Jurnal de Calatorie in Realitate ...

  • Autor subiect SirUndertake
  • Data de început

DeletedUser19397

Guest
Am nervi mari !!!
Deci :
La noi, la ora de engleza profa ne pune ca pentru fiecare raspuns corect sa scriem niste puncte pe tabla... de exemplu :
Eu am raspuns corect si sunt nr. 24 in catalog si altu e nr. 1 :
Nr.24 - 1p
Nr.1-1p
( asa ne pune sa scriem ! )
Si la 25 puncte luam un 10! ( pampampaaam... )
Numai ca eu mai aveam nevoie de 2 si luam 10-le... Si am uitat sa imi trec punctul ! La mine in clasa e mare rautate...
La sfarsitul orei ii spun lu profa. sa ma lase sa imi pun punct ca am uitat... ( reala faza... intamplata a =cum 1 ora...) Si incep astia de la mine din clasa :
,,NU, doamna, ca ala nu a raspuns !!! " etc.
I-am zis : ,,Ba nu doamna, serios, nu mai stiti !?!?!? "-am vorbit un pic cam tare si aia era in fundul clasei...- Si plec pe usa...A
Ajung acasa nervos, injurand, etc.
,,'tui mama masii de proasta...Mai retar***a ca femeia asta n-am mai vazut..."-noroc ca eram si sunt singur acasa...-
Mama e directoare la scoala ( serios ) si m-a sunat peste 5 minute, atunci cand eu intram pe usa, si imi zice :
,,Ma nenorocitule, ce s-a intamplat cu iesirea aia ?! Tu esti nebun ?! Femeia aia a venit in cancelarie si era nervoasa, aproape ca plangea !!! Ai grize, hai ?!A zis ca nu mai vrea sa te vada in viata ei ( P.S. faceam pregatire cu ea la engleza... ) si nici la pregatire nu te mai primeste !!!
D'acuma nu mai pui mana pe calculator pana la vara...si nici telefonul ( m-au apucat si mai rau nervii... va dati seama, fara calculator si telefon pana la vara ?! ...my poor iPhone...) , m-ai inteles ?!
Treci inapoi la scoala sa iti ceri scuze, ca altfel te rup in bataie ( eu am fost batut de multe ori.. cureaia, batul ...numai pentru ca am luat un 9 sau un 8 !!! ) !!"
Si ma duc la scoala... acolo intru pe la profesori si imi tine mama o morala de era sa ma arunc pe geam...
Acum sunt acasa si pana la 18:45 ( ora cand vine mama... )nu ma dezlipesc de la calculator ...
Maine am un ra**t de concurs si trebuie sa imi repet toata noaptea si seara...
Vi se pare normal !?
Sa mor eu daca am vazut asa ceva pana acum !!!
E 1000% reala faza...
Acum ma gandesc...
Tai vene sau plec d'acasa...
Va dati seama ca atunci cand vine si tata imi zboara creierii...
Cool story bro, needs more tits. Era mai misto daca cand te duceai la cancelarie sa-i spui sa-ti puna punctu ea iti zicea ca iti pune punctu numai daca o lasi sa-ti faca handjob.Si dupa venea ma-ta si faceai incest cu ea si dupa threesome.
Apropo ai uitat sa spui cu respect la sfarsit. Si cine te-ar crede ? Acum serios plange doar pentru ca i-ai zis sa-ti treaca un punct si ca i-ai spus : ,,Ba nu doamna, serios, nu mai stiti !?!?!? ". Du-te pe tpu sau clopotel ca acolo merg povesti din astea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16869

Guest
@SirUndertake

Your poor iPhone... ce ma enerveaza oameni asta.

Alti n-au ce manca si tu plangi ca ti-a luat maicata iPhonu ? :nesigur:
 

DeletedUser

Guest
@regelemanelelor : sa faci tu incest ... Nu e treaba mea ce faci tu cu mama ta...
@Andrei Ghita: frate, sunt extrem de fericit pentru ce am doar ca acum nu mai pun mana pe el pana la vara...

