Medalie "Iubitor de West"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
da cazic astia ca NU SE VOR IMPLEMENTA MUNCI, MISIUNI SI MEDALII NOI DE JUCATORI voi ce parte nu intelegeti din asta

vreau sa postezi aici citatul in care un admin a spus ca nu se vor implementa medalii propuse de jucatori....Doar atunci te voi crede...
 

DeletedUser

Guest
OK

Nu e nimic special in idea asta dar nu vad cu ce ar deranja.Adevarat ca multi spun si vor spune "cu ce ajuta o noua medalie", poate acum nu ajuta cu nimic dar pe viitor vor avea ele un rost,sau nu, nu conteaza, eu snut PRO.
E un lucru care infrumuseteaza jocul, aspectul jucatorului.
Poate si cei dela Inno primesc un anume x % din click-urile primite intr-o zi pe site-ul asta, daca medalia asta poate i-ar ajuta si la asta nu vad de ce sa nu fie implementata.

Bafta
 

DeletedUser

Guest
pro...ar fi fain:D

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro.nu mi-ar strica o medalie in plus :D

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO,ar fi o idee buna.

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Proooo....................

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9691

Guest
contra ..........motiv:da'ia
adevaratul motiv:tot da'ia
in fine,adevaratul motiv:faci prea multe idei proaste si nu se implemnteaza sii ...ajung medaliile astea

tot sunt un iubitor de medalii shi de ce zici ca ajung fie cite mai multe ce te incurca ele ..

dar aceasta medalie poate sa ne dee foarte multe prin ea alti jukatori pot vedea care jukator e mai acriv .. cine mai mult timp este in jok shi cu cine sa ee legatura in caz de nevoe .. cind doreshte sa intre in orash sa nu scrie o telegrama la toata lumea dar sa scrie la o persoana care are aceasta medalie fiinca ea este activa .. de aceea

PROOOOOOO
 

DeletedUser9691

Guest
Pro dar deja a aparut

Ce a aparut??? daca aparea cred ca demult trebuea sa primesc aceasta medalie fiinca sunt in jok mai bine de 15/24 ore

chear daca shi nu fac nimic la mine jokul e deschis :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra,e banala idea + Inno nu accepta misiuni,caractere,medalii noi care sunt facute de useri ai jocului.
 

DeletedUser

Guest
Pro!

PRO! Motiv:Nu strica o medalie si Inno este in avantaj.
 

DeletedUser

Guest
Bun, si cu ce ar ajuta bunul mers al jocului aceasta medalie ?

Contra. Sunt destule medalii :-j aceasta sugestie este facuta sa aduca in plus ceva absolut nefolositor. Cu ce ma ajuta pe mine aceste medalii ?
 

DeletedUser

Guest
Bun, si cu ce ar ajuta bunul mers al jocului aceasta medalie ?

Contra. Sunt destule medalii :-j aceasta sugestie este facuta sa aduca in plus ceva absolut nefolositor. Cu ce ma ajuta pe mine aceste medalii ?

Bun tu de acum incolo nu mai primesti nici o medalie ca nu te ajuta cu nimic.
Am si eu o intrebare pt tine asa de nota 10, asta daca raspunzi la ea: Cu ce te ajuta celelalte medalii?
 

DeletedUser

Guest
Bun, si cu ce ar ajuta bunul mers al jocului aceasta medalie ?

Contra. Sunt destule medalii :-j aceasta sugestie este facuta sa aduca in plus ceva absolut nefolositor. Cu ce ma ajuta pe mine aceste medalii ?

Dom' Bulan, se vede ca nu ai citit ideea si raspunzi fara sa stii de ce....
 

DeletedUser

Guest
indecis

pai,inno hotarasc ce medali fac,dar...nu stie daca trebuie sa ne bagam sua nu in treaba lor
 

DeletedUser

Guest
Bun tu de acum incolo nu mai primesti nici o medalie ca nu te ajuta cu nimic.
Am si eu o intrebare pt tine asa de nota 10, asta daca raspunzi la ea: Cu ce te ajuta celelalte medalii?

Usor ca sunt incepator in domeniul The-West :-t Pana acum am 5 medalii, si sincer sa fiu, nu cred ca ma ajuta in dueluri sau la munca. Am urmatoarele medalii: Aventurier, Aventurier veteran, Combativ, Bataus si Dur. Chiar nu le simt 'prezenta' in dueluri sau munca... Dupa parerea mea, sunt puse doar de aspect :)
 

DeletedUser

Guest
Still PRO

Usor ca sunt incepator in domeniul The-West :-t Pana acum am 5 medalii, si sincer sa fiu, nu cred ca ma ajuta in dueluri sau la munca. Am urmatoarele medalii: Aventurier, Aventurier veteran, Combativ, Bataus si Dur. Chiar nu le simt 'prezenta' in dueluri sau munca... Dupa parerea mea, sunt puse doar de aspect :)



Hehe, nu-i nimic nimeni nu se naste atot stiutor, dar e bine sa intrebi daca nu stii,medaliile momentan nu ajuta la nimic sunt doar de infrumusetare.
Poate pe viitor vor avea vre-un rost, sau poate nu.
Oricum sunt de parere ca o medalie in plus nu strica la nimic, oricum nici cele pe care le avem acum nu fac mare lucru si nu strica ci doar infrumuseteaza.
Nu cred ca medaliile astea deranjeaza pe cineva, deci nu ar deranja nici asta.

Bafta la joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus