Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
hai sa fim seriosi
cat la suta din jucatorii de pe the-west au sub 18 ani?
eu zic ca 70%
si majoritatea isi permit sa-si cumpere macar o data pe lume pepite
deci se vede de unde vin banii

Ar fi bine daca ar fi doar 70% .. Ei bine .. ceea ce a citat bila1978 sunt cateva clauze din contractul acceptat de fiecare dintre noi cand ne-am inregistrat, practic toti minorii care nu au acodrul parintilor nu ar trebui sa joace acest joc.
 

DeletedUser

Guest
Ar fi bine daca ar fi doar 70% .. Ei bine .. ceea ce a citat bila1978 sunt cateva clauze din contractul acceptat de fiecare dintre noi cand ne-am inregistrat, practic toti minorii care nu au acodrul parintilor nu ar trebui sa joace acest joc.

DA
dar nu exista un sistem prin care sa verifici asta
ii suni pe fiecare:))
 

DeletedUser13223

Guest
eroare.... e vreo sansa sa se rezolve? se simte ca serverul e full
LpkoT.jpg
 

DeletedUser

Guest
aceeasi intrebare, acelas raspuns:confused:
da mai cititi si discutiile anterioare

Știm foarte bine problemele de pe Colorado. Dar lumea este supraaglomerata si, din acest motiv, serverul nu face fata.
Noi suntem administratori de joc, nu tehnicieni de întreținere. Zilele trecute, cei de la inno au făcut verificări.Nu știm ce decizie vor lua.
Dar, dacă voi credeți ca noi, administratorii, nu dorim sa va ajutam va inselati.
Nu uitati ca fiecare administrator joaca West, pe diferite lumi, si stim foarte bine care este situatia, fara a trimite sute de tichete la care singurul raspuns este sa aveti rabdare. Noi transmitem mai departe la Inno. Mai mult decât a comunica problemele de funcționare, nu avem ce face.
Cuvintele grele pe care ni le transmiteti in tichete sau acuzele ca nu ne facem treaba nu isi au rostul.
 

DeletedUser

Guest
Si din nou, vechea poveste, server picat...este al 2-lea mesaj pe care-l scriu pe ziua de azi! In mod normal, ar trebui catalogat ca spam, pe un site care se respecta, dar cand ma plang despre slaba organizare a serverului, cum ar trbui catalogat?!?
 

DeletedUser10054

Guest
Ce nu înțelegi ca :
Știm foarte bine problemele de pe Colorado. Dar lumea este supraaglomerata si, din acest motiv, serverul nu face fata.
Noi suntem administratori de joc, nu tehnicieni de întreținere. Zilele trecute, cei de la inno au făcut verificări.Nu știm ce decizie vor lua.
Dar, dacă voi credeți ca noi, administratorii, nu dorim sa va ajutam va inselati.
Nu uitati ca fiecare administrator joaca West, pe diferite lumi, si stim foarte bine care este situatia, fara a trimite sute de tichete la care singurul raspuns este sa aveti rabdare. Noi transmitem mai departe la Inno. Mai mult decât a comunica problemele de funcționare, nu avem ce face.
Cuvintele grele pe care ni le transmiteti in tichete sau acuzele ca nu ne facem treaba nu isi au rostul.
 

DeletedUser

Guest
Ce nu înțelegi ca :

Dar ce-ar fi daca noi, romanii, am refuza sa mai jucam in conditiile astea?!? Ce-ar fi daca am refuza sa mai bagam bani, doar ptr. simplul fapt ca serverul nu merge cand ti-e lumea mai draga (nu mai vorbesc desre faptul ca nimeni nu restituie banii pierduti)?
 

DeletedUser

Guest
hai no............

ce are serveru incerc de 15 minute si nu ma pot conecta pe Colorado...?????
:confused::confused:

dau pe Colorado si imi revine din nou la faza cu Login! hmmm???
 

DeletedUser

Guest
ce are serveru incerc de 15 minute si nu ma pot conecta pe Colorado...?????
:confused::confused:

dau pe Colorado si imi revine din nou la faza cu Login! hmmm???
stai linistit nu esti singurul care are aceasta problema deja am mai vorbit cu cativa playeri care au si ei aceasta problema cu colorado... problema persista...
 

DeletedUser

Guest
Mdea...si la mne merge...de ceva timp...

Vad k numa tre sa scri:)))) si iti merge <3w<3w<3w
 

DeletedUser

Guest
Mda .. aveti si anunt:| ..

http://forum.the-west.ro/showthread.php?p=536055#post536055

Momentan experimentăm o serie de probleme tehnice pe care tehnicienii germani încearcă să le remedieze în cel mai scurt timp posibil. Lumea este supraaglomerata si, din acest motiv, serverul nu face fata. Zilele trecute, cei de la Inno Games au făcut verificări. Mai mult decât a comunica problemele de funcționare, nu avem ce face.

Vă mulţumim pentru răbdare şi ne cerem scuze pentru orice inconvenienţă cauzată de această defecţiune.

Vă rugăm nu mai deschideţi tichete legate de acest subiect , eventualele date despre rezolvarea problemei vor fi postate pe forumul extern pe masura ce le vom avea.

O zi bună in continuare.
 
Sus