Pentru iubitorii de muzica

DeletedUser

Guest
da frate, am zis eu ceva? am zis ca nu-mi place melodia, NICI un "artist" din lumea asta, nu comenteaza la critici. tu postandu-ti aici creatia, ai luat la cunostina faptul ca vei fi si criticat.

da...dar voi faceti exces...vad ca unii au trecut la jigniri...si nu prea imi place asa;)
 

DeletedUser

Guest
ok, imi cer scuze omenirii. stau in calea creatiei si al continuitatii speciei umane.
 

DeletedUser

Guest
Bravo ca ai curaj !!! Doar atat voce nu ai si nici versurile nu sunt deloc bune...nu zic ca pot ceva mai mult dar mai bine tinea-i in tine ce aveai de aratat...te-ai facut de ras doar ca te-ai luat de cei care te crititca....am vazut ca nu suporti sa fi crititcat....asta e data viitoare incearca sa si gandesti.
 

DeletedUser

Guest
O sa fie alinny...inca lucrez la ea...mi sa spus ca:
-vocea se aude prea incet
-cant prea lent, s.a.m.d
O sa incerc sa le remediez si sa trag o noua varianta...sunt bune si criticile intr-o oarecare masura ca te ajuta sa te corectezi;)
 

DeletedUser

Guest
bravo pt curaj si admir asta la oameni ... dar prea mult strica uneori si aici e si cazul tau .. ai avut curaj sa accepti critici dar mai ai si curaj sa raspunzi celor care iti spun ce e bine pt tine , nu vreau sa jignesc pe nimeni dar ... poti sa faci ce vrei la melodie .. vocea si versurile nu sunt prea reusite ... in schimb melodia instrumentala e ok .. daca vrei sa te ocupi de ceva in muzica ascultai pe oamenii care iti vor binele si nu te mint doar ca sa te simti bine !



off : n'ah iar am vorbit prea mult :eek:
 

DeletedUser9954

Guest
da.............nu am pus-o sa vezi . Ai facut o melodie faina incearca dupa asta :rolleyes: Mult noroc pe vitor;)
daca imi dai si mie programu ala cu care ai facut tu fac si eu una
 

DeletedUser

Guest
Fruity Loops....incearca si vezi daca te descurci:)

Apropo am tras un nou remake la acea melodie care il puteti gasi aici: http://www.youtube.com/watch?v=Sid-qIWxh0s!!Sa stiti ca nu ma dau mare ca am reusit sa fac o melodie slaba..:) dar mai mult nu pot face cu aparatura de care dispun(un microfon):)):))
 

DeletedUser

Guest
da.............nu am pus-o sa vezi . Ai facut o melodie faina incearca dupa asta :rolleyes: Mult noroc pe vitor;)
daca imi dai si mie programu ala cu care ai facut tu fac si eu una


Cine ma e asa fraier sa creada ca tu ai facut-o?...Mai si scrie in videoclip Spike and Guess Who...vai de tine invata ce e ala hip-ho defapt nu nu mai tu si danny sefu...
 

DeletedUser

Guest
Cine ma e asa fraier sa creada ca tu ai facut-o?...Mai si scrie in videoclip Spike and Guess Who...vai de tine invata ce e ala hip-ho defapt nu nu mai tu si danny sefu...

eu nu cred ca am luat vreo melodie de-a lu Puya si am zis ca e a mea...melodia aia amarata e chiar facuta de mine...:(
 

DeletedUser9954

Guest
Nu te supara ca iti spun dar esti un ***** macar eu si Dany Sefu incercam tu sti numai sa critici si nu respecti munca altuia sa te vedem pe tine daca te crezi destept
 
Sus