La taclale

DeletedUser593

Guest
Bine, bine. Fie ca voi.
Crede-ma ca degeaba te scremi pe forum ca nu impresionezi pe nimeni :P. Vezi-ti de jocul tau si incearca sa nu faci valuri degeaba, ca-i posibil sa te pierzi prin ele. Daca ai ceva cu nea ion sau cu felul in care se dau premii la gazeta vorbeste cu @just4fun si continua-ti jocul linistit.

just my 2 cents, de la o persoana care a trecut prin asta din ambele puncte de vedere.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Crede-ma ca degeaba te scremi pe forum ca nu impresionezi pe nimeni :P. Vezi-ti de jocul tau si incearca sa nu faci valuri degeaba, ca-i posibil sa te pierzi prin ele. Daca ai ceva cu nea ion sau cu felul in care se dau premii la gazeta vorbeste cu @just4fun si continua-ti jocul linistit.

just my 2 cents, de la o persoana care a trecut prin asta din ambele puncte de vedere.
Te scremi tu destul pe .net :))
Daca ti se pare ca eu sunt ala care are ceva cu ion si nu invers, nu esti normal.
 

DeletedUser593

Guest
Te scremi tu destul pe .net :))
Ah da, in toate cele 10 postari ale mele de anul asta :P.

Daca ti se pare ca eu sunt ala care are ceva cu ion si nu invers, nu esti normal.

Intradevar, n-ai nimic cu el.

Despre ce vorbesti? Vrei sa aduci si argumente? Just este marinimos cand vine vorba de tine, ca trebuia sa zbori de mult din echipa la cate reguli ai incalcat. De la postari off topic, mesaje on topic sterse si postari rasiste.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Si asta inseamna ca am ceva cu el?
Edit: Asa, injura-ma pe privat, precum ion. Asa faci si pe .net, te certi aiurea cu aia si ii jignesti, desi ei au bunul simt sa vorbeasca civilizat. Tocmai de-asta nici nu ti-au sters mesajele, complet off topic si jignitoare.
 
Ultima editare:

DeletedUser593

Guest
1633300691051.png

Chiar daca nu aveam dreptate eram intr-o pozitie in care puteam recunoaste asta si nu insemna ca "ma fac de ras". Nu este un concurs si cu siguranta nu se face nimeni de ras daca nu are dreptate.

Am spus-o ca o presupunere, din moment ce am avut acces la panoul de administrare xenforo mai de mult, si este intradevar posibil sa aibe titlul dar nicio permisiune speciala pe forum.

Asa faci si pe .net, te certi aiurea cu aia si ii jignesti, desi ei au bunul simt sa vorbeasca civilizat.
Persoana cu care "ma certam" e un fost angajat InnoGames care a fost dat afara de 2 ori pentru abuz si neglijenta, care vorbea de cum InnoGames nu comunica cu jucatorii. El la randul lui, fiind complet inutil. Imi cer scuze daca am avut tupeul sa-l trag putin de urechi, de dragul vremurilor de de mult.

Daca nu-ti place de Ion sa fi vazut cum era ala, ca si administrator de joc/forum.

Tocmai de-asta nici nu ti-au sters mesajele, complet off topic si jignitoare.

Nu are niciun sens ce ai zis aici. Ambele forumuri au aceleasi reguli. Daca erau intradevar off topic sau jignitoare trebuiau sterse.

injura-ma pe privat

Nu am nicio problema sa o fac si in public :). Faptul ca te-am numit ratat poate fi un "wake up call", pentru unii.

1633301080579.png

Tu m-ai bagat in seama, cand mi-ai trimis mesaj privat (vezi poza 1). Asta cu "pe tine cine te-a bagat in seama" e un raspuns clasic cand "ramai fara argumente", nu?

pwp :x
 

DeletedUser27887

Guest
Cei care stați în UK nu vă sfătuiesc să luați Macrou la conservă cu sos picant că e dezastru.... e foarte nasol la gust.
 

