Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
am si eu o problema.....eram lvl 18 iar acum sunt lvl 20...am sarit peste lvl 19...
 

DeletedUser

Guest
fratilor..am o problema cu logarea...in fiecare zi imi face asa..dau login si imi vine iar la pagina de start al thewestului...stie careva ce pot face???...
 

DeletedUser

Guest
ce vreau sa zic...chiar se incearca sa se rezolve problemele astea sau noi le punem aici,si aici raman....nu o zic in nume de rau...vreau doar sa stiu.....problema mea o am de o saptamana.....cu saritul peste lvl...
multumesc:)
 

DeletedUser12808

Guest
Eu am fost primul care a postat o problema in legatura cu aceasta lume si se pare ca de atunci pana acum tot nu s-a rezolvat! Cred ca nu o sa se rezolve niciodata .. am mai inchis si egeaba celelalte conturi!

Pentru a sti despre ce vorbesc, vedeti http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=482912&postcount=2
Acum am lvl 28 si niciodata nu am putut vorbi pe chat cu ceilalti :|
 

DeletedUser1719

Guest
daca esti sigur ca nai primit fa poza sau trebuia sa faci in fine daca nai dovezi nu faci nimic <3W
 

DeletedUser12808

Guest
Cum ziceam si in primul post, sunt probleme de afisare pe utlima versiune de Opera!
inventar.jpg

Acum merge chatul dar nu mai inteleg nimic prin inventar!
 

DeletedUser

Guest
Asta cu inventarul e bug comun, se incearca rezolvarea lui de catre Zet....cat despre picatul serverului, da, e o mare problema, dar InnoGames nu au luat in calcul ca .ro are mai multi jucatori decat .net. O sa se rezolve si problema asta cat de curand cred.
 

DeletedUser

Guest
Problema la stergerea contului

Buna, acum 5 zile miam sters contu pe lumea colorado, si azi dupa ce perioada de stergere sa terminat contul era la fel cum lam lasat. As dori daca se poate sa-mi stergeti acel cont si sa ma lamuriti la aceasta problema. :|
 

DeletedUser

Guest
Sal
mmaaaaaaaaaa mie nu imi mere lumea colorado si am 2000$ cash ma si dak ma atacka aia si mi fura pfoooaa de capul meu faceti ma ceva
 

DeletedUser15899

Guest
Problema a fost anunta si se cauta o remediere a ei. Din pacate, serverul este prea solicitat si nu rezista. Va rugam sa aveti rabdare deoarece problemele vor disparea in cel mai scurt timp posibil.

totusi putina graba nu strica,ca devine ofticant sa vezi in fiecare zi : "eroare fatala",mai bine spunea doar eroare:P
 

DeletedUser

Guest
buna ziua, am platit la banca,vineri suma de 23 lei,pt 400 pepite si inca nu am primit pepitele

pm back cu un raspuns.Am depus si un tichet

Multumesc anticipat!


done!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
buna ziua, am platit la banca,vineri suma de 23 lei,pt 400 pepite si inca nu am primit pepitele
pm back cu un raspuns.Am depus si un tichet
Multumesc anticipat!
done!

Cu plata prin Paypal, cumpararea de pepite e simpla si rapida - se face de acasa, online, si in cateva minute ai pepitele in cont. Fa-ti cont Paypal.
Prin banca, dureaza mult operatiile bancare, de la 24 ore in sus, iar in week-end (sau daca ai platit vineri) se poate sa dureze pana luni...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
evitati versiunile Beta daca nu sunteti beta-testeri!

Cum ziceam si in primul post, sunt probleme de afisare pe utlima versiune de Opera!

Care e ultima ta versiune de Opera? Daca e versiunea Beta 10.11, sa stii ca orice versiune Beta este inca in lucru si poate avea buguri. Pentru siguranta, eu am revenit la Opera 10.10 (versiunea stabila) dupa ce am vazut ca versiunea Beta mai are probleme.
O sa trec la Opera 10.11 cand nu va mai fi Beta (in teste) ci va fi versiune stabila.
 

DeletedUser

Guest
Sal
mmaaaaaaaaaa mie nu imi mere lumea colorado si am 2000$ cash ma si dak ma atacka aia si mi fura pfoooaa de capul meu faceti ma ceva

Poate sa te atace cineva sau sa te provoace la duel cand nu esti online?! Eu credeam ca trebuie sa fii online ca sa accepti invitatia la duel. Dar poate ma insel eu... va rog ziceti cei care stiti mai bine.
 

DeletedUser

Guest
De fiecare data cand incerc sa ma loghez nu merge sau de multe ori eroare fatala/eroare fatala mam saturat!!!!!

genul acesta de eroare poate depinde si de conexiunea ta la Internet, nu doar de server...
Si mie mi se intampla uneori sa imi dea eroare de server, dar destul de rar. Poate tu ai o conexiune mai slaba la net si de aceea ai erori mai dese.
Parerea mea.
 

DeletedUser

Guest
Descriere bug: Chatul nu este functional!

Browsere testate: Opera 10.10
Sistem de operare: Windown XP Professional
Nu fac update la browser deoarece pe ultima versiune de Opera, jocul se vede ca naiba ... ma refer la designul in inventar, magazin, etc!
Alt browser nu folosesc deoarece sunt obisnuit cu opera!

Orice internaut serios ar trebui sa aiba cel putin 2 browsere la dispozitie, unul preferat si al doilea tocmai de rezerva, cand primul face figuri...
Chestia cu "eu nu folosesc decat Opera" e un moft...
E ca si cum ai zice: "eu nu beau niciodata apa minerala daca mor de sete si am doar apa minerala la dispozitie, fiindca sunt obisnuit doar cu apa plata!" :D
Parerea mea.

Instaleaza-ti si un browser de rezerva, sau foloseste Internet Explorer cand Opera da rateuri.
 

DeletedUser

Guest
frate mai sterge din posturile tale ca poate iei ban direct

on: daca ai problema cu plata pt pepite atuncea contacteaza sistemu "suport"
 
Sus