Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser4621

Guest
Nu merge sa intru pe lumea 1 The-west (de fapt cred ca nici o lume nu functioneaza) ... dau LOGIN, aleg lumea, astept si nu se intampla nimic, ma trimite tot pe prima pagina. :)
 

DeletedUser892

Guest
iti spun eu de ce. au facut o gramada de bani acum de craciun si au plecat in vacanta, in loc sa upgradeze putin serverul la un pentium 2 macar. tapa.
 

DeletedUser4621

Guest
iti spun eu de ce. au facut o gramada de bani acum de craciun si au plecat in vacanta, in loc sa upgradeze putin serverul la un pentium 2 macar. tapa.

ai aceeasi problema banuiesc .. ?
Poate s-au dus la magazin sa ia altul :))
 

DeletedUser892

Guest
da, nu imi merge de vreo 2 ore. si oricum de vreo 2 luni de zile, merge aiurea rau. pica tot la 10 min. suntem in epoca de piatra.
 

DeletedUser2948

Guest
(Astăzi la ora 12:23)
Lumea 1 nu este disponibilă!

De 1h nu merge. Cat mai dureaza?
 

DeletedUser892

Guest
ma bucur ca inainte sa pice, nu am dat nici o comanda. sa sse relaxeze caracterul..:mad:
 

DeletedUser892

Guest
aha. ms.
nu vazusem anuntul ca se opreste serverul temporar. (banuiesc ca a fost pus)
 

DeletedUser2655

Guest
Scrie pe prima pagina ca nu este disponibila

Corect, si era citat putin mai sus de postul meu acel anunt.
Pe alte jocuri insa jucatorii sunt anuntati altfel: "In data de xx.xx.xxxx de la ora xx:xx pana la ora xx:xx serverul x va fi indisponibil din cauza unor lucrari ce vor fi efectuate. Ne cerem scuze pentru eventualele neplaceri provocate de aceste lucrari si va multumim pentru intelegere".
Cam asta asteptam...
 

DeletedUser

Guest
Promi, te costa 10 pepite pentru telegrama personalizata cu Titlu: server down !:P
 

DeletedUser2041

Guest
Corect, si era citat putin mai sus de postul meu acel anunt.
Pe alte jocuri insa jucatorii sunt anuntati altfel: "In data de xx.xx.xxxx de la ora xx:xx pana la ora xx:xx serverul x va fi indisponibil din cauza unor lucrari ce vor fi efectuate. Ne cerem scuze pentru eventualele neplaceri provocate de aceste lucrari si va multumim pentru intelegere".
Cam asta asteptam...

Un anunt de acel gen se da la o oprire programata, din pacate problema nu a putut fi anticipata.
 

DeletedUser17201

Guest
Dar cam cat dureaza reparatia sau ce faceti acolo ? :nesigur::hmf:
 

DeletedUser

Guest
Mda.. Deci 2 minute a mers si acum iarasi nu este disponibil:tumble:
 

DeletedUser2655

Guest
Sunt iar probleme la W1? Ca eu nu reusesc de o ora sa intru. (alte lumi imi merg)
 

DeletedUser22125

Guest
ce naiba se intampla cu lumea 1 de tot cade servarul?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus