Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser

Guest
se poate sa mi se stearga si mie caracterul pe l1? nu ma lasa sa migrez pentru ca nu e sters ala :|
 

DeletedUser

Guest
In viitor o sa se poata face rupe de migrare si pentru Lumea 1 ?
 

DeletedUser

Guest
Se mai poate recupera caracterul de pe lumea 3 daca nu am ajuns sa setez sa migreze pe alta lume la timp?
 

DeletedUser

Guest
lumea 7 e inchisa? vad ca e in mentenanta inca... m-ar interesa daca pot sa recuperez contul ala si sa migrez pe l1... e tot ce am acolo :D
 

DeletedUser25719

Guest
lumea 7 e inchisa? vad ca e in mentenanta inca... m-ar interesa daca pot sa recuperez contul ala si sa migrez pe l1... e tot ce am acolo :D

Nu se mai poate face nimic.Lumea va fi stearsa impreuna cu toate conturile.O zi buna.;)
 

DeletedUser7925

Guest
Pot si eu sa stiu care este limita minima de jucatori activi pe un server pentru care se pune problema de a se deschide migrarea pe acea lume?
 

DeletedUser2041

Guest
Pot si eu sa stiu care este limita minima de jucatori activi pe un server pentru care se pune problema de a se deschide migrarea pe acea lume?

Nu cred ca se vor mai deschide rute de migrare,deja s-au restrans lumile de joc la jumatate.
 

DeletedUser7925

Guest
Nu am intrebat daca se vor mai deschide rute de migrare. La cum stau lucrurile pe unele servere imi e greu sa cred ca la un moment dat nu se vor inchide si acestea.
Oricum, multumesc de raspuns.
 

DeletedUser20819

Guest
Ar fi bine daca s-ar face noi rute de migrare.
Pe lumea 1, cu putina organizare, putem face din nou full la fort mare.
Asa ar fi frumos daca s-ar uni arizona, georgia, colorado si care mai e..daca tot e server ro de the west, sa fie lumi mai putine, dar bune.
 

DeletedUser10117

Guest
Ar fi bine daca s-ar face noi rute de migrare.
Pe lumea 1, cu putina organizare, putem face din nou full la fort mare.
Asa ar fi frumos daca s-ar uni arizona, georgia, colorado si care mai e..daca tot e server ro de the west, sa fie lumi mai putine, dar bune.

Daca s-ar intampla ceea ce spui tu,va exista o suprasolicitare care probabil RO nu-si permite sa intretina aceasta problema..daca surplusu de informatii este impartit nici serverul nu va avea probleme

In plus multora nu le convine sa se diminueze din nou lumile,deoarece probabil jucam pe lumea 1 de exemplu,pe gerogia,colorado etc si nu ne-ar conveni sa pierdem atatea caractere...ce rost mai are jocul daca avem doar 2 lumi?
Cu cat mai multe lumi cu atat mai bine...DE CE?....DEOARECE pe o lume testezi cum sa fi duelist,pe alta cum sa fi fortist(full HP,full conducere etc)....
 

DeletedUser7925

Guest
Maryo, nu cred ca toata lumea are timp sa joace pe vreo 10 servere cu 10 caractere active pe care sa le testeze asa cum spui tu.
Suntem unii mai ghinionisti care am ramas cu conturile principale pe servere moarte de ani de zile, cum sunt Florida sau El Dorado.
Din punctul meu de vedere greseala a fost ca s-au deschis atatea servere intr-un timp atat de scurt. E normal sa ajunga sa se inchida atata timp cat jucatorii dispar.
 

DeletedUser2041

Guest
Maryo, nu cred ca toata lumea are timp sa joace pe vreo 10 servere cu 10 caractere active pe care sa le testeze asa cum spui tu.
Suntem unii mai ghinionisti care am ramas cu conturile principale pe servere moarte de ani de zile, cum sunt Florida sau El Dorado.
Din punctul meu de vedere greseala a fost ca s-au deschis atatea servere intr-un timp atat de scurt. E normal sa ajunga sa se inchida atata timp cat jucatorii dispar.

Lumile au fost inchise pentru ca mai aveau doar cateva sute de jucatori activi.
Dupa teoria ta ar trebui inchis tot jocul, nicaieri nu mai exista organizare si jucatori dornici de participare la fort. M-am inscris din curiozitate la cateva batalii si am vazut multa dezorganizare si certuri in loc de colaborare.
 

DeletedUser7925

Guest
Iulian, nu inteleg de ce raspunsurile tale sunt pe langa ce vorbesc eu.
Nu am zis ca trebuie acum inchisa vreo lume sau jocul, nici de forturi nu am pomenit nimic.

Cum si tu ai zis mai sus "Lumile au fost inchise pentru ca mai aveau doar cateva sute de jucatori activi." , probabil asa o sa se intample si cu serverele de unde nu s-a migrat daca nu apare ceva super-mega-ultra-nou si captivant care sa aduca oameni noi si pe aceste servere din ce in ce mai slab populate.

Ma retrag din discutia aceasta ca oricum am impresia ca nu intelegeti ce scriu.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus