Modificari de joc (scripturi, stiluri)

DeletedUser9950

Guest
Ai incercat sa umbli si in setarile TW-Pro? Asa am tot patit si eu pana acum, dar de cand am bifat Enable TW Pro cache, IndexedDB la setari, imi calculeaza rapid. O sa dureze ceva pana iti calculeaza prima data, dar ulterior o sa fie mai rapid.

da am bifat dar niciodata nu am avut rabdare mai mult de 3 minute
dureaza peste 3 minute sa calculeze prima data?
 

DeletedUser9993

Guest
Poate sa dureze, in functie de inventarul pe care il ai. Oricum, se merita, pentru ca ulterior o sa-ti calculeze instantaneu. O sa trebuiasca ulterior doar daca mai achizitionezi cate ceva in inventar sa mai reinnoiesti cache-ul.
 

DeletedUser9950

Guest
da multumesc am reusit acum merge fulger :))
dar la inceput am stat cate 15 minute penturu fiecare lume
ma apuca graoza cand ma gandesc sa fac reskil si sa astept iar 15 minute :))
 

DeletedUser

Guest
nu exista cumva vreun script care sa imi arate ca valoare de noroc am la o munca cu n puncte de munca??
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg un lucru..am instalat scriptul..si cum fac faza aceea cu bookmark? Cand dau la properties ce trebuie sa scriu la adress?
 

DeletedUser2547

Guest
unde e butonul de agenda?
l-am instalat dar nu imi apare butonul
 

DeletedUser

Guest
O intrebare la voi mai merg scripturile ???la mine de cind cu noul update nu mai merg
 

DeletedUser7994

Guest
stie cineva vreun script care sa faca de exemplu tw din limba engleza in romana?ma enerveaza pe beta ca nu stiu cum se numesc toate muncile si tre sa stau sa ma uit pe tw db :mad:
edit:si un script pt cladiri sa apara sus bun aveti?....gasisem unu la un moment dat dar nu il mai gasesc :((
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Doamne nu poti vedea si tu un cuvant cheie si aflii numele muncii?
 

DeletedUser7994

Guest
Scripturi utile:
-Vanzari/cumparari multiple la piata si taxe banca
LINK
pumarketoffers.png

thewestbankshowfees.png

Daca poate cineva sa-l traduca(nu e deloc mult) as ramane dator.
-Arata cata exp iei in duel cu 100% motivatie(in paranteza arata cata iei in functie de motivatie) si numele oraselor
De TW PRO nu cred ca are rost sa zic:nu:...daca ma ajuta cineva sa traduca primul script si sa ma ajute cu chestiile de mai sus.
Si cel care arata detalii despre produsele misiunilor(la ce munca etc) il stie cineva link?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scripturi utile:
-Vanzari/cumparari multiple la piata si taxe banca
http://userscripts.org/scripts/show/96584
pumarketoffers.png

thewestbankshowfees.png

Daca poate cineva sa-l traduca(nu e deloc mult) as ramane dator.
-Arata cata exp iei in duel cu 100% motivatie(in paranteza arata cata iei in functie de motivatie) si numele oraselor
De TW PRO nu cred ca are rost sa zic:nu:...daca ma ajuta cineva sa traduca primul script si sa ma ajute cu chestiile de mai sus.
Si cel care arata detalii despre produsele misiunilor(la ce munca etc) il stie cineva link?
Ba merg amandoua......TW PRO nu imi arata cele mai bune iteme pe un cont cu un inventar mai plinut...ce pot face ?
 
Sus