Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
:confused: am o problema cu conectarea ..:( ma contectez corect cu contu si imi zice...Datele de logare nu sunt corecte am fost la un club de net...si merge...iar de aksa nu vrea sa intre...cum rezolv asta..X( rpd pana nu ma gasesc lesinat :eek:

ai fost la net inainte sau dupa ce ti-a dat eroare la logare de acasa?
ca daca ai fost inainte e posibil sa ai ghinionu de a fi bifat sa te retina de la sala...
 

DeletedUser

Guest
ma chinui de 6 ore..si nu cred k sunt asa nob:| sa am capslock`ul apsat..:| am incercat q mozila q explorer nu stiu cu ce sa mai incerc:| asta mi s`a intamplat aksa nu la sala frate..:| iar la sala nu`s nebun sa dau remember ..lol :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca intrii simultan pe 2 conturi ti se intampla(odata a venit un prieten la mine ma jucam west mi-a zis sa-l las sa intre si el si a intrat si el si apoi mie imi aratau inventarul levelul etc lui)


vezi ca n-am surori/venici/bunicutze etc care sa intre de la mine sa joace. ;)
 

DeletedUser3294

Guest
Prob;eme de logare pe lumea 2,3 si 4 !

In browswer (Mozilla) sunt conectat automat la pagina principala a jocului. Cand dau logare pe o lume, indiferent ca este 2,3 sau 4 ma arunca innapoi la pagina de logare. Imi puteti spune si mie care este problema?
Va multumesc.
player cistimoka

PS. La fel patesc si cu alte motoare: IE, Opera.
 

DeletedUser

Guest
eu nu pot intra de loc pe lumea a 4 de vreo 5 zile imi apare motivul:multiacont...banul este permanent nu va fi ridicat auatomat.....imi spuneti care e problema?(pe celelante lumi pot intra)
 

DeletedUser

Guest
Ai mai multe conturi si ai fost banat (ti s-a blocat accesul).
 

DeletedUser7388

Guest
Te-ai gandit cam tarziu sa-ti stergi un cont:).De ce trebuie sa joci cu 2 sau mai multe conturi?Te-a prins asta e nu ai ce face.
 

DeletedUser

Guest
am si io o intrebare

oare de ce a disparut misiunea am muncit la vanatoare de castori sa gaesc 5 blani cred ca am muncit vreo 4 zile asa si cand leam gasit mia disparut misiunea nu inteleg ma face si pe mine cineva sa inteleg miam pierdut o sap degeaba.........
 

DeletedUser

Guest
Nu aici se posteaza se posteaza la Intrebari si Solutii
Cu placere Petr1shor!
 

DeletedUser

Guest
poate anul acesta cine isi va da cu parerea...cineva care poate sa si faca ceva...adica stiti voi cine..ms...

wtffffff.jpg
 

DeletedUser

Guest
si mie imi apare asa cand termin o munca si is in joc apoi dau refres si imi apare normal
 

DeletedUser

Guest
Tuturor le apare asa.Este bug..asa se intampla cand sunt multi pe server conectati si fac lucruri in acel moment.F5 sau log out e cea mai buna solutie de fiecare data :)
 

DeletedUser

Guest
f5 nema. log of log in...fac asta de vreo 10 ori pe zii.....e stresant...chiar acei smecheri nu pot rezolva aceasta problema?? ca e o problema care poate fi reparata fara ajutorul unui update..sau asa cred...
 

DeletedUser

Guest
mai apare din cand in cand:D
Nu cred ca este ceva grav....poate ramane serverul in spate cu timpul:P
 

DeletedUser

Guest
Mie de exemplu nu imi merge sa imi fac cont pe alte lumi (lumea 5, cand o sa fie gata), dar nici pe alte lumi in afara de lumea 4, unde am si cont! dau "inscriete acum gratis" si imi arata "Înscriere pe Lumea 4 (» modifică)" si sub nick , pass s.a.m.d ... apoi dak dau pe "modifica" imi apare "Te rog alege o lume!


Lumea dată de start Număr de jucători Descriere
Lumea 4 19.03.2009 63292 (indicat) "

Rog pe cineva care stie care este problema sa ma lamureasca si pe mine
 

DeletedUser6410

Guest
Mie de exemplu nu imi merge sa imi fac cont pe alte lumi (lumea 5, cand o sa fie gata), dar nici pe alte lumi in afara de lumea 4, unde am si cont! dau "inscriete acum gratis" si imi arata "Înscriere pe Lumea 4 (» modifică)" si sub nick , pass s.a.m.d ... apoi dak dau pe "modifica" imi apare "Te rog alege o lume!


Lumea dată de start Număr de jucători Descriere
Lumea 4 19.03.2009 63292 (indicat) "

Rog pe cineva care stie care este problema sa ma lamureasca si pe mine

da pe celelate lumi nu iti pot face cont deoarece inscrierile sunt inchise azi se deschid inscrierile pe lumea 2 si 3 si tot azi se deschide si lumea 5
 

DeletedUser6808

Guest
problema

Sunt la nivelul 27
Am avut ieri o lampa si o busola care imim trebuiau pentru a incheia o misiune si azi mi-au disparut
Ma poate ajuta cineva?:mad:
 

DeletedUser6410

Guest
Sunt la nivelul 27
Am avut ieri o lampa si o busola care imim trebuiau pentru a incheia o misiune si azi mi-au disparut
Ma poate ajuta cineva?:mad:

ori ai incheiat misiunea ori le-ai vandut
lucrurile nu au cum sa dispatra din inventar
 

DeletedUser

Guest
Buna. am si eu o probleme pe lumea 4, La misiunea Paleta larga de arome daca intru sa vad misiunea si cerintele imi apare barul fara personajele din joc.Daca ma poate lamuri cineva cum sa fac as fi recunoscator!!
 
Sus