La taclale

adsum

Gunman
A fost la fel de off-topic comentariul tău ca și cel pe care l-ai raportat. Folosiți tema curentă pt discuții amicale și lăsați-le pe celelalte cât mai "curate", pt a se înțelege ceva din ele.
 

adsum

Gunman
da, daca nu ar coordona ca pe lumea pennsylvania sau incercarile de pe lumea ohio si eu il propun xD
Nu sunt lider si nici nu vreau sa fiu, insa se autointituleaza toti clonatii si jucatori de password sharing "cei mai buni", pe vremea lui destroy nu misca nici unul din voi.
pomenesti nume aiurea, nici macar nu jucai in perioada in care Liviu juca , vezi ca am jucat cu el in ESC . Dar asta e alt topic, credeam ca ai incheiat, multi nu vrem sa vedem ce idei "bune" ai. Le-am tot vazut xD

Mai sunt 3 zile, ce atata graba . Mai stii toxic, poate picam in aceeasi echipa :D

p.s. mai multe clone ca in orasul tau nu am vazut
Am vreo 12 ani de cand joc, nu stau sa fac istorie cu tine pe aici, insa felul cum castigati voi acum e pur si simplu o rusine adusa jocului si asa degeaba incerc sa vorbesc cu oameni ca tine, atat iti spun si inchei, pana si pe Hawaii s-a plictisit toata lumea de tine si de figurile tale ;)
Da, tu avand 20 de ani toti.. am inteles, in fine :))
numerele vorbesc. "king rosco" :))

Valabil și pentru voi. Luați-vă o cameră.
 

adsum

Gunman
Ești bine ? A fost șters înainte de al tău, în tema la care faci referire.

Edit: fac referire la celălalt , nu la al lui Mrs. Pain. Deh, așa e când raportezi prea mult - pierzi șirul.
 
Ultima editare:

adsum

Gunman
@Mrs. Pain te superi degeaba. Ia si joaca. Tu de ce ai scris la profil? Nu vezi ca unii s-au simtit? Mai bine nu mai scriai si era totul bine.

Zici ca ai 8 ani, te superi si iti iei jucariile. Nu mai baga in seama toate rautatile si ce zice lumea si cum te judeca.
Nici nu știam că e femeie și nici nu am vrut să atac pe nimeni cu profilul meu. Mi se pare un motiv prostesc și numărul de puncte exagerat. Nu am atacat pe nimeni în mod direct în primul rând. Nu am făcut referire la ea sau la alți jucători de sex feminin. Era o glumă. Dacă știam că gluma ofensează nu o mai făceam. Am încercat să urmez regulile chiar dacă am fost de multe ori provocat. Oricum, sancțiunile nu se discută pe forum și nici nu fac tichet pentru asta. Dacă pentru “Butelia se umple cu gaz și femeia cu pumni” iau 5 puncte, alți jucători trebuiau să fie interziși permanent de mult. Distracție plăcută pe joc domnilor / doamnelor / domnișoarelor (în caz că se simte cineva ofensat/a).
Fara suparare, afirmatia e penibila si nu are ce cauta in profilul nimanui. Nu conteaza ca e un grup mixt sau format doar din masculi. Iti sugerez sa o iei pe mama ta la pumni daca e sa vezi imaginea de ansamblu. Pentru ca si ea e femeie, din punctul tau de vedere asta e tratamentul pe care-l merita.
 
Sus