Pentru iubitorii de muzica

DeletedUser

Guest
pai da...daca se arde becul...chemi electricianu si tot asa....dar fa tu ceva din prima de nota 10 si pe urma vino sa critici...crezi ca eu nu stiu ca nu sunt WOW melodiile?!...:eek:
 

DeletedUser

Guest
vreau sa iti multumesc, de mult nu am mai ras asa.

laughing17.gif


si, como se dise, la vita e dona. :smile:)))

=))))))))))ce rau esti=))))))))))))))))da pe bune acu fara suparare, ar trebui sa faci parodii pe seama melodiilor hip-hop, asa ai fi macar amuzant dar tinand cont ca nu ai facut melodia la bataie de joc(asa cred) :)))))esti penal...deci am ras mai tare ca la animat planet show(pacat ca nu mai fac videoclipuri)
 

DeletedUser

Guest
Esti incredibil...mai bine asculti sfaturile celorlalti adica sa te lasi de hip-hop:)))
 

DeletedUser

Guest
nu sunt eu MJ, nici nici...dar lasa-te de cantat ca nu e de tine...
 

DeletedUser

Guest
pai da...daca se arde becul...chemi electricianu si tot asa....dar fa tu ceva din prima de nota 10 si pe urma vino sa critici...crezi ca eu nu stiu ca nu sunt WOW melodiile?!...:eek:

suntem atat de ingamfati incat credem ca iti punem un bec; din prima incercare chiar.
 

DeletedUser

Guest
pai da...daca se arde becul...chemi electricianu si tot asa....dar fa tu ceva din prima de nota 10 si pe urma vino sa critici...crezi ca eu nu stiu ca nu sunt WOW melodiile?!...:eek:

nu are nimeni pretentia sa fie de nota 10, macar sa fie de nota 1...da la tine ii cam nota -5. eu cu prietenu meu cand faceam melodii hip-hop la scoala faceam versuri mult mai putin stupide ca a tale=))
 

DeletedUser6410

Guest
Da de ce ti-ai sters toate melodiile alea pe care le-ai compus ?
ti-ai dat si tu in sfrasit seama ca erau groaznice ?
 

DeletedUser4649

Guest
pai da...daca se arde becul...chemi electricianu si tot asa....dar fa tu ceva din prima de nota 10 si pe urma vino sa critici...crezi ca eu nu stiu ca nu sunt WOW melodiile?!...:eek:


electrician pentru un bec? really? filamentul e inventat de cel putin 50 de ani tocmai ca sa poata si un retardat sa-si schimbe becurile. poate daca ziceai priza, intelegeam ,desi inchiderea sigurantei si folosirea unei surubelnite nu e grea, deci analogiile tale sunt proaste.
 

DeletedUser

Guest
ba nush io cred ca ar cam trebui sa terminati...l-am criticat, ne-am facut misto de el da mai gata...cred ca a inteles mesaju
 

DeletedUser

Guest
everybody has, in a life story
one or 2 desire it is not I'm sorry
everybody has, a little romance
and we use it in many circumstance

ca sa va improspatez memoria.
 
Sus