League of Legends

  • Autor subiect DeletedUser9129
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23989

Guest
The short answer: a lot of ****ing math.

Your rating gained is based on your team's Elo vs. the opposing team's Elo. Let's call you Team 1, and them Team 2.

Team 1 has a significantly higher Elo than Team 2. If Team 1 wins, they will gain little rating points. If Team 1 loses, they will lose a lot of rating points.
If Team 2 wins, they will gain a lot of rating points. If Team 2 loses, they will lose little rating points.

League of Legends also provides a rating-win boost for your first few games. Regardless of competitors' Elo, they will gain a significant amount of rating points upon a win during their first few ranked games.

If you're curious about the history, math, and use of Elo:
http://en.wikipedia.org/wiki/Elo_rating_system

Cam asa e.

Link: na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2324511
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Anonim nu e ca voi, mai gandeste putin inainte sa comentezi.

N-a venit cu comentarii idioate gen 'Bai baieti nu puneti urechea la ce zice x' el a venit cu comentarii constructive.
Killer si darkse nah, cateodata nu mi-au dat dreptate dar ma inteleg cu ei.

Btw, ziceai ca nu joaca cu mine, dar din cate vad nu mai sunt prietenii tai ;) Se pare ca nu mai joaca cu tine, si tot pe mine ma schimba, alright.

Am auzit ca tu le zici sa nu faca flame si meciul urmator injuri ca prostu', mda.

.


1. N-am zis ca anonim a venit cu comentarii idioate.
2. Prieteni? i-am proclamat eu ca prieteni? LoL. Am prietenii mei cu care joc lol. Pe astia am incercat sa-i invat cate ceva.
3. Da, am incercat sa-mi pastrez calmul, dar cand am vazut de exemplu ca isi iau bataie de la d'aia de lvl 5, m-am enervat. Voi 4 n'aveti nici o sansa sa deveniti buni injocul asta.
 

DeletedUser23989

Guest
1. N-am zis ca anonim a venit cu comentarii idioate.
2. Prieteni? i-am proclamat eu ca prieteni? LoL. Am prietenii mei cu care joc lol. Pe astia am incercat sa-i invat cate ceva.
3. Da, am incercat sa-mi pastrez calmul, dar cand am vazut de exemplu ca isi iau bataie de la d'aia de lvl 5, m-am enervat. Voi 4 n'aveti nici o sansa sa deveniti buni injocul asta.

Cred si eu :)) Din punctul tau de vedere doar tu esti bun.
 

DeletedUser

Guest
Cred si eu :)) Din punctul tau de vedere doar tu esti bun.

Pisi, de pe forumul asta nimeni nu a trecut macat de 1400 si s-a mentinut acolo/ a crescut. Tu vii cu teorii despre joc si te contrazici cu mine, cand tu nici nu te poti tine singur peste 1250. Esti patetic. Atata tot.
 

DeletedUser23989

Guest
Pisi, de pe forumul asta nimeni nu a trecut macat de 1400 si s-a mentinut acolo/ a crescut. Tu vii cu teorii despre joc si te contrazici cu mine, cand tu nici nu te poti tine singur peste 1250. Esti patetic. Atata tot.

Stiu, eu sunt patetic iar tu injuri ca disperatul.

Macar de ai cara tu in meciurile tale de 1700 elo :rolleyes:

Dar actually tu cari, de ex. 1/8 cu gragas
 

lord ion

West Marshal
jocul asta nu are un forum al lui unde sa va certati?
am lasat aceste topicuri pentru discutii, invitatii, impresii, etc, nu pentru a va certa sau jigni.
mergeti in curtea lor si o faceti!

TC
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus