Nevoie de rapoarte pentru testare formule

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pai e tocmai ce am spus eu. Cu cat ai mai multe puncte de munca cu atat munca e mai usoara pentru tine. Iar cu cat ai mai putine puncte de munca obtii bani mai multi, dar cu mai multa transpiratie. Asta vorbesc. Daca vrei sa testezi, esti invitatul meu. Spor!
 

DeletedUser

Guest
Tu cred ca ma iei de fraier,nu?


Tu iti dai seama ce prostii spui tu si sudoarea ta?..Daca nu stii nu posta tui mama ii di viata.
 

DeletedUser

Guest
Nu frate, nu te iau de fraier, asta am testat eu si iti spun din experienta. Am rapoarte in care am castigat bani mai multi cu puncte putine de munca si rapoarte in care am castigat foarte putini bani cu puncte multe de munca, pe acelasi job. Motivatie 100%.
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare!!La ce lvl poti sa lucrezi la mina de argint??
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza level ci punctele de indemanare, pe vigoare, comert, rezistenta si indemanare motrica
 

DeletedUser

Guest
poi am 71 de pkt de indemanare!!Cam putin nu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si mai am o intrebare!!Anonim90 cum tiai pus aia care iti arata lvl si duelurile??
 

DeletedUser

Guest
intri in joc la setari, dai pe semnatura (sus la pagina a doua optiune) si copiezi de acolo un link si il pui la semnatura de pe forum....
ai inteles?
 

DeletedUser

Guest
51 de puncte de munca

daads.jpg

asdasdmyg.jpg

dadaakc.jpg

sdfsdfl.jpg
 

DeletedUser

Guest
Oki deci va rog sa postati rapoarte de la munci ,incerc sa calculez probabilitatea factorului aleator,dar DOAR cei care indeplinesc conditiile de mai jos.


1.Sa aiba PREMIUM "Salariu mai mare"
2.Munca pentru care postati raportul sa aiba MINIM 20% $
3.Munca sa fie executata pentru 2 ore
4. Motivatia muncii sa fi fost in momentul executarii de 100%
5.Castigul in urma celor 2 ore de munca sa fie MINIM dupa formula urmatoare:

Presupunand ca jobul are 20% $ dupa 2 ore castigul minim pentru care am nevoie de rapoarte este:
1,5 *20%*(durata muncii=2)*1,3=78$

Ca sa va simplific calculele trebuie ca banii primiti in urma jobului impartit la castigul de bani afisat in descrierea jobului sa fie mai mare ca:3,9

Exemplu: 78/20=3,9


Multumesc pentru ajutor si astept rapoartele voastre

2.Munca pentru care postati raportul sa aiba MINIM 20% $
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus