Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
Vaneaza ursi grizzly

salut. acum 2 zile aveam in lista cu meserii "vaneaza ursi grizzly", chiar dak imi mai trebuiau 80 de puncte de munca pentru a o face, si acum descopar ca nu o mai gasesc in lista meseriilor :| ce pot face?
 

DeletedUser

Guest
misiuni

la aproape toate intrarile in joc,pe harta nu-mi apare nimic pe o raza de circa 30min.dupa cite vad nu sunt singurul.aici vad ca se dau anumite indicatii dar problema ramine in continuare.chiar nu se poate face nimic?
 

DeletedUser

Guest
probleme

se pare ca adminii nostrii au plecat de sarbatori.sarbatori fericite dar cred ca functia voastra e sa dat si raspunsuri.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
S-a tot raspuns : curatati cache-ul, faceti update la browser sau schimbati-l, puneti ultima versiune de flash player, vedeti sa nu va gatuie ceva spyware conexiunea de internet, reinstalati si windows-ul daca e asa de praf, etc... Jocul merge perfect, iar majoritatea playerilor nu au astfel de probleme, e strict o buba prin PC-urile voastre.
 

DeletedUser

Guest
Armurier neupdatat dupa construire nivel

Buna ziua,
Am si eu o mare problema pe Lumea 2 cu armurierul din oras.
Am terminat de construit un nou nivel, de la 8 la 9, ieri, 14.01.2010, la ora 14:44 dar in armurier nu au apraut arme noi, nu s-a schimbat nimic.
Ce s-a intamplat? Nu a aparut vreo arma nou, nici o singura schimbare la nivelul 9 fata de produsele care le avem la nivelul 8!
DE CE??
Orasul este M and J - recrutam.
Multumesc!

O zi buna,
johntabla
 

DeletedUser1686

Guest
Buna ziua,
Am si eu o mare problema pe Lumea 2 cu armurierul din oras.
Am terminat de construit un nou nivel, de la 8 la 9, ieri, 14.01.2010, la ora 14:44 dar in armurier nu au apraut arme noi, nu s-a schimbat nimic.
Ce s-a intamplat? Nu a aparut vreo arma nou, nici o singura schimbare la nivelul 9 fata de produsele care le avem la nivelul 8!
DE CE??
Orasul este M and J - recrutam.
Multumesc!

O zi buna,
johntabla

Nu a aparut cumva o maceta?
 

DeletedUser

Guest
De ieri seara nu mai pot face nici un job
la fiecare click pe orice munca imi apare INVALID SERVER RESPONSE
sugestii?



edit: se pare ca era browserul de vina.
rezolvat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7274

Guest
Server not found Firefox can't find the server at ro2.the-west.ro. la fel si pe lumile 5 si 6 merge doar lumea 4 si 7
 

DeletedUser5002

Guest
Problema

Baieti...nu-mi merge lumea 2...si nici 4-6...
de ce?..
zice ca nu este corect sv...dar lumea 3 merge perfect..
de ce?
 

DeletedUser7274

Guest
Nu se mai conecteaza acum pe nici o lume nici macar pe the-west. net .Ma poate lamuri cineva care e problema?
 

DeletedUser

Guest
am aceiasi problema ca si Ares94.... inainte mergeau 1 si 2... acu` nici macar prima pagina nu merge... si am acesta problema de ieri dupa amiza spre seara :confused:


poate sa ne lamureasca cineva si pe noi... am prieteni la care cica le merge perfect... nu au probleme deloc :confused:
 

DeletedUser

Guest
Server not found













Firefox can't find the server at www.the-west.ro.








* Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
www.example.com

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.










rezolva cineva problema asta?? sa ne lamureasca si pe noi cineva... ce se intampla??
 

DeletedUser5002

Guest
NU FRate..adminii stiu sa dea warn...da cand intra probleme dastea...se fac ca ploua...ei bine...ei zic ca avem cal praf...eu am laptop de 5.000 ron..f. bun ...nu cred ca e problema de la mine:|
 

DeletedUser

Guest
am pc de 3500 ron... cea mai mare viteza la net posibila in reteua mea... ce boala frate... avem noi probleme.... si pe langa asta nu merge nici pe laptop... sigur avem noi o problema.... chiar k este de la noi... asa e.... aiurea... cum dracu sa fie de la noi mah.... k nu merge nici la nemti, nici la francezi, nici makt pe beta... si nu mai zic de .net.... nici macar prima pagina nu se incarca :|


si nu e de la mozila firefox... am incercat si cu IE... si cu google chrome.... nu merge frate.... aveti voi probleme ... nu noi


LE: Acesta este conţinutul din memoria cache de la Google pentru http://www.the-west.ro/. Este un instantaneu al paginii, aşa cum arăta ea în 28 Ian 2010 12:03:22 GMT. Este posibil ca pagina curentă să se fi modificat între timp. Aflaţi mai multe

pana si google zice ca nu merge... sigur are si google-ul o problema la PC :)) =))
hai fratilor, ce boala?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus