Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser3394

Guest
As vrea sa fiu si eu admin pe L3 am vazut ca lehliu gara este admin pe L2 :D:):) as vrea so eu sa fiu pe L5 sau cum pot capata ceva asemanator ...


Nu e o problema de logare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cred ca trebuie sa mergi sa te interesezi la conducerea Team WEST SA VORBESTI CU EI!
 

DeletedUser

Guest
incearca asta

icearca adresa asta de jos
Contact - InnoGames GmbH
http://www.google.ro/search?hl=ro&q=Contact+-+InnoGames+GmbH&btnG=C%C4%83utare+Google&meta=&aq=f&oq=
asta prima



4. Nu raspundeti daca nu aveti un raspuns exact si verificat. De asemenea, nu raspundeti posturilor care incalca regulile forumului/sectiunilor forumului.

Trimiterea ta e cat se poate de proasta. Cererile de admini se depun la actuala echipa, nu la cei din Germania.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
bineinteles ca in engleza,dar daca nu stii nimic despre joc si esti atat de confuz,sigur nu te va baga in echipa adminilor
 

DeletedUser

Guest
In acest topic se raporteaza doar problemele de functionare ale lumii a 3-a.

Cererile de admini se fac prin sistemul de suport. Totusi foarte rar vor fi acceptate. Adminii sunt alesi si invitati in general de catre noi si nu invers.

@Ares-Flavyus: Momentan nu recrutam admini noi. Multumim pentru interesul de care dati dovada si pentru intentia de a ne ajuta.
 

DeletedUser3394

Guest
si daca o sa se deschida L5 va rog chiar va implos sa ma contactati pt admin <3W<3W<3W<3W
Multumesc
 

DeletedUser

Guest
Nu ma pot loga pe lumea 3
Eroarea asta imi apare " The database connect attempt was refused "
 

DeletedUser

Guest
nu pot sa intru in joaca, imi scrie The database connect attempt was refused
 

DeletedUser

Guest
sal

Dc nu imi merge sa intru pe lumea 3 .... imi scrie The database connect attempt was refused
 
Sus