Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser2948

Guest
nu imi pot schimba medalile...

cand dau sa schimb..imi zice "Decoratia este deja afisata!"...o schimba, iar cand dau din nou Caracter este tot la ordinea veche(cele 3 de misiuni + bataus)
 

DeletedUser7994

Guest
nu imi pot schimba medalile...

cand dau sa schimb..imi zice "Decoratia este deja afisata!"...o schimba, iar cand dau din nou Caracter este tot la ordinea veche(cele 3 de misiuni + bataus)

ca sa le schimbi ordinea trebuie sa ai minim 5 medalii..vezi ca am scris in topicul cu medalii
 

DeletedUser

Guest
probleme

la problemele noastre nu raspunde nimeni???????ce fac adminii...k nu pot sa joc deloc ...dak ei cred k suntem prea multi,atunci sa spuna si sa renuntam ,sa joace ei...astept rezolvarea cat mai repede:mad:

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
ca sa le schimbi ordinea trebuie sa ai minim 5 medalii..vezi ca am scris in topicul cu medalii

nu te baga...crezi ca sunt idiot ca altii sa nu stiu asta?..

am 9 medalii...si nu ma lasa sa le schimb...uite...le-am pus cum sunt acum de dimineata...si acum iar nu le pot schimba...
 

DeletedUser

Guest
probleme

alo?adminii?ce rol aveti aici?de 3 zile va informam ca sunt probleme iar din partea voastra nici-o informatie!nu credeti ca va bate-ti joc de noi?rusine!

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
nu tine de ei problema...tine de inno games...asa ca nu mai zice tu de admini, pt. ca nu ei sunt de vina;)
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Informatie in legatura cu ce ? Vi s-a spus de zeci de ori : jocul functioneaza perfect, problema este de la pc-urile, respectiv browserele voastre.

Pe scurt : browser recomandat - Mozilla firefox
Curatati cache-ul
Aveti grija sa aveti ultima versiune de browser

Chrome si IE 8 nu sunt recomandate, primul nu s-a descurcat niciodata prea bine cu The West, iar IE8 are un sistem de cache greoi, prea complex si prea dificil de curatat.

Opera - testat de mine, merge ok.

@kod - merge perfect schimbarea medaliilor, la fel vezi cache, browser, gadila-l pana reusesti, problema e la tine.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
am sters...si tot asa apare...

Man, precum stii, joc pe L2. Contul meu este ca al oricarui jucator, fara niciun drept sau privilegiu. Ca browser folosesc Mozilla 3.5.5 (ultima versiune, localizata in engleza), SO - win XP cu SP 3... totul merge impecabil. Am 7 medalii, daca vrei poti urmari cum le schimb fara nicio problema.
 

DeletedUser2948

Guest
Man, precum stii, joc pe L2. Contul meu este ca al oricarui jucator, fara niciun drept sau privilegiu. Ca browser folosesc Mozilla 3.5.5 (ultima versiune, localizata in engleza), SO - win XP cu SP 3... totul merge impecabil. Am 7 medalii, daca vrei poti urmari cum le schimb fara nicio problema.

stiu...

am facut update la 3.5.5...la fel am si SO...am sters cookies...si tot nu merge
 

DeletedUser

Guest
Inainte de a va plange pentru probleme cu harta incercati sa va goliti cache-ul (Pentru Firefox: "Unelte" > "Curata istoricul recent" > "Perioada de curatat: Tot" > Apasati sageata jos la detalii si asigurati-va ca e bifat cache-ul > "Curata acum" ). Harta se va incarca destul de greu la prima logare dupa golirea cache-ului.

@kod:Incearca si tu golirea cache-ului.. Daca nu incearca alt browser doar pentru a schimba medaliile sa vezi daca merge..
 

DeletedUser

Guest
nu se incarca nici o harta de aproape 2 saptamani....razolvati odata problema..de cand cu noul update se intampla asa...
 

DeletedUser2948

Guest
@kod:Incearca si tu golirea cache-ului.. Daca nu incearca alt browser doar pentru a schimba medaliile sa vezi daca merge..

problema este, defapt, doar la o medalie...la medalia "Globetrotter"...celelalte ma lasa sa le mut....
 

DeletedUser

Guest
buna

am si eu o problema: dau log in pe lumea 2 si intru dar pe o raza de sa zicem 30 min nu imi apare nici o munca dispoibila tot ecranul este verde. aceeasi problema o mai are un coleg de-al meu.

ps:chestia asta o patesc pe toate lumile adica pe lumea3, lumea 4, lumea5 si lumea6
 

DeletedUser2948

Guest
poate daca te uitai 2,3 pagini mai in spate vedeai ca problema este de la BROWSER(ai idee ce ii asta?)...

foloseste mozilla...si daca ai totusi mozilla...goleste cache(ctrl+shift+delete)
 

DeletedUser

Guest
bug -misiunea inelul lui kate

Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 2.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.

salut. am o mare problema, si anume k de o luna ma tot chinui sa fac misiunea cu inelul lui kate... am facut tot ce trebuie..am scos armele, cu 300$ in mana am tot incercat pe'ici pe'colo si nu merge. tre sa fie un bug la mijloc. ajutatzi-ma va rog. nu vreau sa se incheie jocul asa devreme pt mine. mc mult
 

DeletedUser

Guest
si trebuie sa fie ora serveryului intre 19:00 si 23:50
si dupa iti cere 5 argint , iar la misiunea in care iti da inelul trebuie sa ai 5 argint sa nu ai nici o arma si sa fie miercuri
 

DeletedUser

Guest
multumesc frumos pentru raspuns

si trebuie sa fie ora serveryului intre 19:00 si 23:50
si dupa iti cere 5 argint , iar la misiunea in care iti da inelul trebuie sa ai 5 argint sa nu ai nici o arma si sa fie miercuri

salut. am incercat inclusiv miercuri. chiar si azi. nu merge..nusht ce sa'i mai fac...si ma oftica. ma tine pe loc :| o sa mai incerc si miercurea viitoare! :) mc inca o data
 
Sus