Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser12000

Guest
nee, bug-ul asta e folositor.
pe bune, la mine merge.

Daca ai chef de spam, du-te in alta parte nu in aceasta tema. O sa mai verific odata ,iar daca iti este folositor si exista poate nu te vei bucura indeajuns de el:
Regulament joc a spus:
§6) Erori de program (Buguri)
6.1 Fiecare jucător este obligat să anunțe imediat descoperirea erorilor în joc.
6.2 Exploatarea erorilor este considerata infracțiune.
 

DeletedUser

Guest
din păcate s-a rezolvat acest bug :(
ma bucur ca v-am putut ajuta =))
 

DeletedUser

Guest
din păcate s-a rezolvat acest bug :(
ma bucur ca v-am putut ajuta =))

1. scuze pentru dublu-post
2.Acest bug încă mai exista. acum 2 minute am depus iar bani la banca dintr-un oraș fantoma care se afla la 3 minute de orașul meu.
 

DeletedUser12000

Guest
1. scuze pentru dublu-post
2.Acest bug încă mai exista. acum 2 minute am depus iar bani la banca dintr-un oraș fantoma care se afla la 3 minute de orașul meu.

Am rugamintea sa trimiti un ticket in care sa reclami acest lucru.
 

DeletedUser

Guest
cum e posibil ca sa-mi dispara punctele de viata ,punctele de energie si dolarii fara sa fi primit duel de la cineva? sau daca am primit duel de ce nu apare in rapoarte?
 

DeletedUser19470

Guest
cum e posibil ca sa-mi dispara punctele de viata ,punctele de energie si dolarii fara sa fi primit duel de la cineva? sau daca am primit duel de ce nu apare in rapoarte?

ai lesinat cumva la fort? se poate sa fie vreun bug si nu iti trimite si tie raportul...
 

DeletedUser19470

Guest
cand incerc sa intru pe cont se incarca putin ,intra pe lume(cel putin asta am inteles din ce am vazut sus, in casuta pentru link-uri) si apare un fundal albastru foarte inchis...si ramane asa...ce se intampla?adica inteleg, nu imi merge chat-ul cu google chrome dar nu imi mai merge contu' cu nici un browser??:sad:
 

DeletedUser5652

Guest
Imi tot da 502 bad gateway... Ce pot face? Am participat la o batalie de fort si apoi scria server no response sau ceva de genu... am iesi si m-am logat iar si de atunci imi tot da 502 bad gateway...:mad::mad:
 

DeletedUser2948

Guest
Goleste cache si cookie ;)

Edit: Hmmm! Mi-a aparut si mie. Nu merge cu cache si cookie golite :-?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2504

Guest
Greşeală:
Lumea nu este disponibilă!

NU merge cu stergerea cookie-urilor de logare :( .


L.E. : Functioneaza perfect acum !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1972

Guest
sal

Mi-a schimbat cineva parola si adresa de mail ce sa fac sa o gasesc
 

DeletedUser

Guest
script care nu functioneaza cum trebuie

cand se va rezolva problema scriptului care nu functioneaza cum trebuie. e suparator cu acest script care blocheaza si alte pagini deja deschise pe alte site-uri
 

lord ion

West Marshal
cand se va rezolva problema scriptului care nu functioneaza cum trebuie. e suparator cu acest script care blocheaza si alte pagini deja deschise pe alte site-uri

orice script e TOLERAT de dezvoltatorii jocului, deci nu este obligatoriu sa-l folosesti!
este optiunea ta, asa ca suporta consecintele!
pe TW.de, de exemplu, unele script-uri sint interzise
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Broasca testoasa

Recent,pe lumea 1 a aparut la animale de calarit broasca testoasa,cel putin la ceilalti playeri.As dori sa stiu eu de ce nu am primit un asemenea animal si daca este necesar sa fac ceva pentru a obtine aceasta broasca va rog sa imi explicati ce anume.

De asemenea,o alta problema,este aceea ca in ciuda faptului ca sunt aventurier,si deci teoretic beneficiez de anumite avantaje,nu prea observ aceste avantaje in actiunile mele din joc(ex:de cateva zile muncesc la vaneaza curcani,mai exact am 5 ore lucrate,teoretic,daca la un sfert de ora am probabilitatea de a gasi un curcan de 15 % rezulta faptul ca in cel mult o ora si 40 de minute ar fi trebuit sa gasesc macar o bucata de carne,si eu am 5 ORE,nu am ce sa spun).Ca daca zic sa va fie rusine,incepeti sa ma ghiontiti verbal pe aici ca "te rugam sa iti controloezi vocabularul" si alte clisee de genul...sau in cel mai rau caz sa ma banati sau diverse...e inacceptabil.Pai am inteles ca e cel mai bun joc de strategie ,pai ar trebui sa va pastrati statutul asta,respectand regulile pe care tot voi le puneti...

Multumesc anticipat!
 

DeletedUser

Guest
Numai trei misiuni???

De ce nu pot de de vreo cateva zile decat trei munci apoi nu ma mai lasa decat sa fac duel sau somn?????? Imi explica cineva??
 
Sus