La taclale

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Also free speech. E un drept al meu.
Drepturile tale se termina cand incepi sa le incalci pe ale altora. Si nu exista dreptul de a-i jigni pe altii ;)

bun. Dactobules sau Făcaru care este țigan, nu s-a ofensat
Si asta e o scuza? Sunt si evrei care neaga holocaustul, asta inseamna ca nu s-a intamplat? Nu vezi ca esti penibil in incercarea asta jenanta de a te scuza.

omul face o facultate de avocatură
Nu exista asa ceva. Plus ca nu fac. E gresit timpul. Ala verbal.

Eu termin discutia asta aici, sunteti prea limitati si imi pierd timpul.
 
Ultima editare:

DeletedUser27887

Guest
I-ai intrebat tu pe toti evreii sau cum? Sau zici asa sa iti sustii bazaconiile :))
 

Emeer

Gunman
Salutare ! tocmai ce am intrat pe forum si am gasit 3 pagini de discutii inutile, cine-i sau nu admin si de ce face ala asa si ala asa :D
Forumul devine plictisitor :D. Numai unul ataca pe toti, nimeni nu se bate sau injura :D, lasand gluma de-o parte, eu din cate-l cunosc pe ion, a fost si este un om fain, este admin dar nu aici, acasa-n familie :). Aici stiu ca s-a cam limitat, lipsa timpului, ca si-n alte cazuri, de cand joc tw nu am vazut admin la moderatori nicaieri, din pacate :D :))). Legat de eventuri si seturi, eventurile au avut ceva nasol anul asta ( why ? ) pentru ca am tot avut sansa personal sa ma umplu de cufere cu sine de otel la 9k :)))nu de alta dar din deschiderea a 100 buc un rudolph nu am prins :D. Seturile sunt facute in ultima perioada de alte persoane care nu au treaba cu TW, daca erau facute de vre-un moderator sau admin de aici, atunci ar fi fost mai bune :). O seara frumoasa ! Bucurati-va de joc ! Apropo era sa uit....din cate am inteles de la adsum se pare cain cadrul gazetei intervieveaza doar pe cine vrea. Cum mi-amdat seama ? Prin propunerea unora pe care desigur a refuzat sa-i intervieveze, penibil...foarte penibil, dar mna asta este....Sunt multi care s-au intors cu nickname-ul schimbat si nu-i baga in seama !
 
Ultima editare:

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Doar nu stau sa imi pierd timpul cu o persoana atat de inteligenta incat imi sterge un meme de 2 ori ca apoi sa-l insereze intr-un printscreen in raspunsul lui ulterior (off topic, de asemenea).

I-ai intrebat tu pe toti evreii sau cum? Sau zici asa sa iti sustii bazaconiile :))
Era o analogie, dar esti prea ocupat/a sa te dai bine pe langa "sherrifi" ca sa mai gandesti :njub:
Edit: Acum vad ce elucubratie ai debitat. Am spus ca sunt unii dintre ei il neaga, nu toti. Gasesti destule rezultate pe net daca te interesezi, dar nu vreau sa divagam si mai mult de la subiect, holocaustul era ultimul subiect despre care voiam sa discut cu voi, era doar un exemplu, o comparatie, o ANALOGIE. Cred ca am avut pretentii prea mari de la voi.


Discutie incheiata.
 

lord ion

West Marshal
un meme de 2 ori ca apoi sa-l insereze intr-un printscreen





Discutie incheiata.
de nervi am băgat memeul ăla.
eu am înțeles demult de ce le ești așa simpatic tuturor (dar TUTUROR) jucătorilor de pe west. mă întreb dacă tu ai înțeles. sau trebuie să-ți deseneze cineva.
 
Ultima editare:

lord ion

West Marshal
Legat de eventuri si seturi, eventurile au avut ceva nasol anul asta ( why ? ) pentru ca am tot avut sansa personal sa ma umplu de cufere cu sine de otel la 9k :)))nu de alta dar din deschiderea a 100 buc un rudolph nu am prins :D
norocosule! :lol: la 1500 m-am umplut de "șine de fier".
 

adsum

Gunman
Încercați să încheiați conflictul. Puteți discuta și civilizat, fără să strecurați jigniri.Încetați din a transforma fiecare temă în câmp de război - nu ăsta e scopul forumului.Aveți la dispoziție și un buton șmecher, numit "Ignoră", așa că folosiți-l cu încredere și nu vă mai inflamați din orice.

Viper, regulamentul ăla pe care îl tot invoci atunci când raportezi pe cineva, pe joc sau pe forum, ți se aplică și ție și trebuie să i te supui.
Multe dintre comentariile tale sunt departe de a fi on-topic, mai degrabă sunt repetitive și au scopul vădit de a provoca.
Cât timp arunci cu ironii, acuzații nefondate și jigniri, n-ar trebui să te simți ofensat sau să faci pe victima atunci când ți se răspunde la fel.
Când cineva te susține într-o discuție te bucuri ca un copil care primește ciocolată, însă când cineva își exprimă un punct de vedere care nu corespunde cu al tău, afirmi că se bagă aiurea în seamă.Acum nu mai invoci "discuțiile libere"? Învață să accepți și opinia altora, chiar dacă nu ești de acord cu ea, iar respectul ăla pe care îl pretinzi ar trebui să fie reciproc. Să numești pe cineva rasist pentru o simplă glumă e ceva de noaptea minții. Înțeleg că vrei să pozezi în Justițiarul Westului, dar exagerările sunt absurde. Totuși, te încurajez să înaintezi o petiție la Ministerul Educației, în care să ceri să nu se mai scrie cu cretă albă pe tablă neagră.

În rest, ce să vă mai spun?
Make love, not war.

Apropo era sa uit...din cate am inteles de la adsum se pare cain cadrul gazetei intervieveaza doar pe cine vrea. Cum mi-amdat seama ? Prin propunerea unora pe care desigur a refuzat sa-i intervieveze, penibil...foarte penibil, dar mna asta este....Sunt multi care s-au intors cu nickname-ul schimbat si nu-i baga in seama!

Încetează să te autopropui. Nu sunt Mama Omida ca să știu cine s-a reapucat și cu ce nume joacă. Pot să ridice singuri două degete.
Poate cu ocazia asta ne dezvălui și nouă cine ești. Până acum am auzit de Sp1tfire, Ace Kid. Mâine cine vrei să fii? Destroy-your-enemy? Dave?

Vor mai urma interviuri, cu oameni care au făcut ceva pt joc sau care au avut realizări, individuale sau de echipă.
Mulți ne-au declinat invitația, mulți încă se află pe lista de așteptare. Răbdare. Gazeta e un proiect pe termen lung.
 

Emeer

Gunman
Încercați să încheiați conflictul. Puteți discuta și civilizat, fără să strecurați jigniri.Încetați din a transforma fiecare temă în câmp de război - nu ăsta e scopul forumului.Aveți la dispoziție și un buton șmecher, numit "Ignoră", așa că folosiți-l cu încredere și nu vă mai inflamați din orice.

Viper, regulamentul ăla pe care îl tot invoci atunci când raportezi pe cineva, pe joc sau pe forum, ți se aplică și ție și trebuie să i te supui.
Multe dintre comentariile tale sunt departe de a fi on-topic, mai degrabă sunt repetitive și au scopul vădit de a provoca.
Cât timp arunci cu ironii, acuzații nefondate și jigniri, n-ar trebui să te simți ofensat sau să faci pe victima atunci când ți se răspunde la fel.
Când cineva te susține într-o discuție te bucuri ca un copil care primește ciocolată, însă când cineva își exprimă un punct de vedere care nu corespunde cu al tău, afirmi că se bagă aiurea în seamă.Acum nu mai invoci "discuțiile libere"? Învață să accepți și opinia altora, chiar dacă nu ești de acord cu ea, iar respectul ăla pe care îl pretinzi ar trebui să fie reciproc. Să numești pe cineva rasist pentru o simplă glumă e ceva de noaptea minții. Înțeleg că vrei să pozezi în Justițiarul Westului, dar exagerările sunt absurde. Totuși, te încurajez să înaintezi o petiție la Ministerul Educației, în care să ceri să nu se mai scrie cu cretă albă pe tablă neagră.

În rest, ce să vă mai spun?
Make love, not war.



Încetează să te autopropui. Nu sunt Mama Omida ca să știu cine s-a reapucat și cu ce nume joacă. Pot să ridice singuri două degete.
Poate cu ocazia asta ne dezvălui și nouă cine ești. Până acum am auzit de Sp1tfire, Ace Kid. Mâine cine vrei să fii? Destroy-your-enemy? Dave?

Vor mai urma interviuri, cu oameni care au făcut ceva pt joc sau care au avut realizări, individuale sau de echipă.
Mulți ne-au declinat invitația, mulți încă se află pe lista de așteptare. Răbdare. Gazeta e un proiect pe termen lung.
eu m-am propus o singura data si nu am spus nimic de sp1tfire, a doua oara ti-am propus 3 persoane, dar mna se vede ce interes ai...tu ai ceva personal cu mine si cam atat :D
 

Emeer

Gunman
sincer ma doare in cot de gazeta ta, dar macar nu mai face atata tam tam cu cine am vrea sa apara in gazeta, daca tu alegi pe cine vrei tu....
 

lord ion

West Marshal
sincer ma doare in cot de gazeta ta, dar macar nu mai face atata tam tam cu cine am vrea sa apara in gazeta, daca tu alegi pe cine vrei tu....
ei, ei! de ce te exprimezi la primul impuls? stai puțin, analizează, bea o cafea și apoi postezi.
să știi că au fost contactați foarte mulți vechi jucători, dar au refuzat. nu e cu "pe cine alegi tu", crede-mă...
 

Emeer

Gunman
ei, ei! de ce te exprimezi la primul impuls? stai puțin, analizează, bea o cafea și apoi postezi.
să știi că au fost contactați foarte mulți vechi jucători, dar au refuzat. nu e cu "pe cine alegi tu", crede-mă...
ciudat ca stiu oameni care vor sa apara si nu sunt contactati, dar acum inteleg si de ce " oameni care au făcut ceva pt joc sau care au avut realizări, individuale sau de echipă " - asta este criteriul, am inteles acum.
Is foarte linistit bre, doar ca te cam saturi cand vezi anumite chestii....oricum pacat ca nu pot sterge forumul :)))
 

lord ion

West Marshal
ciudat ca stiu oameni care vor sa apara si nu sunt contactati, dar acum inteleg si de ce " oameni care au făcut ceva pt joc sau care au avut realizări, individuale sau de echipă " - asta este criteriul, am inteles acum.
Is foarte linistit bre, doar ca te cam saturi cand vezi anumite chestii....oricum pacat ca nu pot sterge forumul :)))
bagă egzeple. âi contactez io, direct!
e spre binele comuniunii.
 
Sus