P.S.: sunt la un coleg :P...
 

DeletedUser19397

Guest
Si ce daca ai iphone ? Sunt telefoane prea scumpe pentru calitatile lor. Sunt de acord cu AndreiGhita. Unii n-au calculator, telefon, televizor si nici nu pot sa mearga la scoala, tu ai de toate. Ea ti l-a luat ca nu-l meriti. Esti vanator de note. Te duci la scoala sa inveti sau sa iei note sa te laude ma-ta si sa arunce banii pe iphone ?
 

DeletedUser

Guest
@regelemanelelor: in primul rând eu mă duc la Scoala ca sa invat si sa iau note bune!
In al doilea rând nu îți permit sa te adresezi mamei mele cu apelativul jegos :
,,mă-ta" ( nici nu ai scris corect...) deoarece nu ești tu in măsura !
In al treilea rând, după cum vobesti, ce nume ai, cum iei problema in mana... Nu ești altceva decât un copil cu media 8, ce te iei de alții...nu cred ca ești in măsura sa spui ca nu merit telefonul pe care îl am!
Nu este viața mea privată/personală treaba ta , OK ?
Imi este rusine de tine...Apropo, telefonul este luat de unchiul meu din America (pentru capsorul tau: SUA) ...ai tu cumva rezultatele la învățătură identice sau pe aproape cu ale mele?! Ai tu pe clasele V-VI media 10 CURATĂ? Când mai vorbesti si incerci sa evidentiezi astfel de aspecte de altfel ofensatoare, sa te informezi, bine? E doar un sfat prietenesc...

In rest acum a venit tata si m-a iertat...(iupi)...am pedeapsa de doar 1 săptămâna ...( pe asta o suport ușor...)
@Henya: nu înțeleg ce ai vrut sa zici...
 

DeletedUser

Guest
Si ce daca ai iphone ? Sunt telefoane prea scumpe pentru calitatile lor. Sunt de acord cu AndreiGhita. Unii n-au calculator, telefon, televizor si nici nu pot sa mearga la scoala, tu ai de toate. Ea ti l-a luat ca nu-l meriti. Esti vanator de note. Te duci la scoala sa inveti sau sa iei note sa te laude ma-ta si sa arunce banii pe iphone ?

lasal ma in pace! nu iti dai seama ca e tocilar?ma refer ca toceste, adica face pregatiri la engleza ca sa ia 10 pe cand altii iau 10 fara sa invete.. cred ca e idem si la alte materii.
e un copil de tipul celor cu parinti ,,bossi'' sus. Deci mă-sa e director, fix la scoala la care lucreaza. relatii... asa e scoala din ziua de azi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasal ma in pace! nu iti dai seama ca e tocilar?ma refer ca toceste, adica face pregatiri la engleza ca sa ia 10 pe cand altii iau 10 fara sa invete.. cred ca e idem si la alte materii.

Pentru creiersul tau ars, fac pregătire pentru concursuri, si pentru o eventuala facultate in străinătate...
Nu cred ca te ducea mintea la asta...
Țin sa cred ca ești doar o alta clona nereusita, dar având un anume număr de posturi si vechime, ești doar un vechi user plictisit...
Toate cele bune...
 

DeletedUser19397

Guest
@regelemanelelor: in primul rând eu mă duc la Scoala ca sa invat si sa iau note bune!
In al doilea rând nu îți permit sa te adresezi mamei mele cu apelativul jegos :
,,mă-ta" ( nici nu ai scris corect...) deoarece nu ești tu in măsura !
In al treilea rând, după cum vobesti, ce nume ai, cum iei problema in mana... Nu ești altceva decât un copil cu media 8, ce te iei de alții...nu cred ca ești in măsura sa spui ca nu merit telefonul pe care îl am!
Nu este viața mea privată/personală treaba ta , OK ?
Imi este rusine de tine...Apropo, telefonul este luat de unchiul meu din America (pentru capsorul tau: SUA) ...ai tu cumva rezultatele la învățătură identice sau pe aproape cu ale mele?! Ai tu pe clasele V-VI media 10 CURATĂ? Când mai vorbesti si incerci sa evidentiezi astfel de aspecte de altfel ofensatoare, sa te informezi, bine? E doar un sfat prietenesc...

In rest acum a venit tata si m-a iertat...(iupi)...am pedeapsa de doar 1 săptămâna ...( pe asta o suport ușor...)
@Henya: nu înțeleg ce ai vrut sa zici...
Daca vrei sa nu ne bagam in viata ta personala de ce dracu postezi cacatu ala de poveste pe forum? Si de unde stii ca am media 8 ba copilas. Am media pe clasa V-VI 10 curata daca te intereseaza.
@Ravanoos: El poate ia meditatii pentru ca nu este bun la acel obiect. Pot sa spun ca engleza pe care o fac eu la scoala e foarte usoara. 90% din cuvintele din texte pe care le scrie profa pe tabla le stiam dinainte, la fel si timpurile verbale. Engleza o stiu cel mai mult de pe internet si din story la jocuri. Daca are media 10 nu inseamna ca e tocilar sau cum vrei tu sa-i spui. Mie nu-mi ia mai mult de 15 minute sa invat pentru ca cea mai parte din lectie o stiu din clasa. Depinde si de modul de predare a profesorilor.
@SirUndershit: Acum pe cine vrei sa pacalesti tu ca a venit taica-tu si te-a iertat asa din senin. Vezi ca nu-ti iese telenovela.
btw: ma-ta sunt 2 cuvinte si se scriu legate cu catrima (mama ta). Nu mata legat care inseamna pisica o_O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pentru creiersul tau ars, fac pregătire pentru concursuri, si pentru o eventuala facultate in străinătate...
Nu cred ca te ducea mintea la asta...
Țin sa cred ca ești doar o alta clona nereusita, dar având un anume număr de posturi si vechime, ești doar un vechi user plictisit...
Toate cele bune...
:blink:

imi amintesti de o colega, tatsu` era preotu si nasul era directorul. Ghici cum era? favorizata! asa esti si tu, deci nu te tine un enstein
 

DeletedUser

Guest
Daca vrei sa nu ne bagam in viata ta personala de ce dracu postezi cacatu ala de poveste pe forum? Si de unde stii ca am media 8 ba copilas. Am media pe clasa V-VI 10 curata daca te intereseaza.
@Ravanoos: El poate ia meditatii pentru ca nu este bun la acel obiect. Pot sa spun ca engleza pe care o fac eu la scoala e foarte usoara. 90% din cuvintele din texte pe care le scrie profa pe tabla le stiam dinainte, la fel si timpurile verbale. Engleza o stiu cel mai mult de pe internet si din story la jocuri. Daca are media 10 nu inseamna ca e tocilar sau cum vrei tu sa-i spui. Mie nu-mi ia mai mult de 15 minute sa invat pentru ca cea mai parte din lectie o stiu din clasa. Depinde si de modul de predare a profesorilor.
@SirUndershit: Acum pe cine vrei sa pacalesti tu ca a venit taica-tu si te-a iertat asa din senin. Vezi ca nu-ti iese telenovela.

scuzati double post, la engleza sunt extra, nam luat un 9 la engleza in viata mea, am 10 la toate(exceptie la matematica). Chestia e ca a luat notele alea pe pile
 

DeletedUser

Guest
@regelemanelelor: in primul rând eu mă duc la Scoala ca sa invat si sa iau note bune!
In al doilea rând nu îți permit sa te adresezi mamei mele cu apelativul jegos :
,,mă-ta" ( nici nu ai scris corect...) deoarece nu ești tu in măsura !
In al treilea rând, după cum vobesti, ce nume ai, cum iei problema in mana... Nu ești altceva decât un copil cu media 8, ce te iei de alții...nu cred ca ești in măsura sa spui ca nu merit telefonul pe care îl am!
Nu este viața mea privată/personală treaba ta , OK ?
Imi este rusine de tine...Apropo, telefonul este luat de unchiul meu din America (pentru capsorul tau: SUA) ...ai tu cumva rezultatele la învățătură identice sau pe aproape cu ale mele?! Ai tu pe clasele V-VI media 10 CURATĂ? Când mai vorbesti si incerci sa evidentiezi astfel de aspecte de altfel ofensatoare, sa te informezi, bine? E doar un sfat prietenesc...

