Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
De ce imi apare mesajul asta cand raportez un jucator?

Du kannst kein leeres Profil melden!
Am scris motivul, nu stiu de ce nu merge!!!:(
 

DeletedUser

Guest
asta scrie la traducere:
Nu vă puteţi crea un profil Raport gol!
tradus:Nu puteti crea un raport de profil gol!
 

DeletedUser

Guest
Eu,dupa ce ma loghez...nu imi arata toata harta si nu imi ia anumite comenzi....si se intampla destul de des mai nou
 

DeletedUser

Guest
Introduc numele si parola si imi spuna ca datele de login nu sunt corecte. Ce pot sa fac ?
 

DeletedUser

Guest
Daca am scris numele cu litere mari , am reusit sa intru in cont.
 

DeletedUser

Guest
O posibila problema!

Scuze dar pe lumea 2 am cont de aventurier si nu vad misiunile speciale de aventurier.
Au fost cateva mai demult dar acum nu mai sunt.
Gresesc eu cu ceva?
 

DeletedUser1708

Guest
trebuie sa atingi un anumit nivel ca sa iti apara urmatoarele.....
 

DeletedUser

Guest
Eu am facut misiunea aia cu Verigheta lui Kate ieri este vreo greseala??
Am batut-o pe hoata in duel si nu mi-a dat seriful Verigheta!

Duel witzzle vs hoata.jpg
 

DeletedUser6410

Guest
Eu am facut misiunea aia cu Verigheta lui Kate ieri este vreo greseala??
Am batut-o pe hoata in duel si nu mi-a dat seriful Verigheta!

Vezi atașament 647

da nu tre sa o bati pe hoata ca sa iti dea inelul hoata iti da numai
+ $ 1200
+ 600 puncte de experienţă


Ca sa primesti inelul lui kate tre sa il invingi pe Intermediar
 

DeletedUser6410

Guest
Si pe intermediar cand si unde sa il inving?

acu veiz k tio aparut misiunea aia cu 5 bucati de argint strangele termina si misiunea asta apoi vezi k iti ramane argintul sa nu il vinzi

intermediarul iti apare intro zi de miercuri da daca nu ai arginul ala in inventar nu iti va aparea

PS: tre sa ai date toate itemele de pe tine jos
 

DeletedUser

Guest
Problema de logare

ieri am intrat pe the-west pe contul alcor de pe lumea 2. am vrut sa-mi schimb parola, mi-am schimbat-o si dupa 15 minute nu mai mergea sa intru. am incercat sa dau sa primesc o alta parola prin e-mail dar nu mai merge sa intru pe nimic. doar pe contul de pe lumea 4 si aici. nici e-mailu nu mai merge ....:confused::eek::mad:
 

DeletedUser6410

Guest
ieri am intrat pe the-west pe contul alcor de pe lumea 2. am vrut sa-mi schimb parola, mi-am schimbat-o si dupa 15 minute nu mai mergea sa intru. am incercat sa dau sa primesc o alta parola prin e-mail dar nu mai merge sa intru pe nimic. doar pe contul de pe lumea 4 si aici. nici e-mailu nu mai merge ....:confused::eek::mad:

vezi poate ai contul facut pe o alta adresa de mail decat cea pe care o ai tu in cap acum :P
 

DeletedUser

Guest
nu e asta ..am doar o adresa de mail si am puso de 10 mii de ori si nu merge...
 

DeletedUser

Guest
poate ai scris cu caps lock,sau poate ai scris repede si ai mai apasat si pe alte taste...
 

DeletedUser

Guest
ieri am intrat pe the-west pe contul alcor de pe lumea 2. am vrut sa-mi schimb parola, mi-am schimbat-o si dupa 15 minute nu mai mergea sa intru. am incercat sa dau sa primesc o alta parola prin e-mail dar nu mai merge sa intru pe nimic. doar pe contul de pe lumea 4 si aici. nici e-mailu nu mai merge ....:confused::eek::mad:

Pai pune parola pe care ai schimbat-o prin email,ca de aia nu merge prima parola...pune-o pe aia pe care ai schimbat-o daca nu merge,ia legatura cu un admin...
 

DeletedUser

Guest
incearca sa te loghezi si de pe alt browser.
poate au fost probleme de logare cu lumea respectiva.
vezi ce mail ai pe una din lumile care joci.
nu merge sa schimbi mail-ul mai devreme de 14 zile de la o schimbare precedenta.
nu poti pune acelasi mail la conturi diferite.
 

DeletedUser

Guest
Nu il gasesc poe Mudrige

de 3 zile intreb si nimeni nu imi raspunde:
am misiunea de al invinge pe Mudrige dar nu il gasesc..


Munţii negri (Posibilitatea 1)

Şeriful John Fitzburn : Caută-l pe Mugridge şi termină-l. Arată-i că nu e de joacă cu tine, Bonye. Altfel, se va râde pe seama ta ani buni de acum încolo.

Indicaţie: Poziţia lui Mugridge este marcată pe harta mică printr-un punct roz (Împărţitor de misiuni). Se găseşte în sud-est.


Pe hartă este indicat printr-un simbol rotund, precum o muncă.

mentionez ca am luat la mana toata harta, toate cele 40 patrate si nu il gasesc..va rog cine ma poate ajuta, poate gresesc undeva si nu imi dau seama desi nu cred
 

DeletedUser

Guest
de 3 zile intreb si nimeni nu imi raspunde:
am misiunea de al invinge pe Mudrige dar nu il gasesc..


Munţii negri (Posibilitatea 1)

Şeriful John Fitzburn : Caută-l pe Mugridge şi termină-l. Arată-i că nu e de joacă cu tine, Bonye. Altfel, se va râde pe seama ta ani buni de acum încolo.

Indicaţie: Poziţia lui Mugridge este marcată pe harta mică printr-un punct roz (Împărţitor de misiuni). Se găseşte în sud-est.


Pe hartă este indicat printr-un simbol rotund, precum o muncă.

mentionez ca am luat la mana toata harta, toate cele 40 patrate si nu il gasesc..va rog cine ma poate ajuta, poate gresesc undeva si nu imi dau seama desi nu cred

asta nu este o problema de functionare a serverului :mad:...cauta bine ca este,sau puneti un fund de borcan pe nas.
PS:trebuie sa accepti misiunea intai
 
Sus