu si de unde ii stii numele ?

\

Nu imi pasa , esti un fel de pistolaru :ras: . Cauti sa faci orice sa pari mai smecher .

Din moment ce sunt in acelasi orasi pe georgia. (EI SUNT NU EU.) Iti dai seama ca s-au inmolipsit.
 
Sus