Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
Ce e posibil sa gasesti obiecte care sunt specifice doarpentru un anumit caracter la munci??? (eu vb de Steaua de argint Crucea de onoare a sudului care e special p/u soldati.... oe care o primesti la prima misiune dupa ce te faci soldat )
 

DeletedUser

Guest
Transporta munitia a fost prima munca unde am gasit 3 stelutze xD in 10 ore de munca
 

DeletedUser

Guest
DUpa ce mi-a vindutasat toate hainele mai am de adunat puncte p/u a putea lucra la tansporta munitia
 

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 3.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
salut mi sa spart contu borcan300g :( mai am vreo sansa sa mi`l recuperez?
 

DeletedUser

Guest
Uniforma(pentru soldati) o poti gasi la vreo munca la care noroc are % multe?
 

DeletedUser5250

Guest
Nu,dar poţi să o ceri adminilor,şi ţi-o dau,şi îţi vor cere de 5 ori valoarea lui.

4. Nu raspundeti daca nu aveti un raspuns exact si verificat. De asemenea, nu raspundeti posturilor care incalca regulile forumului/sectiunilor forumului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ceva in neregula

Dupa upgrade,nu mai pot nici atributele si nici celelalte puncte obtinute la cresterea fiecarui nivel,deci,in concluzie,nu pot face alte misiuni.Se poate sa ma lamureasca careva?
 

DeletedUser

Guest
Dupa upgrade,nu mai pot nici atributele si nici celelalte puncte obtinute la cresterea fiecarui nivel,deci,in concluzie,nu pot face alte misiuni.Se poate sa ma lamureasca careva?

Foloseste sistemul de Support pt. a depune ticket in legatura cu problema intampinata in care sa prezinti clar toate "simptomele" ei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am vrut sa dau un copy paste la un nume, am selectat, am apasat ctrl-c si fereastra parca si-a dat singura refresh, acum arata asa: http://img91.imageshack.us/img91/9042/43944566.jpg

parca a micsorat cineva rezolutia, se misca si greu.
e singura pagina care arata asa, celelalte sunt la rezolutie normala, inclusiv cea de dinainte de logare
ce pot sa fac?
Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dupa upgrade,nu mai pot nici atributele si nici celelalte puncte obtinute la cresterea fiecarui nivel,deci,in concluzie,nu pot face alte misiuni.Se poate sa ma lamureasca careva?

ce nu mai poti?...


Am vrut sa dau un copy paste la un nume, am selectat, am apasat ctrl-c si fereastra cu lumea (doar lumea nu toata pagina de internet) parca si-a dat singura refresh (altfel nu stiu cum sa explic) si acum arata asa: http://img91.imageshack.us/img91/9042/43944566.jpg

parca a micsorat cineva rezolutia, se misca si greu.

ce pot sa fac?

Multumesc

apasa CTRL + 0 tii apasat simultan pe CTRL si pe 0 sau tine apasat pe CTRL si misca rotita de la mouse pana la rezolutia dorita..
 

DeletedUser

Guest
dap, asa era, nush cum am apasat eu pe butoanele astea :)
multumesc PWG
 

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 3.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.


E ultimul avertisment scris..
 

DeletedUser

Guest
help me

ma loghez e ok dar nu imi apare nimic. harta e neagra. ma puteti ajuta?:confused:
 
Sus