Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser7008

Guest
nu stiu daca problema e de la mine sau de la servar ma tot dispera textul acesta : "servar no response or no ......"
 

DeletedUser

Guest
De fiecare data cand vreau sa intru in lupta din fort imi da "servar no response or no ...."

Idei?
 

DeletedUser1986

Guest
NU POT DA WORK ...adica nu pot pune caracterul sa munceasca ce d-zeu update ati facut ca mie nu imi merge nimic !!!
 

DeletedUser

Guest
Inca se lucreaza:


Astăzi la ora 18:40
Lumea 1 nu este disponibil pentru aproximativ 30 minute ore!

P.S. Mesajul e tradus gresit. Se refera la minute.

P.P.S. Timpul e aproximativ. In unele cazuri poate dura chiar mai mult. Cand va disparea acel mesaj lumea va fi accesibila complet, din nou.
 

DeletedUser7008

Guest
Inca se lucreaza:




P.S. Mesajul e tradus gresit. Se refera la minute.

P.P.S. Timpul e aproximativ. In unele cazuri poate dura chiar mai mult. Cand va disparea acel mesaj lumea va fi accesibila complet, din nou.

Ca la romani...:

Astăzi la ora 18:40
Lumea 1 nu este disponibil pentru aproximativ 30 minute ore!


Au trecut 2 ore... mai avem de asteptat pana la 30 de ore cam 28 de ore:))
Pe beta nu se intampla asa ceva, iti zice ca dureaza 5 minute, pai nu dureaza mai mult de 5 minute...
 

DeletedUser

Guest
Ca la romani...:

Astăzi la ora 18:40
Lumea 1 nu este disponibil pentru aproximativ 30 minute ore!


Au trecut 2 ore... mai avem de asteptat pana la 30 de ore cam 28 de ore:))
Pe beta nu se intampla asa ceva, iti zice ca dureaza 5 minute, pai nu dureaza mai mult de 5 minute...

Aceeasi echipa de pe beta se ocupa si de romani ;)

Din experienta mea in domeniul tehnic, cand ceva poate merge rau va merge rau :))

Din pacate schimbarea serverelor nu e o treaba chiar atat de usoara si sunt foarte multe lucruri ce pot merge foarte prost.
 

DeletedUser

Guest
de ce nu functioneaza lumea 1 si 2?
ca acuma 10-15 minute mergea...
dau sa ma loghez si imi revine la pagina principala, cea de log in.
 

DeletedUser9296

Guest
Nedumerire...

Nu stiu de ce nu merge Lumea dar am descoperit ceva ciudat: un player ma ataca, castiga si-mi ia toti banii!!! Nu ca ar fi fost cine stie ce avere (41 craitari), dar din cate stiam se pierd doar o parte din ei, nu toti... Si nu e prima data cand mi se intampla.
 

DeletedUser

Guest
Este o problema imensa la jocul asta.
Pe lumea 1 cat si pe lumea 2 am aceleasi probleme.
Cand ma loghez ori imi apare un ecran negru si sta asa vreo 3-4 minute pana incarca pagina, ori imi incarca pagina doar ca sunt numai eu pe harta, adica nici un oras, nici o munca, nici un fort, pur si simplu eu intr-un desert. Plus ca imi mai incarca cateodata pagina, dar tot dupa 3-4 minute, si nu imi apar iconitele de pe partea dreapta si partea stanga, cele cu misiunile clasamentul, etc.
Si la mai multe refresh-uri imi apare mereu invalid server response...
Si nu e prima zi cand patesc asta. Am patit toate astea si ieri. Ieri fiind prima oara cand am probleme la jocul asta, de cand l-am inceput.
Rog sa rezolvati cat mai repede problema.

P.S.: Chiar si forumul incarca foarte greu, dar site-urile ajutatoare precum weststats.ro sau tw-db.info nu au nici o problema, inacrac in 1-2 secunde pagina.
 

DeletedUser

Guest
nu se poate intra pe pagina principala...
nu apare pagina de log in...
se rezolva cumva?
 

DeletedUser

Guest
misiunile de Ziua Recunostintei

Pe lumea 1 nu mi-au aparut misiunile de Ziua Recunostintei
 
Sus