Medalie "Iubitor de West"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Voi stiti ca chestiilea astea costa bani adevarati???Sa introduci o medalie noua costa cam 48 $(adevarati).Cei de la Inno nu arunca banii degeaba
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza cat costa pt ca daca noi i iubim pe ei <3W si ei o sa ne iubeasca pe noi si o sa cumpere medalia...daca chiar zici tu ca costa atata

(numai intelegeti prin <3W ca e careva gay :) (pt minte de copil(\)
 

DeletedUser7994

Guest
Voi stiti ca chestiilea astea costa bani adevarati???Sa introduci o medalie noua costa cam 48 $(adevarati).Cei de la Inno nu arunca banii degeaba

PRO
esti angajat la inno de stii cat costa,oricum nici celelalte nu aveau nici un rost
oricum nu o sa se implementeze pentru ca n-am vazut nici o idee trimisa decat cand era DiM acum nimeni nu le mai trimite:rolleyes:
 

DeletedUser3941

Guest
Voi stiti ca chestiilea astea costa bani adevarati???Sa introduci o medalie noua costa cam 48 $(adevarati).Cei de la Inno nu arunca banii degeaba

Da..o argumentare frumoasa.
Si cum poate introducerea unei medalii sa coste 48$? Si de cand se folosesc dolari in germania?
Asta e cea mai mare aberatie spusa de tine.
Ca sa faci o medalie noua, iti trebe intai pictograma si dupa aceea codul. O pui in joc si gata. Asta ti-o fac si eu gratis..

ON: Raman
pro.png

Cu toate ca nu ajuta la nimic.
 

DeletedUser

Guest
de ce nu faceti o medalie pentru cei care au un anumit numar de seturi?
 

DeletedUser

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)

PRO!Dar eu nu intru de 10 ori intr-o ora (esti amuzant)Eu intru de 10 ori in 15 minute :D:))
 

DeletedUser

Guest
Prea usor se va obtine. Mai bine cand ajungi la 65-70. Atunci inseamna ca ti-a placut westul si de aceea ai jucat. Nu prea ma dau eu in vant dupa medalii, cu toate ca am destule. Poate exista.

Contra
 

DeletedUser

Guest
Denumire: Medalie "Iubitor de West'

Descriere: Propun sa se adauge o medalie "Iubitor de West' (West Lover) care sa o primesti daca intrii de mai multe ori pe zi pe The West (se pune doar o intrare pe ora chiar daca tu intrii de 10 intr-o ora).

Avantaje/Dezavantaje: Poate ca unii colectioneaza medalii sau doar vor aceasta medalie si vor intra mai des pe The-West ceea ce va mari numarul de playeri online si v-a aduce profit celor de la InnoGames.

Imagine cu medalie:
(nu este cine stie ce facuta dar am incercat..:D)

vorba lu' The Wild Cowboy nu se vor impune niciodata !

Dar totusi ...PRO!
 

DeletedUser

Guest
contra ..........motiv:da'ia
adevaratul motiv:tot da'ia
in fine,adevaratul motiv:faci prea multe idei proaste si nu se implemnteaza sii ...ajung medaliile astea
 

DeletedUser

Guest
Cei de la InnoGames au spus ca nu se vor implementa misiuni,munci si medalii inventate de playeri....
as fi PRO fiindca ar face mai activi playerii,insa cum nu accepta si nu prea imi place ideea sunt CONTRA
 

DeletedUser

Guest
contra ..........motiv:da'ia
adevaratul motiv:tot da'ia
in fine,adevaratul motiv:faci prea multe idei proaste si nu se implemnteaza sii ...ajung medaliile astea

Adevaratul motiv pentru care nu stii sa vorbesti romana si nimeni nu te place: "d'aia"
 

DeletedUser

Guest
da cazic astia ca NU SE VOR IMPLEMENTA MUNCI, MISIUNI SI MEDALII NOI DE JUCATORI voi ce parte nu intelegeti din asta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus