Pentru cine face fitness sau culturism, la sală sau acasă...

  • Autor subiect ImHuntingRabbits
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Aici vă puteţi lăuda cu cât aţi slăbit, sau cu cât aţi crescut în masă musculară sau şi una şi alta :D
 

DeletedUser

Guest
looooooooooooooooooooooooooooooooool... Pentru ce îţi trebuie 2 topicuri?!
 

DeletedUser

Guest


la nimic..a rămas ăsta.. deci băgaţi material :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
forumul asta e populat de copii de 12-14 ani..slabe sanse sa ai cu cine sa discuti despre asa ceva...aici trebuie sa inventezi jocuri stupide ca sa se posteze altfel...

on:nu practic nimic de genul dar am facut sport de performanata in tinerete si aveam nevoie de slabiri pentru categorie...
 

DeletedUser

Guest
cam 100ron, depinde de sala.

mi-am facut sala acasa in garaj, am bagat aparate, haltere, gantere, greutati fara numar si in 1an de zile am tras cam de 10X, deci un sfat de la mine mergeti la sala ca acasa nu veti face nimic si alt sfat trageti natural fara creatinina sau steroizi
 

DeletedUser

Guest
aici unde merg eu la mine in oras e asa:

de la ora 09:00 - 12:00 - 50 RON
de la ora 09:00 - 17:00 - 80 RON
de la ora 09:00 - 22:00 - 100 RON

sau daca vrei sa mergi fara abonament e 10 RON pe zi.
 

DeletedUser8160

Guest
vrei sa fac culturism la 12 ani ? (am mai vazut "specimene" ca la varsta asta sa faca culturism dar 70 % vor avea probleme cu inima)eu joc fotball si basket din care se vad progresele :P
 

DeletedUser

Guest
eu am slabit 13kg fara sala si cum m-am apucat de sala am inceput sa pun iara pe mine...doar 2 sau 3 s-au mai pus :(
 

DeletedUser

Guest
cam 100ron, depinde de sala.

mi-am facut sala acasa in garaj, am bagat aparate, haltere, gantere, greutati fara numar si in 1an de zile am tras cam de 10X, deci un sfat de la mine mergeti la sala ca acasa nu veti face nimic si alt sfat trageti natural fara creatinina sau steroizi
Domnule Silus : 1. 100 de RON pe ce planetă? Cu 60 Ron găseşti o sală unde poţi face treabă ( ce`i drept puate n`are pretenţiile tale )
2. Surpriza e că poţi face şi acasă dacă ai echipament minim,
3.E "creatină" şi e supliment Ne-nociv, creatinina e în urină ( spor la băut ), nu e necesară suplimentarea cu creatină dar reiese că îţi creşte puterea contractilă, refacerea, Google are răbdare mai multă...deci ÎÎ BUNĂ, bineînţeles de la o firmă BUNĂ!
 

DeletedUser

Guest
vrei sa fac culturism la 12 ani ? (am mai vazut "specimene" ca la varsta asta sa faca culturism dar 70 % vor avea probleme cu inima)eu joc fotball si basket din care se vad progresele :P
Te poţi apuca ...numai să începi realist antrenamentu` şi să ţi umpli buzunarele cu Danonino :D
 

DeletedUser

Guest
Iti afecteaza ficatul creatina.
Păi dacă ai probleme deja. normal că`l afectează, mai ales dacă iei ca nesimţitu` "SĂ SE FACĂ MARE `NGH `GNH :rolleyes: în loc să iei cât îţi trebuie, apoi dacă nu bei apă destulă...
va referiti la energizante ? cu creatina asta ?
Nu! Supliment nutritiv este! Exact ca Ascovitu` clasic cu vitamina C numa că asta are câtiva aminoacizi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu trebuie neaparat sa iei in exces , exista persoane care sunt mai sensibili la ficat si vor fi afectati chiar daca nu iau multa creatina
 

DeletedUser8160

Guest
deci care-i treaba cu creatina asta? e o substanta de energizant sau ?
 
Sus