O simpla idee,nu ma judecati doar ganditi bine

  • Autor subiect DeletedUser19583
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19583

Guest
Manusi de Lux Setul de gentleman
handschuhe_herrn.jpg



Manusi de Lux (Setul De Gentleman) LvL. 25 - 2 Charisma, 2 Aspect

Aceste manusi pot fi gasibile sau tot asa printr'o misiune creata de voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19583

Guest
Manusile Colectionarului eventual le puteti adauga si nituri.
579613_326518740754623_100001895000306_763244_552855589_n.jpg



Manusile Colectionarului ( LvL. 100) - 2 Putere, 2 Mobilitate, 2 Dexteritate, 2 Charisma, 15 Aspect, 15 Puncte De Viata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ideea e dezorganizata , iar modelul de postare nu e ideal , dar ai fost original , de la mine ai inca un PRO
 

DeletedUser

Guest
ce obsedati de pepite. Tu crezi ca toata lumea e obsedata de west sa cumpere 4000 pepite? tu crezi ca daca ai pepite esti un jucator mai bun, dar din contra. Tu doar reusesti cu mult ajutor ce reusesc altii singuri. E ca si cum ai concura la o cursa de alergari cu un om cu picior amputat si mai faceti si egal :razz::razz::razz:

off:Nu stiu ce aveti toti cu pepitarii.E problema lor daca vor sa isi bage pepite,sunt banii lor.Cu siguranta multa lume isi permite N pepite dar nu baga si asta e o idee buna.Dar sa sti ca unul care are pepite si este experimentat face lvl 120 in 4-5 luni,pe cand tu fara,nu stiu daca il faci.

on: -
 

DeletedUser

Guest
OMFG , in vestul salbatic erau 40 grade , crezi ca aia purtau manusi =)))
 

DeletedUser19583

Guest
OMFG , in vestul salbatic erau 40 grade , crezi ca aia purtau manusi =)))


Nu,purtau barba lui marlin,mantia de invizibilitate a lui harry potter, rudolph si aliens, uita'te frate la filme, joaca jocuri wild west si apoi da-ti cu parerea,esti a doua persoana care intreaba si scrie tampenii de genul asta.
Cred ca ai gandito culcat pe o ureche,la ce le trebuiau fesul lui mosh craciun daca acolo sunt 40 de grade,sau la ce le trebuiau paltoane negre daca erau 40 de grade?

P.S. numai scrieti tampenii fara sa ganditi,documentati'va apoi postati ideile.
 

DeletedUser22610

Guest
Nu,purtau barba lui marlin,mantia de invizibilitate a lui harry potter, rudolph si aliens, uita'te frate la filme, joaca jocuri wild west si apoi da-ti cu parerea,esti a doua persoana care intreaba si scrie tampenii de genul asta.
Cred ca ai gandito culcat pe o ureche,la ce le trebuiau fesul lui mosh craciun daca acolo sunt 40 de grade,sau la ce le trebuiau paltoane negre daca erau 40 de grade?

P.S. numai scrieti tampenii fara sa ganditi,documentati'va apoi postati ideile.

asa e ,uita-te de curiozitate la topicurile mele sa vezi cate tampenii sunt acolo ...nu ai ce sa le faci ...
 

DeletedUser19583

Guest
asa e ,uita-te de curiozitate la topicurile mele sa vezi cate tampenii sunt acolo ...nu ai ce sa le faci ...

Nu ai ce le face, sunt acele persoane care joaca pt lvl si iteme, sunt acele persoane pe caare eu le numesc "superficiale".

App. pt. cei care nu au vazut modelele de manusi le puteti gasi pe acest topic la paginile 6-7.

Multumesc pt pareri si celor care se implica,iar cu cat va implicati mai multi cu atat sansele de a se implementa manusi vor spori,vor fi mai mari,cat pt admini ganditi'va ca acesta este un avantaj pt cei de la INNO deoarece sunt sanse de a atrage jucatori in + ba chiar si jucatori care s-au lasat de joc si posibil si pepitzari printre acestia plus ca am prieteni care s'au lasat de joc si au zis ca daca ar aparea ceva nou poate s'ar apuca iar de el,deci e de gandit treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am o propunere care sigur o sa te ajute la dezvoltarea acestei idei. Fa un nou topic in care sa cuprinzi totul de la model la fotografii si atribute.

PRO- Am fost contra la inceput dar am vazut ca dezvoltati ideea si e bine pentru joc sa se mai adage niste iteme.
 

DeletedUser19583

Guest
Am o propunere care sigur o sa te ajute la dezvoltarea acestei idei. Fa un nou topic in care sa cuprinzi totul de la model la fotografii si atribute.

PRO- Am fost contra la inceput dar am vazut ca dezvoltati ideea si e bine pentru joc sa se mai adage niste iteme.


Problema la mine este ca nu ma pricep sa lucrez asa bine cu modele de text cum a facut FLOoo la pagina 5 cu ideea pt misiune.
Daca voi face un nou topic va arata la fel ca paginile 6-7 de pe acesta,ma gandeam ca daca te pricepi mai bine il poti reface tu cu tot cu ideile tale incluse,ar fi super si poate mai organizat decat al meu + ca ai deja detalii,poze si modele.
 

DeletedUser19583

Guest
Nu-mi vine sa cred ca pentru acest topic in care nici macar cateva propoziti nu a scris va da-ti atata suflet si la mine nu-s da nimeni parearea :(:mad:
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=41612

Uneori cuvintele/propozitiile bogate nu au valoare si da-mi voie sa te corectez,s-au scris mai mult de cateva propozitii aici plus ca pe acest topic este vorba de o idee care este legata de viata vestului salbatic, oricum si ideea ta e buna si cum esti mai inventiv ca mine poate poti ajuta si tu la dezvoltarea acestei idei,vad ca te pricepi la crearea misiunilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23031

Guest
chiloti cand faceti ? tanga, boxeri, etc.

mai aveti putin si vreti si sireturi la pantofi...ca erau in vestul salbatic si sireturi.

:mad::mad::mad:

itemele de acum sunt arhisuficiente ca in combinatie sa faceti toate misiunile , aproximativ toate muncile, de ce mai vreti puncte de indemanare si atribute suplimentare?
 

DeletedUser

Guest
chiloti cand faceti ? tanga, boxeri, etc.

mai aveti putin si vreti si sireturi la pantofi...ca erau in vestul salbatic si sireturi.

:mad::mad::mad:

itemele de acum sunt arhisuficiente ca in combinatie sa faceti toate misiunile , aproximativ toate muncile, de ce mai vreti puncte de indemanare si atribute suplimentare?
Noi vreme sa imbunatatim jocul ..:tumble:
 

DeletedUser19583

Guest
chiloti cand faceti ? tanga, boxeri, etc.

mai aveti putin si vreti si sireturi la pantofi...ca erau in vestul salbatic si sireturi.

:mad::mad::mad:

itemele de acum sunt arhisuficiente ca in combinatie sa faceti toate misiunile , aproximativ toate muncile, de ce mai vreti puncte de indemanare si atribute suplimentare?

Copile taci din gura, cand o sa cresti mai mare poti sa dezbati acest subiect,momentan se dau pareri pro sau contra.:indian:
Vrem pt ca manusile erau utilizate in vestul salbatic ce nu intelegi,e asa ca sa ne bucure pe noi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus