Ora de limba engleza

  • Autor subiect DeletedUser19440
  • Data de început

DeletedUser

Guest
De ce in locul postului lui Lord ion a aparut postul lui Anonim?=/
 

DeletedUser17501

Guest
Ce face omul, face si maimuta. L-ati vazut pe leviathan si acum faceti si voi. Nu ma deranjez nici sa te felicit. Nu ai facut nimic special. Ai scris acolo timp de cinci minute si astepti sa fii apreciat. Chestiile scrise de tine, le-am invatat in clasa a VI-a, spre sfarsit. Nu te mai contrazice cu amidacos. Stie engleza de a X-a, testat. Lasa-te. :-j

Hai nu exagera... si-n plus, toti stiu sa scrie cateva propozitii in engleza, dar sincer 70% din voi nu leaga 3 propozitii intr-o conversatie in mai putin de 20 secunde.
 

DeletedUser2948

Guest
Eu asa cere inchiderea topicului. De ce? Forumul este destinat ROMANILOR. Daca va trebuie engleza mergeti la un profesor sa va invete.
 

DeletedUser

Guest
Want to die while getting used to the accent? Go to England.

Ba nu sunt prostii:razz:Cu cat ai mai multe examene cu atat iti vei putea gasi o slujba mai buna deoarece ele merg in CV-ul tau:dInca ceva examenul pe care l-am dat acum,PET,m-a scapat de bacul la engleza:cooln:
 

DeletedUser5250

Guest
Ba nu sunt prostii:razz:Cu cat ai mai multe examene cu atat iti vei putea gasi o slujba mai buna deoarece ele merg in CV-ul tau:dInca ceva examenul pe care l-am dat acum,PET,m-a scapat de bacul la engleza:cooln:

Da , nu sunt prostii , dar nici nu inseamna ca cine nu a dat testele astea nu stie engleza .
 
Sus