Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
duel III oras fantoma

m-am duelat cu El Capitano si am castigat duelul dar cand ma duceam la misiune imi aparea in continuare "Provoaca-l pe El Capitano "
 

DeletedUser13223

Guest
nu merge dau login in gol, revine tot la login ,numa login stie servaru asta sa primeasca?
 

DeletedUser

Guest
Asa e la toti sybian, a cazut colorado si eram la lupta, astept sa-si revina, iar lesin cu 150 en.
 

DeletedUser13072

Guest
ati reparat o eroare a aparaut alta:)) mai bine era cu cea veche dupa 2 min puteai sa intri inapoi:|
 

DeletedUser

Guest
O ooo!
Este conform asteptarilor.... (nu tine trei zile).
a "zis" cineva in unul din posturile anterioare ca atunci cand "merge" nu scriem nimic....

Succes in continuare.
 

DeletedUser

Guest
Topicul se numeste "Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)"

Nu laude admini :).
 

DeletedUser

Guest
Ce te grabesti? data trecuta, au durat vreo 3 luni pina "cica" a fost remediata problema.
 

DeletedUser

Guest
tocmai mi sa blocat lumea 11 (colorado) chiar in mijlocul luptei de fport dc?:mad:
 

DeletedUser

Guest
nu se poate asa ceva!!!!!!!!!!! da-l naiba de joc, de 2 ore ma chinui dar e 100% imposibil sa imi trimit caracterul la cultare pe Colorado! Stergeti imediat caracterele de lvl 1 si mai faceti o lume! zau asa? :mad:
 

DeletedUser

Guest
poate la tine la mine nu pot intra de mai bine de jumatate de ora
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu de ce voua nu va merge, la mine merge perfect. Si grafica este buna, se misca repede: Mozzila ultima versiune, Win XP. Totusi incercati sa-i rezolvam pe astia ca se revolta oamenii:P
 

DeletedUser

Guest
nu se poate asa ceva!!!!!!!!!!! da-l naiba de joc, de 2 ore ma chinui dar e 100% imposibil sa imi trimit caracterul la cultare pe Colorado! Stergeti imediat caracterele de lvl 1 si mai faceti o lume! zau asa? :mad:

asa-i trb sterse caracterele de lvl 1 si sa se mia faco o lume
 

DeletedUser

Guest
Am scris si eu asa "la misto"....
Nu mergea ieri seara.
Pina la urma a inceput sa mearga (parca pe la ora 1 am intrat).
Nu pot sa ma uit exact ca am sters toate rapoartele dimineata.
 

DeletedUser

Guest
Ce faceti de voi cu erorile voastre.Am acum o lupta de fort si trebuie sa intru neaparat.Pls faceti ceva.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus