O simpla idee,nu ma judecati doar ganditi bine

  • Autor subiect DeletedUser19583
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22610

Guest
Misiunea pt "Manusi de Incepator"! :D

Pozitionare:
1gngq.png

Manusi de incepator

Manusi de Incepator
(Setul de Incepator)

+3 indemanare motrica
+2 reflex
+2 conducere

Cerinte:
Nivel: -

Misiune:

z1B96.png

pkNxm.png

Nu am avut ce sa fac !!:D Plictiseala....
 

DeletedUser22610

Guest
Deci admini/moderatori ce ziceti trimiteti la Inno sau?:up:
 

DeletedUser19583

Guest
Misiunea pt "Manusi de Incepator"! :D

Pozitionare:
1gngq.png

Manusi de incepator



Nu am avut ce sa fac !!:D Plictiseala....


Uite am modificat textul, sa-mi zici daca-ti place.

Ideea cu misiunea iti apartine in totalitate indiferent ca ti-am modificat sau nu
textul.



"Numele de Player", ai auzit stirea de azi? Mr. Brown a fost ucis.Am inteles de la localnici ca faptasul a fost vazut fugind prin padure.Mi-ar prinde bine o mana de ajutor, ce zici?

Necesar
Lemn 0/5 Lemn ( ca sa nu fie nici prea usor)
Taietor de lemne 3 ore


Uite-l!Tu mergi pe aici iar eu merg pe acolo,asa il vom incercui.
Necesar
Lemn 5/5
Taietor de lemne 3/3

Text Final
Asa ... multumesc mult de ajutor,acum hai sa-l ducem la inchisoare.Uite,accepta aceasta recompensa pentru ajutorul dat.

Recompensa

250$
Manusi din lana ( Setul de incepator)

Ideea ta cu misiunea e foarte buna,doar ca textul trebuie cat de cat lucrat,deci repet indiferent ca am modificat textul (care nici al meu nu e foarte bun),ideea este si va ramane a ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO!<3W

propun insa ca doar cei care au cumparat si cheltuit peste 5000 de pepite in joc sa beneficieze si de manusi. <3W

ma date incolo cu pepitele tale ca mai innebunit,nu cred ca a fost vro propunere in care u sa nu zici sa se cumpere sau sa poti sau etc. cu pepite.Mai lasa-ma ma in pace c-ai innebunit forumul.M-ai sunt deia care bag pepite in joc,dar nu sunt obsedati ca tine.U ai consumat 5000 de pepite si acum te dai mare.M-ai lasa-ma ma in pace.As vrea sa vad si yo intro propunere sa postezi un mesaj in care sa pui pro sau contra si sa spui de ce.
 

DeletedUser22610

Guest
Uite am modificat textul, sa-mi zici daca-ti place.

Ideea cu misiunea iti apartine in totalitate indiferent ca ti-am modificat sau nu
textul.



"Numele de Player", ai auzit stirea de azi? Mr. Brown a fost ucis.Am inteles de la localnici ca faptasul a fost vazut fugind prin padure.Mi-ar prinde bine o mana de ajutor, ce zici?

Necesar
Lemn 0/5 Lemn ( ca sa nu fie nici prea usor)
Taietor de lemne 3 ore


Uite-l!Tu mergi pe aici iar eu merg pe acolo,asa il vom incercui.
Necesar
Lemn 5/5
Taietor de lemne 3/3

Text Final
Asa ... multumesc mult de ajutor,acum hai sa-l ducem la inchisoare.Uite,accepta aceasta recompensa pentru ajutorul dat.

Recompensa

250$
Manusi din lana ( Setul de incepator)

Ideea ta cu misiunea e foarte buna,doar ca textul trebuie cat de cat lucrat,deci repet indiferent ca am modificat textul (care nici al meu nu e foarte bun),ideea este si va ramane a ta.


Nu e problema asta....ce am facut eu a fost sa spun niste detalii din idea gandita de tine.Vreau sa vad aceasta idee aprobata ..daca mai trb detaliata ,o sa te ajut sa o facem cu toate detaliile posibile chiar daca o sa dureze mult!

App ...textul facut de mine l-am facut pe la 2/3 deci e intr-un fel aruncat acolo:))
Este mai bun al tau !;)
 

DeletedUser22317

Guest
Pro draguta ideea..
Manusi de muncitor de duelist de soldat.. ar fii frumos:shoot:
 

DeletedUser19583

Guest
Nu e problema asta....ce am facut eu a fost sa spun niste detalii din idea gandita de tine.Vreau sa vad aceasta idee aprobata ..daca mai trb detaliata ,o sa te ajut sa o facem cu toate detaliile posibile chiar daca o sa dureze mult!

App ...textul facut de mine l-am facut pe la 2/3 deci e intr-un fel aruncat acolo:))
Este mai bun al tau !;)

Oricum e bine ca ti-a venit aceasta idee minunata cu misiunea,sincer sa fiu nu m-ar fi dus capul sa compun asa ceva.
Iar atata timp cat e lume care sa contribuie la dezvoltarea acestei idei cu manusile,consider munca de echipa iar ideea va fi a tuturor nu numai a mea.
 

DeletedUser19583

Guest
Pro draguta ideea..
Manusi de muncitor de duelist de soldat.. ar fii frumos:shoot:

In seara asta am sa schitzez manusile, in ceea ce priveste manusile pentru fiecare clasa m-am gandit si la asta si voi incerca sa rezolv intre timp am sa va rog pe restul sa mai aruncati o privire pe bonusurile descrise si sa veniti cu alte pareri poate ale voastre vor fi mai bune,chiar si adminii si moderatorii ii rog sa isi dea cu parerea la bonusuri.
 