In rest acum a venit tata si m-a iertat...(iupi)...am pedeapsa de doar 1 săptămâna ...( pe asta o suport ușor...)
@Henya: nu înțeleg ce ai vrut sa zici...

Pute rau a prostie....
"Prostul nu e si fudul daca nu e prost destul..."

On: Dupa un numar nenumarat de ore pierdute am reusit sa-mi termin tema pentru vacanta de vara.
 

DeletedUser9859

Guest
lasal ma in pace! nu iti dai seama ca e tocilar?ma refer ca toceste, adica face pregatiri la engleza ca sa ia 10 pe cand altii iau 10 fara sa invete.. cred ca e idem si la alte materii.
e un copil de tipul celor cu parinti ,,bossi'' sus. Deci mă-sa e director, fix la scoala la care lucreaza. relatii... asa e scoala din ziua de azi

Daca faci pregatire la o materie nu inseamna ca esti tocilar.Inseamna ca nu te pricepi la acea materie sau ca vrei sa sti mai mult decat de invata la scoala.Oricum daca vrei sa inveti engleza calumea nu poti sa te bazezi doar pe ce te invata la scoala.
 

DeletedUser

Guest
Nu imi vine sa cred cât de creduli puteți fi!!!
ATI înghițit toata maslina asta de cacao...
Super...mă fac avocat...
(totul e minciuna, mai putin Faza cu pedeapsa de 1 săptămâna, ca am luat azi joaca de dupa scoala prea in serios si am venit la ora 16:30 acasa, in loc de 14:00 -asta sa moara mama daca nu e adevărat!-...)
Sincer, nu am iPhoane, ci Nokia 201 ala nou de la orange...
Mă apuc de scris povesti, ok?
 

DeletedUser

Guest
Daca faci pregatire la o materie nu inseamna ca esti tocilar.Inseamna ca nu te pricepi la acea materie sau ca vrei sa sti mai mult decat de invata la scoala.Oricum daca vrei sa inveti engleza calumea nu poti sa te bazezi doar pe ce te invata la scoala.

Adevărat grăit-ai, frate Geia...
Eu știu ca acu', in străinătate fata engleza si franceza( mai Putin...) nu faci nimic!!!
 

DeletedUser19397

Guest
Nu imi vine sa cred cât de creduli puteți fi!!!
ATI înghițit toata maslina asta de cacao...
Super...mă fac avocat...
(totul e minciuna, mai putin Faza cu pedeapsa de 1 săptămâna, ca am luat azi joaca de dupa scoala prea in serios si am venit la ora 16:30 acasa, in loc de 14:00 -asta sa moara mama daca nu e adevărat!-...)
Sincer, nu am iPhoane, ci Nokia 201 ala nou de la orange...
Mă apuc de scris povesti, ok?

Nu te-am crezut nici o clipa, nici ca ai iphone, nici ca maica-ta e directoare, nici povestea in sine. Si care-i faza ca ai intarziat o ora juma' ? Nu ti-ar face nimic daca ai suna-o si ai spune ca intarzii, ca bei un suc, ca sta isi joci fotbal etc.
 

DeletedUser

Guest
Nu imi vine sa cred cât de creduli puteți fi!!!
ATI înghițit toata maslina asta de cacao...
Super...mă fac avocat...
(totul e minciuna, mai putin Faza cu pedeapsa de 1 săptămâna, ca am luat azi joaca de dupa scoala prea in serios si am venit la ora 16:30 acasa, in loc de 14:00 -asta sa moara mama daca nu e adevărat!-...)
Sincer, nu am iPhoane, ci Nokia 201 ala nou de la orange...
Mă apuc de scris povesti, ok?

a avut dreptate regele :roll:
 
Sus