Pentru iubitorii de muzica

DeletedUser

Guest
Leka,asa fac pariu si eu ca pot sa`l intrec pe Schumacher,fiind pe bicicleta...asa ca,ciocu` mic si joc de glezne :)
 

DeletedUser

Guest
Faceti liniste va rog...ca daca se chinuie el...in 2 zile are concert feat. Eminem si Dr. DRe.....am auzit multi vitezi care din gura fac palate...dar care nu au tupeuu sa iasa in fata si sa primeasca "palme" din toate partile...poate la melodie o sa fac un remake...care o sa se auda mult mai bine....
 

DeletedUser

Guest
E ok melodia,mie imi place dar suna putin cam incet dar nu are nimic.Tine-o tot asa si pe viitor daca e sa faci melodi mai bune.:P:D

Mersi....in sfarsit cineva care apreciaza....sa stiti ca nu pot fi eminem de la prima inregistrare...:) Oricum critica e usoara arta e grea... sau ...Vulpea care nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii;)
 

DeletedUser

Guest
da frate, si dentistul spune ca e doctor. dar, E DOAR DENTIST.
 

DeletedUser

Guest
ma eu macar am avut tupeul sa ies in fata si sa imi iau portia de critici...macar am avut curaj...tu?! cu ce te poti lauda asa extraordinar?! in primul rand cati ani ai? ai 17-18 ani?
 

DeletedUser

Guest
ma eu macar am avut tupeul sa ies in fata si sa imi iau portia de critici...macar am avut curaj...tu?! cu ce te poti lauda asa extraordinar?! in primul rand cati ani ai? ai 17-18 ani?

Degeaba ai curaj daca nu-l folosesti cu cap.
 

DeletedUser

Guest
ma eu macar am avut tupeul sa ies in fata si sa imi iau portia de critici...macar am avut curaj...tu?! cu ce te poti lauda asa extraordinar?! in primul rand cati ani ai? ai 17-18 ani?

Ce conteaza cati ani ai? important este ca ai vrut sa iesi in fata da mai bine faceai un filmulet decat porcaria asta
 

DeletedUser

Guest
Ma daca voi vreti ca dintr-un om sa iasa direct Eminem sau M. Jackson inseamna ca sunteti maestrii criticii.....nu trebuia sa am un reper?sa plec de undeva?Pana la urma urmei totul se poate modifica, voce, interpretare, negativ.Eu nici nu am asa mari cunostinte in alte softurilor de creat, editat si mixat muzica...deci mai usor cu critica fratilor ca nu e asa usor sa fii direct Eminem cum vreti voi sa fiu.:)
 
Sus