Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
nu stiu ce are

am terminat misiunea "3 ore "la explorare de aur si trebuia sa primesc 500$,dinamita ceva experienta da nu am primit nimica. dc??
 

DeletedUser

Guest
Invalid server response.

aceasta este eroarea care imi apare cand incerc sa deschid pagina orasului,a rapoartelor,etc.

acest lucru se intampla de ieri.Se poate sa fie de la broswer-ul pe care il folosesc(Google Chrome-din cate stiu este cel mai bun pentry The-West)


EDIT: MERGE CU IE ...dar nu inteleg de ce cu Google Chrome face figuri..
 

DeletedUser

Guest
imaginea verde

nu mi se incarca harta,imi apare doar locul une sunt eu si restul verde(ca sa muncesc trb. sa ma plimb dintr-un loc in altu al hartii):mad::mad:si asa imi face de 3 zile la rand si <3W
 

DeletedUser9715

Guest
Help

Ma ajuta si pe mn cineva.Nu vad in jurul meu nimic pe o anumita raza.Daca dau la harta si dau ceva mai departe vad normal.Ce trebuie sa fac?:D
 

DeletedUser

Guest
nu stiti de la ce nivel poti obtine esarfa verde? ca am gasit n .. orase in care imi spun prietenii ca sunt iar eu cand intru nu o gasesc??!!!:confused:
 

DeletedUser2948

Guest
nivel 9...deci nu o poti vedea daca nu esti din orasul respectiv...
 

DeletedUser

Guest
Invalid server response.

aceasta este eroarea care imi apare cand incerc sa deschid pagina orasului,a rapoartelor,etc.

acest lucru se intampla de ieri.Se poate sa fie de la broswer-ul pe care il folosesc(Google Chrome-din cate stiu este cel mai bun pentry The-West)


EDIT: MERGE CU IE ...dar nu inteleg de ce cu Google Chrome face figuri..

Chrome-ul are ceva probleme in sensul acesta... Din cate stiu problema apare cand ai o tema instalata...

Ar trebui sa mearga bine in modul incognito.

Din cate am citit de la altii, pentru a scapa de aceasta problema incearca sa dezinstalezi Google Chrome, sa stergi folderul Google Chrome din Program Files, sa stergi registrii ce tin de google chrome (pentru a-ti fi mai usor foloseste un program de curatare), apoi reinstaleaza Google Chrome. Sa nu mai instalezi alta tema.



@CaTaLyN48: vezi discutia asta: http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=238059&postcount=182
 

DeletedUser

Guest
sal

salut.mie nu-mi apare nimic pe harta...este complet goala...nici orasul nu pot sa-l vad nimic...puteti sa mi spuneti care este problema?
 

DeletedUser

Guest
salut.mie nu-mi apare nimic pe harta...este complet goala...nici orasul nu pot sa-l vad nimic...puteti sa mi spuneti care este problema?

pai depinde...ai mia patit asa ? sau e prima data ?
poate sa fie de la internet dar nu 100%
sau se poate sa fie un bug
:-??
si eu am patit asa ...dar doar cateva fractiuni de secunda cand intram nu`mi aparea nimik ...si stiu sigur ca asta era de la internet ...!!!
bafta.
 

DeletedUser

Guest
Este de la browser.

Foloseste Mozilla sau Opera. Chrome sau IE nu sunt prea prietenoase cu the-west.
 

DeletedUser

Guest
sal

salut...nu cred ca este de la internet...cand intru pe lumea 5 nu am intalnit niciodata problema asta...pe lumea 3 cate refreshuri ii dau tot acelas rezultat nu vad nimic pe harta...
 

DeletedUser9715

Guest
Harta

Imi spune si mie cineva de ce nu pot sa vad orasele si muncile pe o anumita raza in jurul meu?:D
 

DeletedUser2948

Guest
Nume: USW-Supreme MKF
Puncte: 16300
Bătălie în fort: în desfăşurare

Si lupta ii terminata de ceva vreme, iar noi am ramas blocati. Sa se faca ceva repede ca suntem destui care trebuie sa mergem si la alte forturi.
 

DeletedUser2948

Guest
Toti care am fost inscrisi in batalie suntem blocati. Credeam ca ii doar la mine, dar am intrebat pe mess pe altii care au fost si si ei au ramas blocati.
 
Sus