La taclale

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Cand un jucator incalca regulile este penalizat si amenintat cu banul permanent, cand un admin le incalca, totul era doar o gluma, ce, nu mai aveti simtul umorului? :))
 

lord ion

West Marshal
eu chiar nu vă înțeleg... în loc să postați ceva constructiv, cum face @Emeer de exemplu, voi tot dați vina pe admini că setul ăla nu e bun, că eventul cutare e depășit, etc... de parcă noi ne ocupăm de dezvoltarea jocului. și DA! just transmite mai departe ce e important și de folos.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Pai daca transmite mai departe, atunci care e problema? Inseamna ca ceea ce postam e constructiv, ca altfel n-ar transmite mai departe, nu?
Seturile de la eventurile de anul asta chiar au fost depasite si sunt foarte sigur ca asta s-a simtit si la veniturile INNO, lumea nu s-a mai inghesuit sa bage pepite, nici macar pentru armele unice de event.
 

lord ion

West Marshal
Despre ce vorbesti? Vrei sa aduci si argumente? Just este marinimos cand vine vorba de tine, ca trebuia sa zbori de mult din echipa la cate reguli ai incalcat. De la postari off topic, mesaje on topic sterse si postari rasiste.

argumente? au șters colegii mei jumate de noapte elucubrațiile tale de pe forum de aici, făcute de pe conturi fantomă. tu ai impresia că noi nu avem tool-uri să vedem cine postează?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
[21:23] lord ion: *viper face stand-up. din sală. el e fraierul pe care îl ia la mișto cel de pe scenă.*

Ti-era greu sa scrii aici? Oricum stie toata lumea ce halal de admin esti.
 

DeletedUser27887

Guest
Din ce stiu eu … de la administrator la moderator doar panoul administratorului este in plus. In rest au aceleasi permisiuni de moderare. De asta are West Sheriff. Administrator e Just si atat. Gradul poate fi numit oricum.

edit: Just are administrator
Restul moderatorilor - West Sheriff
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Unii west sheriffs apar ca admini si in joc. Spre exemplu pe lumile de event. E mai complicat decat moderator/admin si atat.
 

DeletedUser27887

Guest
Doar Adsum apare asa pentru ca e organizator de eventuri. Si eu l-am vazut pe Maralinga. Tu l-ai vazut pe alte lumi admin? Ca eu nu.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Iti cam place sa schimbi subiectul :lol:

Vezi ca mai sunt si alti west sheriffs care nu apar. Spre exemplu: Elmer Fudd. Si nu imi spune ca elmer e moderator :))
 

DeletedUser27887

Guest
N-are rost să îți explic ... ar trebui ca Just să scoată de tot gradele foștilor membrii să nu mai fie nici o confuzie. Elmer Fudd a rămas doar cu gradul setat de West Sheriff. Toate conturile cu permisiuni speciale se văd la adresa dată de mine mai sus.
 
Sus