Modificari de joc (scripturi, stiluri)

DeletedUser

Guest
TW-Pro nu functioneaza

Dupa ce am obtinut Colierul de perle, scriptul TW-Pro nu mai functioneaza...:((
 

DeletedUser

Guest
Imi da cineva varianta tw-pro care are si optiunea pentru lupte la fort?adica varianta mai complexa...
 

DeletedUser3746

Guest
Stie cineva de ce TW-Pro da aiurea punctele de munca, cu 1 punct mai putin decat ce-ti arata pe harta? Exista alta varianta mai precisa a acestui script?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Ajutor

Ma poate ajuta cineva?

De cand am completat setul de dansatoare nu mai imi merge TW PRO.
Doar pe lumea 4 ,ca pe restul imi merge bine.

Poate cineva sa ma ajut?
 

DeletedUser

Guest
Script. Interzis sau nu ?

Garderoba
by Puli

Link: Garderoba (Direct)

Descriere: Un script usor de utilizat cu ajutorul caruia va veti echipa mai rapid cu cele mai bune haine pentru o anumita munca. Cu ajutorul acestui script puteti face seturi cu cele mai bune haine ale dvs. pentru munci. Este usor de utilizat si foarte eficient.

Screen: Link

Atentie! Acest script este interzis pe unele servere The-West..


Buna. Am gasit acest script si as vrea sa-l instalez. Poate cineva sa-mi spuna daca e voie sau nu pe Lumea RO 3 si RO 7 ?
 

DeletedUser9029

Guest
Script

Şi eu folosesc aceste scripturi şi sincer este mai uşor jocul , le folosesc pe toate lumile exclusând lumea 1 şi lumea arizona şi cred că sunt permise văzând că nu am primit vre-un ticket de avertizare . <3W
 

DeletedUser10521

Guest
Mie nu imi mai merge greasemonkey. Dezisnstalai mozilla, dezisnstalai greasemonkey, restartai PC-ul si tot degeaba. Nu imi apare jos in partea dreapta iconita de la greasemonkey, dar in lista suplimentelor imi apare ca e instalat. Ma scoate din sarite. Nu functioneaza nici un script, nici pe The-West nici pe youtube sau alte site-uri. Ajutati-ma si pe mine...
 

DeletedUser8851

Guest
Şi eu folosesc aceste scripturi şi sincer este mai uşor jocul , le folosesc pe toate lumile exclusând lumea 1 şi lumea arizona şi cred că sunt permise văzând că nu am primit vre-un ticket de avertizare . <3W

Hmmm
Habar nu aveti despre scripturi
Si Adminii au facut un post in care au aratat diferite scripturi si au spus ca sunt permise!!!
 

DeletedUser

Guest
la lista cu muncile, unde gasesc acel plus ca sa o adaug in lista??
 

DeletedUser9612

Guest
PWG mai esti printre noi?:confused:
Hai sa iti dau o idee pt creerea unui script nou...


Daca va uitati la piata cand vindeti un item,dupa ce il puneti in vanzare nu mai arata nici unde ce vinzi.iti arata doar dupa ce il vinzi sau dupa ce expira licitatia.
Cei care aveti timp si va pricepeti incercati sa il faceti in asa fel incat cand punem mousul pe licitatie sa ne deschida o fereastra pop-up cu imaginea sau numele produlului/itemului pus in vanzare.

Daca imi aduc bine aminte PWG a mai facut un script asemanator ... cel cu Ajutor misiuni cred ca se numea...:D
 

DeletedUser6863

Guest
Poate cineva sa actualizeze TW Pro pentru a lua in calcul si coasa? Versiunile mai noi ale scriptului nu calculeaza... in schimb cele mai vechi, dar cu mai putine functionalitati functioneza.
 
Sus