La taclale

DeletedUser27887

Guest
degeaba le ai daca tot cine vrea el castiga :D...era mai corect sa puna ruleta si la fiecare alegere de la gazeta, asa nu mai existau dubii...
Fii sigur că rezultatele sunt înregistrate tocmai din cauza asta. Nu stau să explic. Și dacă explic eu, și dacă explică un admin, tot nu crezi.
 

adsum

Gunman
Nu știu cum se face că Emeer vine cu același tip de acuzații de fiecare dată când nu câștigă. Oricum, voi posta curând și extragerile în tema de discuții, ca să nu mai existe comentarii.

Vand raspunsurile la gazeta, 100k

Minte! Vi le dă greșite ca să aibă o șansă în plus de câștig.
Le puteți lua de la mine, contra unei sticle de blue label. Faceți chetă, nu-i problemă.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu dau greșit bre, din graba și neatenție greșesc răspunsurile mele dar la restul le dau bine.

Si Emeer, adsum e nou pe contul asta, a mai fost admin și unul bun, deci, sunt sigur ca nu ar face asa ceva.
Deci doar de Ion rămâne sa ne luam, adsum e băiat bun.
 

toxic

Trapper
Nu dau greșit bre, din graba și neatenție greșesc răspunsurile mele dar la restul le dau bine.

Si Emeer, adsum e nou pe contul asta, a mai fost admin și unul bun, deci, sunt sigur ca nu ar face asa ceva.
Deci doar de Ion rămâne sa ne luam, adsum e băiat bun.

Sincer, iti ducem lipsa la tickete.
 

Emeer

Gunman
Nu știu cum se face că Emeer vine cu același tip de acuzații de fiecare dată când nu câștigă. Oricum, voi posta curând și extragerile în tema de discuții, ca să nu mai existe comentarii.



Minte! Vi le dă greșite ca să aibă o șansă în plus de câștig.
Le puteți lua de la mine, contra unei sticle de blue label. Faceți chetă, nu-i problemă.
pai ii prea ciudat bre :D cum nu castig la ce organizezi tu :D
 

Emeer

Gunman
Nu dau greșit bre, din graba și neatenție greșesc răspunsurile mele dar la restul le dau bine.

Si Emeer, adsum e nou pe contul asta, a mai fost admin și unul bun, deci, sunt sigur ca nu ar face asa ceva.
Deci doar de Ion rămâne sa ne luam, adsum e băiat bun.
Te contrazic bre...Ion ii om fain, de adsum nu stiu...
doar daca el nu-i vechiul iulianp :D
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
La cele mai multe daune date pe lovitura vor fi la egalitate toti cei cu arme cowgirl/vaquero ^4. Adica eu si rares. As spune si vlad, dar el nu mai are vioara ^4.
Edit: Retrag ce am spus. Nu il vad pe rares in niciun cioclu de pe Ohio cu 896.
 
Sus