Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
salut.
eu sunt primarul orasul Tree Hill din lumea 3 si aseara am fost atacata si am lesinat. astazi cand m-am logat, in seiful orasului nu mai aveam 1000 de dolari, ci 94!!! cum e posibil? i-am pierdut pentru ca eu sunt primarul si am fost atacata? credeam ca banii din banca sunt in siguranta!
sau e posibil sa mi ia pentru ca nu i-am folosit cateva zile? ca daca da, pare cam absurd...
am verificat si nimeni nu a construit in oras de aseara, deci nu inteleg unde au putut sa dispara banii.
ii mai pot recupera?
va rog sa ma ajutati!

1.poate cineva a construit.
2.poate cineva avea multiaccount in oras si ati fost penalizati
3.poate chiar e vro eroare.
 

DeletedUser

Guest
1.poate cineva a construit.
2.poate cineva avea multiaccount in oras si ati fost penalizati
3.poate chiar e vro eroare.

1.uita-te la randul 6
2.in acest caz sa trimita ticket la admini
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Infiintare oras

Salut,

Nu se mai pot face orase pe Lumea 3? Am cautat pe harta de am capiat si nu am gasit.

Mersi<3W
 

DeletedUser

Guest
ma ajuta cineva

salut..sunt aventurier pe lumea 3 si la misunea de aventurier imi cere mai multe obiecte dinamita ,tarnacop....si pt fiecare imi dadea cate o misune de ex sa demolez baraju...si acum intrebarea :D .....de busola cum fac rost ? k nu imi mai apare nici o misiune .multumesc
 

DeletedUser

Guest
salut..sunt aventurier pe lumea 3 si la misunea de aventurier imi cere mai multe obiecte dinamita ,tarnacop....si pt fiecare imi dadea cate o misune de ex sa demolez baraju...si acum intrebarea :D .....de busola cum fac rost ? k nu imi mai apare nici o misiune .multumesc

In punctele Est si West ale harti apare un om sau semn(nu mai stiu sigur), mergi la el, accepti misiunea si in E si in V. CAnd ai mers in ambele locuri inchei misiunea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
multumesc pt ajutor....mi`am dat seama florin ...oricum ms ca ati raspuns
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In punctele Est si West ale harti apare un om sau semn(nu mai stiu sigur), mergi la el, accepti misiunea si in E si in V. CAnd ai mers in ambele locuri inchei misiunea.

e de preferinta sa o inchei cand ajungi in oras(daca faci parte din unul).asta ca sa poti depune cei 300$ fie in contul personal fie in trezorerie fara a fi in pericol sa pierzi din ei in urma unui atac.
 

DeletedUser

Guest
cum am postat si mai sus ...deci am gasit punctul de vest ..defapt am gasit mai multe ..si l`am ales pe cel mai apropiat de orashul meu .....si cand sa dau sa inchei misunea imi spune k nu indeplinesc conditiile .... trebuie sa ma duc la cel mai indepartat punct de vest ?multumesc
 

DeletedUser5690

Guest
mi-au disparut banii fara sa ma atace nimeni, a mai patit cineva??
aveam 500+$, lvl 12
sper sa se poate rezolva ceva
 

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 3.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.

Va rog raportativa doar la problemele intampinate la logare in lumea a 3-a.
 

DeletedUser5690

Guest
da, s-a intamplat chestia cu lesinatul
deci cred ca asta e problema nu?chiar nu stiam ca se poate intampla sa iti dispara toti banii cand lesini,stiam doar ca ti-i poate fura cineva cand te ataca.
ms pt raspuns
numai bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mi-au disparut bani din seiful orasului,cum e posibil?
azi de dimineata aveam 135 de dolari si acum mai am 10 far ca cineva sa construiasca ceva

Topicul e destinat problemelor de logare.

Ca raspuns la intrebarea ta, probabil cineva are o comanda de constructie in curs... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Oras pierdut

Am avut ceva probleme de logare si cand am reusit intr-un final sa ma loghez am observat ca mi-a disparut orasul si toate lucrurile din rucsac. Imi spune cineva care e problema si daca le mai primesc inapoi. Multumesc.
 
Sus