Medalie "Iubitor de West"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)
 

DeletedUser

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)

Pro,Nu ma intereseaza ce zic ceilalti...
 

DeletedUser

Guest
Pro,dc sa nu fie inca o medalie in plus:) eram pro orice fel de medalia ai fi ales:)
 

DeletedUser3941

Guest
Vad ca iti place sa faci medalii..dar in fine

pro.png
 

DeletedUser4649

Guest
Desi nu vad rostul acestei medalii, pana la urma nicio medalie nu isi are rostul, sunt puse doar de decor.
Oricum, sunt contra pentru singurul motiv ca daca se va face aceasta medalie, majoritatea jucatorilor de pe .ro or sa stie cum sa o ia, deci ucide mult din farmecul celor ce cauta medalii. Ar trebui gasita o alta cale mai discreta prin care sa se poata propune asta, departe de ochii "multimilor".
 

DeletedUser

Guest
Nici contra nici pro deoarece,ca si in cazul muncilor,nu cred ca se vor introduce medalii noi,gandite de noi.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA,nu tine de joc(daca intelegi)adica noi primim o medalie cand facem ceva important in joc medalia asta poti sa o primesti si la lvl 1,pistolar sau iubitor de misiuni poti sa o primesti la lvl 1???=>CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Contra-ca sa o primesc fac asa.ma loghez-ies.ma loghez-ies.ma loghez-ies.ai prins ideea
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pro deoarece inno ar fi in avantaj dar nu cred ca vor accepta recompense facute de useri
 

DeletedUser6748

Guest
eu sunt pro deoarece inno ar fi in avantaj dar nu cred ca vor accepta recompense facute de useri

Aloo nenea!Ai gresit topicul :rolleyes:

Ot: Pro.Nu ajuta la nimic [ca si celelalte de altfel] dar ar mai imbogatii colectia mea de medalii :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus