La taclale

DeletedUser10117

Guest
Poate sa puna cineva o imagine cu cate inimi trebuiesc stranse pt a debloca fiecare premiu de la event?...mai ales cate inimi trebuiesc pt a obtine cufarul lui romeo..
Mersi frumos
 

DeletedUser

Guest
Poate sa puna cineva o imagine cu cate inimi trebuiesc stranse pt a debloca fiecare premiu de la event?...mai ales cate inimi trebuiesc pt a obtine cufarul lui romeo..
Mersi frumos

Cred ca se pastreaza acelasi numar de inimi ca anul trecut pentru fiecare recompensa, deci 180k ar trebui sa fie in mod normal pentru cufarul lui Romeo.
 

DeletedUser19531

Guest
scuza-ma....in 2020 nu stiu daca o sa fie cineva cu pc rau =)) la ce "standarde" s-au ridicat in momentul de fata ... orice pc cumparat il poti numi "BUN" !

Posibil sa nu mai fie pc-uri in 2020.


Poate sa puna cineva o imagine cu cate inimi trebuiesc stranse pt a debloca fiecare premiu de la event?...mai ales cate inimi trebuiesc pt a obtine cufarul lui romeo..
Mersi frumos

Recompense personale:

2mgs9qr.jpg


Recompense globale:

25ice44.jpg
 

DeletedUser19531

Guest
Apare o noua moneda in joc sau un eveniment pentru duelisti sau care-i treaba cu aceasta recompensa???

111qpg5.jpg


Sau asta apare cand iti scade nivelul la duel???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
dupa ce m-am chinuit sa fac puzzle-ul(desi mi-a placut) ....vad postul lui spectru .... hmmmmmmmmm


f tare ideea cu puzzle-ul...din pacate setul asta e doar pt colectie :D E bine si-asa :))
 
Sus