Ora de limba engleza

  • Autor subiect DeletedUser19440
  • Data de început

DeletedUser10567

Guest
Ce engleza faci tu :|
Eu le-am facut undeva la mijlocu clasei a v-a

=)) Si eu le-am facut mai spre sfarsit. Cred ca va trebuie topic "invata sa citesti". Cum spuneam, cred ca plec si eu de pe forum. Astept sa fiu banat, sa am un motiv clar.
 

DeletedUser19407

Guest
Ce face omul, face si maimuta. L-ati vazut pe leviathan si acum faceti si voi. Nu ma deranjez nici sa te felicit. Nu ai facut nimic special. Ai scris acolo timp de cinci minute si astepti sa fii apreciat. Chestiile scrise de tine, le-am invatat in clasa a VI-a, spre sfarsit. Nu te mai contrazice cu amidacos. Stie engleza de a X-a, testat. Lasa-te. :-j

Ce engleza faci tu :|
Eu le-am facut undeva la mijlocu clasei a v-a

:boone:Poate te mai uiti o data...
 

DeletedUser10567

Guest
Ma uit. Stai linistit. Prima propozitie este interogativa sau enuntiativa?
 

DeletedUser

Guest
Majoritatea v-ati dat doctoratul in engleza, chiar daca toti faceti niste greseli urate, rau de tot.Oricum, pun pariu ca 99% dintre voi habar n-au sa aplice "limba engleza" in "speaching".
 

DeletedUser19407

Guest
Majoritatea v-ati dat doctoratul in engleza, chiar daca toti faceti niste greseli urate, rau de tot.Oricum, pun pariu ca 99% dintre voi habar n-au sa aplice "limba engleza" in "speaching".

Cu postu' asta ai inchis gura la tot forumu'.
Sa vina acum cei care se laudau ca stiu engleza.
 

DeletedUser

Guest
Nu le poti inchide gura la astia, sunt prea destepti si intelectuali, ca si femeile.
 

DeletedUser

Guest
A dat cineva de aici vreun examen Cambridge?Intreb deoarece am dat si eu 3 examene(YLE Flyers,KET,PET;pe toate le-am luat cu merit) si vreau sa stiu daca nu sunt singurul:shoot:
 

DeletedUser

Guest
A dat cineva de aici vreun examen Cambridge?Intreb deoarece am dat si eu 3 examene(YLE Flyers,KET,PET;pe toate le-am luat cu merit) si vreau sa stiu daca nu sunt singurul:shoot:

Testele de la Cambridge sunt, sa nu ma exprim urat, prostii.Want to learn english?Go to England.
 

DeletedUser

Guest
Want to see that you failed? Come to England!

=))))))))))))))))))))))

Ba' mie imi place accentu lor, defapt m-am cam obisnuit, vorbesc cu englezi in fiecare zii pe vent / skype , dar nu m-am putut abtine sa nu dau quote la postu' tau =))) e genial
 

DeletedUser

Guest
funny-graphs-how-girls-on-the-internet-react-when-they-learn-im-from-england.png


memes-yeah-thats-me.jpg
 

DeletedUser

Guest
=))))))))))))))))))))))

Ba' mie imi place accentu lor, defapt m-am cam obisnuit, vorbesc cu englezi in fiecare zii pe vent / skype , dar nu m-am putut abtine sa nu dau quote la postu' tau =))) e genial

:P
E usor daca vorbesti mult cu ei, daca ii auzi peste tot,
 
Sus