DeletedUser27887

Guest
Mai sunt și niște pulpe Chinese-Style ... au un gust mentolat / dulce ... nu înțeleg cum mănâncă ăia așa ceva.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Nu are niciun sens ce ai zis aici. Ambele forumuri au aceleasi reguli. Daca erau intradevar off topic sau jignitoare trebuiau sterse.

Regulile or fi aceleasi, dar sunt la libera interpretare a fiecaruia. Nu se sanctioneaza asa usor acolo. Mai ales pe tine, ca te cunosc. Dar iti permiti sa fii nesimtit si sa te bagi in seama aiurea. Ai facut-o primul aici pe forum, nu in privat, dar faci pe desteptul.

Edit: Deci ca sa inteleg, te-ai enervat ca m-am luat de tovarasul tau ion, asa ca ai decis sa te iei si tu de mine? :)) Desi ce am spus eu legat de el era cat se poate de adevarat. Sterge postari on topic si lasa zeci de postari off topic nesterse, inclusiv ale lui. In loc sa evite scandalurile le provoaca, lasa comentarii rasiste si injura jucatorii. Toate astea din calitatea de west sheriff. Asta da exemplu. Iar tu te-ai gandit sa ii iei apararea orbeste pentru ca ii esti prieten si nu ai avut bunul simt de a avea un gram de obiectivitate si sa te interesezi legat de asta, bagandu-te efectiv in seama. Stiu ca iti place sa bantui forumurile, de nostalgie, de plictiseala, de lipsa de atentie, habar n-am motivul, dar luandu-i apararea facand exact ce face si el, jignind, nu rezolvi nimic, doar arati cat de penibil ai devenit.
 
Ultima editare:

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Pe mine. In repetate randuri.
Ai uitat de imaginea cu cioara si comentariul rasist de sub ea? Combinatie intre romana si rromani? A fost stearsa de just la insistenta mea.
 

DeletedUser27887

Guest
Lumea a devenit din pacate foarte slaba si foarte proasta … nu mai poti face o gluma ca se gaseste cate unu sa se simta ofensat. Mi-am adus aminte cu ocazia asta de tipul/tipa de pe .net care a facut topic pe forum ca domnule nu exista curea de englezi si se simtea discriminat :)) Maturizeaza-te si tu Viper ca devii mai degraba enervant.
 

DeletedUser593

Guest
Deci ca sa inteleg, te-ai enervat ca m-am luat de tovarasul tau ion, asa ca ai decis sa te iei si tu de mine? :)

Nu cred ca esti intr-o pozitie in care poti sa-mi vorbesti de bun simt, cand trimiti mesaje de genul si nu poti comunica in mod normal. Singurul frustrat de aici esti tu, doar ca esti prea incapatanat sa-ti dai seama de asta :P.


Dar iti permiti sa fii nesimtit si sa te bagi in seama aiurea.

Raspuns clasic de la un om care vrea sa discute cu tine in mod civilizat, nu de la un taranoi.

Also free speech. E un drept al meu.
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
Pe mine. In repetate randuri.
Ai uitat de imaginea cu cioara si comentariul rasist de sub ea? Combinatie intre romana si rromani? A fost stearsa de just la insistenta mea.
bun. Dactobules sau Făcaru care este țigan, nu s-a ofensat.
altceva: tu ai idee ce înseamnă înjurătură? întrebă un forum.
 

lord ion

West Marshal
Nu cred ca esti intr-o pozitie in care poti sa-mi vorbesti de bun simt, cand trimiti mesaje de genul si nu poti comunica in mod normal. Singurul frustrat de aici esti tu, doar ca esti prea incapatanat sa-ti dai seama de asta :P.




Raspuns clasic de la un om care vrea sa discute cu tine in mod civilizat, nu de la un taranoi.

Also free speech. E un drept al meu.
măi, omul face o facultate de avocatură. probabil își încearcă... chiar nu-mi dau seama ce încearcă...
 
Sus