La taclale

DeletedUser

Guest
7 km mai exact. :))

Aveti femei bune pe acolo si multe.Cel putin asta tot aud prin Oradea, ca trebuie sa mergi in Beius ca is numai bunaciuni pe acolo...:whistle:

Sper ca n-am folosit ceva termen obscen sau ceva...:d

EDIT: LA MULTI (B)ANI!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
Aveti femei bune pe acolo si multe.Cel putin asta tot aud prin Oradea, ca trebuie sa mergi in Beius ca is numai bunaciuni pe acolo...:whistle:

Sper ca n-am folosit ceva termen obscen sau ceva...:d


Depresiunea Beiusului. :shoot: Sunt foarte multe si bune. :d
Pacat ca sunt scurte la minte. :tumble:

EDIT: Mersi! :D
 

DeletedUser

Guest
Depresiunea Beiusului. :shoot: Sunt foarte multe si bune. :d
Pacat ca sunt scurte la minte. :tumble:

EDIT: Mersi! :D

Mersi ca mi-ai zis de faza cu scurte la minte, am o colega de facultate care arata binisor si are farmecul ei, o sa-i zic asta sa vad cum reactioneaza! :ras:
Pacat ca are prieten...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Hai la mine ca-ti fac un ceai, un masaj etc. etc. si tu imi spui cum se deblocheaza realizarea aia de la aventuri. :ras:
 

DeletedUser8160

Guest
Ati auzit ca Stefania din oraselul lenes a fost arestata pentru prostitutie =)))?
 

DeletedUser

Guest
Ati auzit ca Stefania din oraselul lenes a fost arestata pentru prostitutie =)))?

Am cautat peste tot pe net si ce am gasit sunt numai niste comentarii la o postare pe Fb, dar respectivele comentarii dateaza de acum un an, din aprilie 2014...

Ai vreun articol care sa spuna exact ce s-a intamplat?

Apropo, childhood ruined...Asta e mai rea ca Ciley Mirus...Cine stie, l-o fi testat pe Sportacus sa vada cat suc de morcovi scoate din el. :ras:
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Pabibabum. Ochii care nu se vad se uita... In curand o sa aflu de la cine stie ce clone ca dadeam si la cap pe vremuri :d In realitate nici nu sanctionam prea des, lumea era destul de respectuoasa cand scriam ceva.

V-a explicat xNjub acolo tot, corecta ierarhizarea in cazul platilor, great post :up: PS : Si eu te iubesc.
 

DeletedUser

Guest
Ati auzit ca Stefania din oraselul lenes a fost arestata pentru prostitutie =)))?
Balarii.
Pabibabum. Ochii care nu se vad se uita... In curand o sa aflu de la cine stie ce clone ca dadeam si la cap pe vremuri :d In realitate nici nu sanctionam prea des, lumea era destul de respectuoasa cand scriam ceva.

V-a explicat xNjub acolo tot, corecta ierarhizarea in cazul platilor, great post :up: PS : Si eu te iubesc.

<3
 

DeletedUser12000

Guest
Pabibabum. Ochii care nu se vad se uita... In curand o sa aflu de la cine stie ce clone ca dadeam si la cap pe vremuri :d In realitate nici nu sanctionam prea des, lumea era destul de respectuoasa cand scriam ceva.

V-a explicat xNjub acolo tot, corecta ierarhizarea in cazul platilor, great post :up: PS : Si eu te iubesc.

:shoot::ras::ras: clonele sunt pline de surprize, mereu...
 

DeletedUser24094

Guest
Nu oferiţi şi voi astăzi un buff de xp, noroc, viteză? Cum obişnuiaţi în vremurile când vă păsa de jucători şi de joc?
 

DeletedUser24619

Guest
Si eu ma asteptam la asta, am tot strans tutun si ciochine :) Deci asteptam buff.
 
Sus