Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
Amuzant

DESIGUR CA NU ESTE , dar nu stiu unde sa mai scriu ca sa fiu ajutata.....pur si simplu nu este pe harta Mudrige.....am scris peste tot, la intrebari si solutii, saloon, aici...chiar nu e nimeni care sa ma poata ajuta?
 

DeletedUser6976

Guest
el este in partea de SUD-EST Jos de tot un punct alb acolo este
 

DeletedUser

Guest
pe lumea 2 nu se pot trimite mesaje....nusj dak si pe celelate lumi ca nu am incercat...cand dau trimite imi apare cu rosu "undefined" se pare ca e un bug...




Edited by 0merta

3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 Pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasi 80x80 Pixeli. Bannerele sau link-urile de recrutare,link-uri ce fac referire la alte jocuri in semnatura sunt interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Duel imposibil pentru 48 de ore

Salut. De 2 zile tot incerc sa provoc un duel , dar peste tot unde merg apare mesajul " Duel imposibil pentru 48 de ore " . Este vreo problema, un bug ?<3W
 

DeletedUser

Guest
Salut. De 2 zile tot incerc sa provoc un duel , dar peste tot unde merg apare mesajul " Duel imposibil pentru 48 de ore " . Este vreo problema, un bug ?<3W

Ai fost lesinat... cand esti lesinat, nu poti provoca la duel pe cineva, dar nu poti fi nici provoct de altii la duel timp de 2 zile... sau 48 de ore...
 

DeletedUser

Guest
sal

eu am o problema mai mare nu mai merge sa sterg cookisurile de logare nu stiu ce sa mai fac,ca prietenul meu are si el 3 pe lume 1 ,2 si 3 si nu mai merge sasi faca cum eu nu mai pot sterge cookisurile de logare
astept raspuns mersi mult(daca se poate de la un admin
 

DeletedUser

Guest
eu am o problema mai mare nu mai merge sa sterg cookisurile de logare nu stiu ce sa mai fac,ca prietenul meu are si el 3 pe lume 1 ,2 si 3 si nu mai merge sasi faca cum eu nu mai pot sterge cookisurile de logare
astept raspuns mersi mult(daca se poate de la un admin

Ai optiunea, sub butonul de login "Sterge cookies de logare". Eventual poti incerca cu un alt browser.
 

DeletedUser

Guest
sunt lvl 39 si am 4 lucruri de la setu de mexican si imi scrie ca am 70 puncte la foreaza dupa titei da nu pot sa gasesc munca foreaza dupa titei


stie cineva dece???
 

DeletedUser

Guest
sunt lvl 39 si am 4 lucruri de la setu de mexican si imi scrie ca am 70 puncte la foreaza dupa titei da nu pot sa gasesc munca foreaza dupa titei


stie cineva dece???

A, probabil ca nu ai suficiente puncte? Tu cate puncte la construire ai? Daca ai cateva, normal ca nu va aparea...
 

DeletedUser

Guest
presupun ca este o eroare!!!


paragraful unde arata textul personal si emblema fortului si al orasului, avea inainte in colt sus dreapta un X de unde puteai sa faci sa dispara paragraful. acum nu mai apare acel X, pe cand alte lumi are (am verificat pe l4 si l5 si merge).
 

DeletedUser

Guest
mhh nush dc ddar im zice o gresala cand vreau sa ma conectez pe lumeas 2 zice lume indisponibila! ce sa fac?
gata sa rezolvat
 

DeletedUser

Guest
m-i se vede de 2 zile prtea unde sunt orasele, muncile si forturile in patratele foarte mici
 

DeletedUser

Guest
probleme lumea2

ce se intimpla de nu functioneaza lumea2?de 2 zile in momentul in care ma loghez se deschide pagina dar harta e goala!nu are nimic pe ea.e doar un cimp verde.
 

DeletedUser9251

Guest
nu se poate juca de 2 zile

Am si eu aceeasi problema si deja de doua zile , harta apare doar verde fara nimic pe ea . Macar sa ni se spuna ce se intimpla . Multumesc .
 

DeletedUser

Guest
eroare

si eu am aceasi problema...pe lumile 1,2 si 3...a aparut de la ultimul update
 

DeletedUser

Guest
nu se incarca harta

la fel patesc si eu. dupa ce ca se incarca totul foarte greu, harta nu se incarca in totalitate. adica in jurul unde ma aflu nu se vede nimic. trebuie sa ma deplasez mult in orice directia ca sa imi apara orase, munci etc. as dori sa stiu si eu ce sa intampla sic e se poate face ca sa pot juca ca lumea.
multumesc
 

DeletedUser

Guest
nu se incarca harta

completare: eu am cont pe toate lumile si problema este aceeasi pe toate. ajutoooor!
 
Sus