Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nu ma mai pot loga pe lumea 11 am incercat toate posibilitatile si nu ma logheaza si nu-mi da nici eroare
 

DeletedUser

Guest
e serveru in criza.. il mai inchid din cand in cand.. e curentu scump
 

DeletedUser

Guest
asa mi se intampla si mie.
problema e k am atacat un fort si nu pot da grade
bani pierd fort pierd
 

DeletedUser

Guest
Știm foarte bine problemele de pe Colorado. Dar lumea este supraaglomerata si, din acest motiv, serverul nu face fata.
Noi suntem administratori de joc, nu tehnicieni de întreținere. Zilele trecute, cei de la inno au făcut verificări.Nu știm ce decizie vor lua.
Dar, dacă voi credeți ca noi, administratorii, nu dorim sa va ajutam va inselati.
Nu uitati ca fiecare administrator joaca West, pe diferite lumi, si stim foarte bine care este situatia, fara a trimite sute de tichete la care singurul raspuns este sa aveti rabdare. Noi transmitem mai departe la Inno. Mai mult decât a comunica problemele de funcționare, nu avem ce face.
Cuvintele grele pe care ni le transmiteti in tichete sau acuzele ca nu ne facem treaba nu isi au rostul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15375

Guest
Imposibilitate logare in Colorado

De aproximativ 8 ore nu reusesc sa ma loghez in Colorado. Nu stiu daca ar putea fi vreun bug legat de optiunea "Premium" care imi expira astazi dar nu e prima data cand mi se intampla acest lucru. E total neplacut sa incerci ore intregi sa te loghezi fara succes...Poate faceti ceva. Nu de alta dar, daca in mod curent ma scoate din joc "Inapoi la Pagina Principala", acum nu mai pot intra deloc ...:mad:
 

DeletedUser5615

Guest
Știm foarte bine problemele de pe Colorado. Dar lumea este supraaglomerata si, din acest motiv, serverul nu face fata.
Noi suntem administratori de joc, nu tehnicieni de întreținere. Zilele trecute, cei de la inno au făcut verificări.Nu știm ce decizie vor lua.
Dar, dacă voi credeți ca noi, administratorii, nu dorim sa va ajutam va inselati.
Nu uitati ca fiecare administrator joaca West, pe diferite lumi, si stim foarte bine care este situatia, fara a trimite sute de tichete la care singurul raspuns este sa aveti rabdare. Noi transmitem mai departe la Inno. Mai mult decât a comunica problemele de funcționare, nu avem ce face.
Cuvintele grele pe care ni le transmiteti in tichete sau acuzele ca nu ne facem treaba nu isi au rostul.

Foarte bine punctat. Admini nu au nicio legatura cu intretinerea bazelor de date puse la dispozitie de INNO.

Pentru nevroticii care nu s-au calmat inca...in primul rand cititi conditiile contractuale.
"§ 1 Domeniul de aplicare - aliniatul IV ...InnoGames oferă jocul, în mod exclusiv, consumatorilor în conformitate cu § 13 din Codul de procedură civilă german (BGB). Utilizarea jocului în scopuri publicitare sau în alte scopuri profesionale este interzisă. Minorii au dreptul de a se juca doar în cazul în care există acordul reprezentantului legal înaintea înregistrării pentru joc." cred ca sunteti multi in culpabilitate aici ...aviz minorilor, care jucati fara acordul parintilor.

Iar daca tot vreti sa faceti ceva util pentru voi si restul comunitatii "the-west" trimiteti reclamatie la INNO conform prevederilor "§ 5 Garanţii pentru vicii" din conditiile contractuale. Orice alt mesaj sau tichet care nu corespunde acestui articol este praf in ochi pentru admini (chiar le iritati pupile cu "100"tele de mesaje) sau frectie la picior de lemn pentru INNO.
Viata lunga si prospera !!
 

DeletedUser

Guest
nici nu ma mai pot conecta...si serverele private merg mai bine!!!
 

DeletedUser

Guest
Si din nou vechea poveste...noi ne plangem, adminii n-au nici o vina si nici o putere, timpul trece si romanu' ramane tot cu buza umflata! Dar poate totusi adminii nostri isi fac datoria si sterg conturile inactive de foarte mult timp...hmm, cine stie, ca doar noi nu ii putem controla! Poate asa scapam de aglomeratia asta de "personal" care face serverul sa nu mai functioneze. Ptr. ca din cate am inteles, asta e explicatia adminilor ptr. inactivitatea serverului. Sau macar sa posteze careva un mesaj pe pagina principala ca serverul nu functioneaza din "n" motive...
 

DeletedUser

Guest
Foarte bine punctat. Admini nu au nicio legatura cu intretinerea bazelor de date puse la dispozitie de INNO.

Pentru nevroticii care nu s-au calmat inca...in primul rand cititi conditiile contractuale.
"§ 1 Domeniul de aplicare - aliniatul IV ...InnoGames oferă jocul, în mod exclusiv, consumatorilor în conformitate cu § 13 din Codul de procedură civilă german (BGB). Utilizarea jocului în scopuri publicitare sau în alte scopuri profesionale este interzisă. Minorii au dreptul de a se juca doar în cazul în care există acordul reprezentantului legal înaintea înregistrării pentru joc." cred ca sunteti multi in culpabilitate aici ...aviz minorilor, care jucati fara acordul parintilor.

Iar daca tot vreti sa faceti ceva util pentru voi si restul comunitatii "the-west" trimiteti reclamatie la INNO conform prevederilor "§ 5 Garanţii pentru vicii" din conditiile contractuale. Orice alt mesaj sau tichet care nu corespunde acestui articol este praf in ochi pentru admini (chiar le iritati pupile cu "100"tele de mesaje) sau frectie la picior de lemn pentru INNO.
Viata lunga si prospera !!

hai sa fim seriosi
cat la suta din jucatorii de pe the-west au sub 18 ani?
eu zic ca 70%
si majoritatea isi permit sa-si cumpere macar o data pe lume pepite
deci se vede de unde vin banii
 
Sus