Pentru iubitorii de muzica

DeletedUser

Guest
Ce legatura are melodia ta cu iubitorii de muzica?:confused:

cautam metode de promovare...si cum joc the west de cand a aparut...am zis sa va arat si voua colegilor de joc ce am reusit sa creez...e ceva mic nu foarte frumos...dar macar e facut de mine:-??
 

DeletedUser

Guest
cautam metode de promovare...si cum joc the west de cand a aparut...am zis sa va arat si voua colegilor de joc ce am reusit sa creez...e ceva mic nu foarte frumos...dar macar e facut de mine:-??

Eu te felicit pentru curajul de a confrunta multimea de oameni "contra" sa zic asa.Continua,poate dezvolti o cale de a castiga bani in viitor;).Succes in continuare.
 

DeletedUser

Guest
Nu trebuie sa canti, sa faci rime, etc pentru a critica o melodia. Din punctul meu de vedere e foarte, foarte slaba, nu slaba. Sa zicem ca instrumentalul e greu de facut fara programe, echipament, cunostinte... vocea, flow-ul se poate exersa daca nu te-ai nascut cu el, dar versurile, rimele? Zici ca sunt scrise de un copil de clasa a 5-a, a 6-a maxim.
Dupa mine, melodia ta intra in categoria Brigada AM, Fernando de Caransebes. Alti "artisti" care nu inteleg cat de slabi sunt. Oricum, ai timp... e un inceput si asta, dar nu veni si spune tuturor cat de bun esti tu cand nu esti.

E munca ta, lucrul tau si e normal sa ti se para ca suna mult mai bine decat in realitate. E o iluzie. Revino cu picioarele pe pamant.

Nu o lua in nume de rau. Poate dupa toate criticile astea nu o sa o mai postezi si prin alte locuri sa se ia si mai multi de tine.
 

DeletedUser4649

Guest
cand ai zis "In fotbal" am oprit si am inchis fereastra cu youtube, dandu-mi seama de varsa ta sub 14 ani.
 

DeletedUser4243

Guest
sincer...eu nu inteleg nimic....vocea este acoperita in mare parte de melodie si nu vorbesti clar so.....Try Harder!
 

DeletedUser

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=YeEqb_DqJKc Am incercat sa schimb stilul...si am facut una reggaeton...nu este editata deci are unele loop-uri vocea...sper sa intelegeti...mi se pare mie personal ca suna mai bine decat prima melodie...:):P

vreau sa iti multumesc, de mult nu am mai ras asa.

laughing17.gif


si, como se dise, la vita e dona. :smile:)))
 

DeletedUser

Guest
fericit, omul care e iubit, THIS IS IT.

bounce that aaass girl. :smile:))
 

DeletedUser6410

Guest
cel mai bine frate apucate de altceva

cu muzica am vazut ca nu o ai

vad ca si la engleza esti varza daca faci o melodie macar fa-o buna :))
 

DeletedUser

Guest
uite dragul meu patrat sa iti dau un exemplu...nu stiu cati ani ai si cu ce te ocupi...dar sa zicem ca acuma te pun sa zidesti 1 perete de 2mp.Crezi ca il zidesti direct la sfoara?nu trebuie sa iti dai mana mai intai?...asta fac si eu acum...nu te oblig eu sa intri aici pe tema asta sau pe youtube la melodia mea...:)
 

DeletedUser6410

Guest
uite dragul meu patrat sa iti dau un exemplu...nu stiu cati ani ai si cu ce te ocupi...dar sa zicem ca acuma te pun sa zidesti 1 perete de 2mp.Crezi ca il zidesti direct la sfoara?nu trebuie sa iti dai mana mai intai?...asta fac si eu acum...nu te oblig eu sa intri aici pe tema asta sau pe youtube la melodia mea...:)

am 17 ani lasama in pace cu peretii ca daca vru sa ridit un perete chem o echipa specializata in constructii
 
Sus