Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
a picat de tot lumea 11 (colorado)... sper sa remedieze cat mai repede, ca am lupta pt fort la 19.00

in cat timp se estimeaza ca va reveni serverul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am o problema ! pe la ora 4:48 pm pe 31.01.2011 nu imi apare colorado(ma loghez si cand sa aleg o lume nu-mi apare colorado).
 

DeletedUser

Guest
(Astăzi la ora 16:23)
Colorado nu este disponibil pentru aproximativ 20 minute ore!


.....
 

DeletedUser

Guest
(Astăzi la ora 16:23)
Colorado nu este disponibil pentru aproximativ 20 minute ore!


.....

...COLORADO nu va mai fi disponibil aproximativ 20 saptamani ani in cazul in care nu se sterg conturile inactive si se directioneaza noii veniti aici. Poate vom ajunge macar 100000 .Cifra rotunda ! Bataie de bataie de joc! Mai ales pentru cei care chiar platesc multi bani pentru...nu mai am cuvinte disponibile!
 

DeletedUser

Guest
...COLORADO nu va mai fi disponibil aproximativ 20 saptamani ani in cazul in care nu se sterg conturile inactive si se directioneaza noii veniti aici. Poate vom ajunge macar 100000 .Cifra rotunda ! Bataie de bataie de joc! Mai ales pentru cei care chiar platesc multi bani pentru...nu mai am cuvinte disponibile!

Hmm .. cand o sa intelegeti si voi ca jucatorii inactivi sau cei de nivel 1 nu afecteaza cu nimic mersul serverului:)?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5110

Guest
Hmm .. cand o sa intelegeti si voi ca jucatorii inactivi sau cei de nivel 1 nu afecteaza cu nimic mersul serverului:)?

si atunci explica si tu de ce un server merge mai mult stand cam tot timpul si restul sunt ok majoritatea timpului
 

DeletedUser

Guest
dar ce inseamna asta cu eroare fatala?cand imi e lumea mai draga apare asta cu eroare fatala si imi ia o gramada de timp pana ma pot loga din nou.ocupat-va de treaba asta va rog ca am nivelul 44 si de cand am inceput sa joc jocul asta numai asa imi face si m-am cam saturat.
 

DeletedUser7664

Guest
Felicitari va multumim din suflet multumita voua lumea 11(Colorado),merge mult mai bine ,chiar perfect.
Fara ajutorul vostru(adminilor) nu am fi reusit sa remediem problemele,va multumim frumos<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deja e foarte enervant!
am lupta de fort in 4 min..si trebuie sa ma inscriu..orasul meu a atacat..ajung la fort
EROARE FATALA
si de la fix pana acum da rerfesh incontinuu...si nu ma pot loga..

Se vede cum a ajuns The West acum..
 

DeletedUser

Guest
SI EU AM LUPTA; am folosit 10 pepite sa ajung si acum?

vreau pepitele inapoi! sau amanati lupta pana lucrati!
 

DeletedUser

Guest
Nu e deloc corect ce se intampla, vrem explicatii, cel putin atat meritam.
Am folosit pepite ( 10 ), daca nu se amana lupta 10 minute sau cat timp dureaza sa lucrati, imi vreau pepitele inapoi.
 

DeletedUser

Guest
Sus