DeletedUser22610

Guest
In seara asta am sa schitzez manusile, in ceea ce priveste manusile pentru fiecare clasa m-am gandit si la asta si voi incerca sa rezolv intre timp am sa va rog pe restul sa mai aruncati o privire pe bonusurile descrise si sa veniti cu alte pareri poate ale voastre vor fi mai bune,chiar si adminii si moderatorii ii rog sa isi dea cu parerea la bonusuri.
Inca o idee : Manusile Colectionarului (Aduna toate manusile):d
 

DeletedUser19583

Guest
Inca o idee : Manusile Colectionarului (Aduna toate manusile):d

A bine ca ai pus in paranteza ce necesita,eu scapasem din vedere detaliul asta sau probabil era logic ca trebuiau adunate toate manusile oricum bine ca l-ai scris ca sa para ideea completa,daca mai gasesti mici/mari detalii te rog sa le postezi chiar sunt de foarte mare ajutor.
 

DeletedUser19583

Guest
Manusi Simple (Set Incepator)
Light_brown_cashmere_Gloves_mens_10_L.jpg


+3 indemanare motrica
+2 reflex
+2 conducere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19583

Guest
Manusi Gaurite/Rupte
dcfc0768.jpg


Manusi Rupte/Gaurite "Fara Degete":

Gri (LvL. 1) - 2 Reparare
Maro (LvL.3) - 4 Construire, 4 Conducere
Negre ( LvL. 3) - 4 Inot, 2 Ascundere
 

DeletedUser19583

Guest
Manusi din Lana "fara degete"
manusi-de-lana-fara-degete.jpg



Gri (LvL. 5) - 2 Putere, 4 Perseverenta
Maro(LvL. 9) - 1 Putere, 5 Indemanare Motrica, 4 Reflex, 6 Tintire
Negre(LvL. 9) - 3 Rezistenta, 5 Tintire, 5 Aspect
De Lux (LvL. 11) - 2 Putere, 1 Mobilitate, 5 Reparare, 2 Pune Capcane, 6 Construire, 4 Aspect

Manusi din Lana Maro (Set de Mexican) LvL. 9 - 1 Putere, 5 Indemanare Motrica, 4 Reflex, 6 Tintire
 

DeletedUser19583

Guest
Manusi cu Franjuri
577598_326511657421998_100001895000306_763238_1505938068_n.jpg


Manusi cu Franjuri "Lungi cu Degete":

Gri (LvL. 14) - 2 Putere, 2 Mobilitate, 5 Ascundere, 6 Rezistenta, 6 Construire, 5 Pune Capcane
Maro (LvL. 17) - 2 Putere, 11 Vigoare, 7 Tintire
Negre (LvL. 17) - 2 Mobilitate, 6 Reflex, 5 Instinct Pentru Animale, 9 Construire, 9 Pune Capcane
De Lux (LvL. 20) - 2 Putere, 2 Dexteritate, 9 Construire, 5 Ascundere, 9 Indemanare Motrica, 10 Reparare

Manusi cu Franjuri Negre ( Set de Fermier ) - LvL. 17 - 2 Mobilitate, 6 Reflex, 5 Instinct Pentru Animale, 9 Construire, 9 Pune Capcane
 

DeletedUser19583

Guest
Manusi din Piele
manusi_piele_barbati.jpg



Manusi din Piele:

Gri (LvL. 25) - 2 Putere, 13 Vigoare
Maro (LvL. 28) - 1 Putere, 14 Vigoare
Negre (LvL. 28) - 9 Vigoare,6 Ferire, 8Tintire
De Lux (LvL. 30) - 2 Putere, 1 Dexteritate, 13 Rezistenta, 14 Vigoare, 9 Pune Capcane,10 Aspect


Manusi din Piele de Lux (Setul de Sharlatan) LvL. 35 - 2 Mobilitate, 10 Comert, 9 Tactica
 

DeletedUser19583

Guest
Manusi cu Nituri
552782_326510640755433_100001895000306_763236_1194942590_n.jpg



Manusi cu Nituri "Fara Degete":

Gri (LvL. 33) - 1 Dexteritate, 1 Charisma, 14 Impuscare, 15 Aspect
Maro (LvL.40) - 12 Puncte de Viata, 13 Calarie, 13 Impuscare, 13 Aspect
Negre (LvL. 40) - 2 Dexteritate, 2 Charisma, 15 Impuscare, 16 Aspect
De Lux (LvL. 45) - 1 Dexteritate, 1 Charisma, 9 Perseverenta, 9 Calarie, 16 Impuscare, 17 Aspect
 

DeletedUser19583

Guest
Manusi de Iarna
Miku-Gloves-(Snow)-from-Vocaloid-1.jpg


Manusi de Iarna ( Set de Sarbatori ) LvL. Oricare - 2 Putere,1 Mobilitate,2 Dexteritate, 1 Charisma


P.S.daca are cineva vreo idee de misiune pt aceste manusi postati cat mai multe,asa le vom combina si vom creea una buna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19583

Guest
Manusi din Panza eventual de culoare neagra
677EF975.jpg



Manusi din Panza ( Setul Dansatoarei ) LvL. 15 - 2 Charisma, 9 Tintire, 8 Conducere, 10 Aspect

Aceste manusi pot fi gasibile sau tot asa rog pe cineva sa creeze o misiune.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus