Nevoie de rapoarte pentru testare formule

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aradu cred k ai vreo 7-10 ani...mai dintai citeste numele temei.
 

DeletedUser8859

Guest
Oameni buni , nu mai bagati bani in jocu asta, pentru ca administratorii astia incurajeaza furturile si fraudele in loc sa le elimine.
Eu am facut o amarata de contestatie si am ajuns la concluzia ca trebuie sa le umplu frigideru cu bucate sa aiba cu ce sa se hraneasca pe, perioada iernii.
Cand am facut contestatia eram pe locu 3 pe lumea 4 , asa frumos au luat masuri incat am fost nevoit sa le demonstrez cat de cretini sunt admini, in special magaru de Dave si am primit ban permanent, insa cretinu asta de dave nu a avut tupeu sa treaca in dreptu meu (Banat), pentru ca sunt sigur ca nu a mai banat definitiv pe nimeni din top 10 pe orce lume din jocu asta.

Concluzie: eu care bagam bani in joc am fost exclus si cei ce fura si au conturi multiple joaca in continuare, ma intreb cine dracu trebuie sa aplice strict regulamentu daca magarii astia care trebuie sa elimine asemenea incalcari al regulamentului iy incurajeaza so faca in continuare.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare

maryus the best câştigă duelul, primeşte 1 punct de experienţă şi primeşte de la Bespin $ 7.

explicati-mi si mie : asta este de nivel 43 si mi-a dat doar 1 punct de expenrienta

de ??:(
 

DeletedUser

Guest
On:

Cu premium de salariu

Munca este sfârşită: Lucrează ca mercenar Astăzi la ora 17:02 delete
Lucrează ca mercenar
Motivaţie
82%
Durată 2 ore
Salariu $ 569
Puncte de experienţă 113 Puncte de experienţă
Noroc
Whisky

4


Off: Tocmai aici te-ai gandit sa postezi...
 

DeletedUser4674

Guest
maryus the best câştigă duelul, primeşte 1 punct de experienţă şi primeşte de la Bespin $ 7.

explicati-mi si mie : asta este de nivel 43 si mi-a dat doar 1 punct de expenrienta

de ??:(

experienta iei din diferenta de nivele ale duelului si mai lasa moticatia sa creasca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Munca este sfârşită: Lucrează ca mercenar Astăzi la ora 22:26 delete
Lucrează ca mercenar
Motivaţie
94%
Durată 2 ore
Salariu $ 578
Puncte de experienţă 80 Puncte de experienţă
Noroc
Whisky

4
« »
 

DeletedUser

Guest
mama da voua va place sa va dati Dumnezeu el invie orice voi topicurile moarte de mult
 

DeletedUser

Guest
am lucrat o luna cu cp si una fara cp.tot aia este. caut de 2 luni bilet partea 1 si nimic
 

DeletedUser

Guest
In loc de vot, ti-am dat un warn
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus