Pentru iubitorii de muzica

DeletedUser

Guest
e prima mea melodie....avand in vedere ca totul a plecat de la o gluma...mai am de invatat....dar trebuia sa am un loc de unde trebuia sa plec....si acela e foarte jos....:D
 

DeletedUser3941

Guest
Dragut, chiar imi place, doar ca vocea nu se aude prea bine.
Cu ce program ai facut instrumentalul?
 

DeletedUser

Guest
Negativul e singura parte care nu e compusa de mine deoarece este foarte greu sa creezi muzica cu acele diferite softuri care se gasesc pe net.
 

DeletedUser3941

Guest
Negativul e singura parte care nu e compusa de mine deoarece este foarte greu sa creezi muzica cu acele diferite softuri care se gasesc pe net.

Mie mi se pare chiar usor.
Iti sugerez sa folosesti Fruity loops.
Creezi instrumentalul in el si importi fisierul inregistrat pe microfon de tine, si Voila, e gata!
 

DeletedUser4649

Guest
amuzant cum 'GodofPubs' se pare ca ti-o da la "mecla". poate iti scoti capul ala de sub pamant si te uiti 5 minute la soare.
 

DeletedUser

Guest
Iti zic eu lasa hip-hopu :) vad ca ai pe youtube uploadat o manea,acolo cred ca tie locul :)
 

DeletedUser

Guest
:)):))....si aici va gasiti sa va luati de mine....sunteti imposibili...intai faceti voi ceva ma pe gandirea voastra si apoi veniti si criticati pe altii...eu cred ca asa e cel mai ok.
 

DeletedUser

Guest
Iti zic eu lasa hip-hopu :) vad ca ai pe youtube uploadat o manea,acolo cred ca tie locul :)

isi incearca si el norocul...gusturile nu se discuta...am si eu unul in clasa...se crede raper dar e varza...incearca sa faci ca negativul sa nu se auda mai tare ca vocea ta suna mai bn credema
 

DeletedUser4649

Guest
:)):))....si aici va gasiti sa va luati de mine....sunteti imposibili...intai faceti voi ceva ma pe gandirea voastra si apoi veniti si criticati pe altii...eu cred ca asa e cel mai ok.

Critica e dureroasa, dar sa fiu al dracu' ca pe tine deja te omoara durerea asta la cum reactionezi.
 

DeletedUser6410

Guest
da cum vrei ca cineva sa iti laude melodia daca se aude groaznic
 

DeletedUser

Guest
Nu va mai legati de el...
se da si el mare cu ce poate,unii pot mai mult,altii nu.
Instrumentalu` imi place,ma rog,bv...
 

DeletedUser

Guest
Ok.Ziceti voi cum vreti...nu cred ca acuma din cauza ca nu dispun de studio sa fac inregistrare demna de Eurovision, melodia este asa praf pre cum ziceti voi...
 

DeletedUser

Guest
pai eu nu am studio dar pun pariu ca fac o melodie de 10 ori mai buna ca a ta :)
 

DeletedUser

Guest
Din vorbe toata lumea face...chiar te rog sa faci una sa avem cu ce compara:)
 
Sus