Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
si la mine. :|
LE: avem de asteptat cam 90 de minute :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nici mie nu-mi merge sa ma loghez pe serverul 3. Help me plsss!!! e din cauza ca-s blonda sau e de la server? Sa aveti o zi minunata!
 

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 3.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.


E ultimul avertisment scris..

Am ajuns sa ma citez singur... Toate discutiile ce nu isi au locul aici vor fi de acum sterse.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai poate nimeni sa intre pentru ca odata ce a fost creata lumea 4 ,nimeni nu mai poate sa intre pe primele 3 lumi.
 

DeletedUser6269

Guest
Fratele meu la lvl 23 soldat pe l3 mi-a spus sa va scriu:




"sunt la lvl 23 si secventa de misiuni continua la lvl 17. nu mi-a aparut!


ce sa fac??"
 

DeletedUser3941

Guest
Fratele meu la lvl 23 soldat pe l3 mi-a spus sa va scriu:




"sunt la lvl 23 si secventa de misiuni continua la lvl 17. nu mi-a aparut!


ce sa fac??"

Poate ca a terminat ttoate misunile de la lvl 17 si vor aparea altele la lvl mai mare. Ma scuzati daca gresesc dar nu m fost niciodata soldat :/
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea 3 cand dau duel imi apare un dreptunghi rosu si scrie TRUE. Ce sa fac?
 

DeletedUser

Guest
Am patit si eu sa-mi scrie true la diferite comenzi (nu mai stiu exact la care, si pe ce lume). De obicei s-a rezolvat cu refresh la pagina
 

DeletedUser4674

Guest
cand vreau sa construiesc la fort imi scrie ca fortului tau ii lipsesc resursele necesare pt a construii aceasta cladire
 

DeletedUser

Guest
probleme de la ultimul update

este prea de tot ... de cand s-a facut ultimul update ... vreo 2-3 zile nu putut sa intru pe motiv ca date de conectare sunt incorecte. Am solicitat modificarea parolei si cand am intrat ... surpriza.... cineva mi-a vandut aproape tot .... echipament, aur (pentru o misiune), m-a lasat cu echipamentul de 2 lei si bani o gramada. Pana sa aiba loc upgrade-ul nu am avut probleme.... astept o rezolvare.
 

DeletedUser

Guest
este prea de tot ... de cand s-a facut ultimul update ... vreo 2-3 zile nu putut sa intru pe motiv ca date de conectare sunt incorecte. Am solicitat modificarea parolei si cand am intrat ... surpriza.... cineva mi-a vandut aproape tot .... echipament, aur (pentru o misiune), m-a lasat cu echipamentul de 2 lei si bani o gramada. Pana sa aiba loc upgrade-ul nu am avut probleme.... astept o rezolvare.

problema...no..cont furt mai simplu..vina ta..parola prea simpla..
 

DeletedUser

Guest
asta-i problema voastra a adminilor

problema...no..cont furt mai simplu..vina ta..parola prea simpla..

ce simplu .... pana la upgrade nu mi -sa furat nimik ... ce coincidenta ... dar un motiv bun de a renunta la joc ... halal sistem de securitate ... nu pot sa-mi explic cum se poate intampla asa ceva in timpul un upgrade


parola prea simpla ... si pe site-uri securizate parola e din 6 cifre
 

DeletedUser

Guest
probleme functionare

buna ziua. As dori si eu un raspuns daca se poate. De trei zile incerc sa imi accesez contul de pe lumea a treia insa imi apare ecranul negru iar la energie, experienta si viata apare ca ar fi toate la zero insa oricum nu pot da nici o comanda. Am crezut probleme poate la mai multa lume insa nu am vazut nici o raportare in acest sens. Asa ca daca cineva imi poate raspunde ce se intampla as fi si eu mai lamurita de ce nu mai pot da nici o comanda in ultima vreme. Multumiri
 

DeletedUser

Guest
The database connect attempt was refused

hmm ce se intampla;))? de ce imi refuza baza de date conectarea:)?

edit:
gata s-a rezolvat:)..va multumim:)..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus