Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
Si yo am aceasi problema cu armurier croitor magazin si cioclu...si lvlu la banca s-a dus...tot...doar la locuinta a mai ramas lvl:( ...ce se intampla?:confused: suntem cu totii din oras nelamuriti...c ne facem acum?
 

DeletedUser

Guest
"depinde si ce calculator ai..."

Ce legatura are asta, cu un joc in flash din browser :|

depinde destul de mult... unchiul meu are cont si a bagat in calculator tot felul de chestii ca de exemplu jocuri/programe/filme, si ii ia cam 3 min sa se incarce pagina (ii arata ca tine) si de multe ori se blocheaza
 

DeletedUser

Guest
Si yo am aceasi problema cu armurier croitor magazin si cioclu...si lvlu la banca s-a dus...tot...doar la locuinta a mai ramas lvl:( ...ce se intampla?:confused: suntem cu totii din oras nelamuriti...c ne facem acum?

nu inteleg fraza cu "si eu am aceeasi problema".. aceeasi problema cu cine?

in fine, din ce inteleg cred ca a fost un multi-account in oras...
 

DeletedUser

Guest
Pai era chestia k a zis unu(al 2lea care a scris)k are aceeasi problema...si nush c e cu multi-account...sau c zici u acolo...chestia e k nu ne apare la niciunu din oras...a disparut pur si simplu...armurier,croitor,magazin,hotel,cioclu...toooot...doar locuinte si...banca a mai ramas....nush c sa ne mai facem...noi am lucrat degeaba?:|..spune-ti-ne si noua c putem face acum...k nush:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
:confused::(:confused:
 

DeletedUser

Guest
Pai era chestia k a zis unu(al 2lea care a scris)k are aceeasi problema...si nush c e cu multi-account...sau c zici u acolo...chestia e k nu ne apare la niciunu din oras...a disparut pur si simplu...armurier,croitor,magazin,hotel,cioclu...toooot...doar locuinte si...banca a mai ramas....nush c sa ne mai facem...noi am lucrat degeaba?:|..spune-ti-ne si noua c putem face acum...k nush:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
:confused::(:confused:



foloseste suportul...si vei primi orice raspuns la problema ta....
off pe forum este interzis sa se foloseasca k in loc de c.
 

DeletedUser

Guest
Nu am inteles...is nou p forum...explica c pot sa fac?cum poate sa mi se rezolve problema...nu vreau raspunsuri...vreau sa stiu daca se poate rezolva....:|...spune-ti va rog...
 

DeletedUser

Guest
In orasul tau au fost gasite multi-account-uri. Orasului i s-au depunctat cladirile construite de catre acele conturi.

Data viitoare pentru reclamatii sau sesizari foloseste te rog sistemul intern de suport (in joc "Setari" > "Suport")
 

DeletedUser3496

Guest
Hello..Man pe lumea a 3-a m-a dat unu afara din orasu meu...si era consilier...orasul este WesterN TerrorisT...cum fac sa intru iar..k el nu vrea s ama mai bage:(...si nu imi explic cum ma dat afara k eram primar
 

DeletedUser

Guest
intrebare

daca nu gasesc munca in lista cum procedez?
aduna afise ... sau imparte ziare ...
mersi
:confused:
 

DeletedUser

Guest
raspunsu tau

Hello..Man pe lumea a 3-a m-a dat unu afara din orasu meu...si era consilier...orasul este WesterN TerrorisT...cum fac sa intru iar..k el nu vrea s ama mai bage:(...si nu imi explic cum ma dat afara k eram primar

consilieru poate sa dea invitatii si sa concedieze:P
daca nu ai invitatie de la orasul respectiv nu poti sa intri>>punct
OFF:cred ca ai facut tu ceva , nu ai depus bani si tea dat afara.;)
<3W
 

DeletedUser3496

Guest
Man yo am facut orasu ala...si eram iesit afara din el k sa fac bani...si era varumiu primar...intre timp el a luat ban....si a ramas unu consilier...ma bagat in oras ma facut consilier...totu mergea bn..pana cu 2-3 zile...cand ma dat afara....k am fost bun cu el si l-am lasat la stadiu de consilier si nu l-am degradat la cetatean :(...acum cum pot sa imi iau orasu iar...macar debanatil pe kill1u 1-2 zile sa ma bag iar in oras sa ma fac primar...va rog
 

DeletedUser

Guest
vorbeste cu adminii ei vor sti ce sa faca....credema am patito si eu;)
 

DeletedUser3496

Guest
ok man...ti-as fi recunoscator dak mai ajuta im privinta asta...k am muncit atat la oras..si am bagat o gramada de bani in el:|
 

DeletedUser

Guest
sunt muncitor(meserias)level 13 lumea 3 si la misiunea lui Nathan(Mortii sunt morti) trebuie sa lucrez la cereale timp de 2 ore dar cand dau (dupa ce am muncit) iincheie misiune imi zice ca NU indeplinesc termenii si conditiile:
:ce sa fac???:confused:
 

DeletedUser

Guest
nu pot

sunt muncitor(meserias)level 13 lumea 3 si la misiunea lui Nathan(Mortii sunt morti) trebuie sa lucrez la cereale timp de 2 ore dar cand dau (dupa ce am muncit) iincheie misiune imi zice ca NU indeplinesc termenii si conditiile:
:ce sa fac???:confused:
 

DeletedUser

Guest
merge greu

mie de 2 zile imi merge greu lumea 3...stie cineva de ce?iam intrebat pe cei care sunt in oras cu mine si au zis ca lor le merge ca de obicei...stie cineva ce e de facut?:D multumesc!
 

DeletedUser

Guest
cred ca e de la tine mie imi merge perfect the-west.Eu folosesc mozila si nu am probleme.
 

DeletedUser

Guest
mi-au disparut banii din seiful orasului!

salut.
eu sunt primarul orasul Tree Hill din lumea 3 si aseara am fost atacata si am lesinat. astazi cand m-am logat, in seiful orasului nu mai aveam 1000 de dolari, ci 94!!! cum e posibil? i-am pierdut pentru ca eu sunt primarul si am fost atacata? credeam ca banii din banca sunt in siguranta!
sau e posibil sa mi ia pentru ca nu i-am folosit cateva zile? ca daca da, pare cam absurd...
am verificat si nimeni nu a construit in oras de aseara, deci nu inteleg unde au putut sa dispara banii.
ii mai pot recupera?
va rog sa ma ajutati!
 
Sus