DeletedUser

Guest
pfff nasol rau
stiu pe cineva,defapt sunt f multi care se duc la fierar ,au arma buna de 100-200 dmg si apoi si'o distrug :(

eu am jucat mai demult pe serverul englez, am ajuns la nivelul 43 :)
Am avut FMS 7, eu am reusit sa dezvolt numai pana la nivelul 6, de fapt doua am facut 6 si una la 5. FMS e o arma foarte buna. Din pacate am renuntat la joc din lipsa de timp.
 

DeletedUser

Guest
da, ai dreptate, ai nevoie de mult timp dedicat jocului si esti si obsedat la un momendat :eek:
grafica cam lasa de dorit in rest e ok jocul.
 

DeletedUser

Guest
is lvl 10:D:P nu prea fac misiuni,ca ma pun sa ma plimb in toate satele:mad:
 

DeletedUser2320

Guest
m-as duce,daca nu m-ar ataca tot timpu cam vreo 30:D
app am nick tripleh97 iar in joc tripleh243 sau tripleh973,acum verific:D

acolo sa mergi in gasti.Cel mai bine e 2-3 warrior,sura,saman si 2 ninja.Ninja fac lure si tu ii omori si sa vezi ce repede se face xp.
 

DeletedUser

Guest
acolo sa mergi in gasti.Cel mai bine e 2-3 warrior,sura,saman si 2 ninja.Ninja fac lure si tu ii omori si sa vezi ce repede se face xp.

mda,am incercat dar toti is bulangii:mad: cand se impute treaba ma lasa singur si tre sa fac toata treaba:mad:,mai ales ca m-am dus cu inca 2 de lvl 27 sa omoram posedati,si m-au lasat singur:mad:
 

DeletedUser2320

Guest
mda,am incercat dar toti is bulangii:mad: cand se impute treaba ma lasa singur si tre sa fac toata treaba:mad:,mai ales ca m-am dus cu inca 2 de lvl 27 sa omoram posedati,si m-au lasat singur:mad:

dami idu tau pe pm si te ajut eu.Eu cand ma duc ma duc echipat cu 200 de licori si nu ma las pana nu fac cel putin 2 lvl.Azi am facut 3 lvl.
 

DeletedUser

Guest
Intru si mai taziu,dar nu stau taota ziua,mai intru pe la 21,cu colegii ;)).
 

DeletedUser2097

Guest
voi ma faceti sa ma reapuc de joc si sa formam o echipa acolo si sa ii face praf pe ceilalti:D:)
 

DeletedUser

Guest
eu pe uk am warrior bady lvl 77. pe ro am warrior mental lvl 33 si pe us joc de 4 zile si am sura magic lvl 36. apucati-va de us e mult mai dezvoltat decat uk si us. in ro am gasit multi hackeri si lag ca in uk. spor la joc
 
Sus