Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
I s-a mai intamplat cuiva sa nu-i vada produsele, si implicit sa nu poata termina misiunea, desi pe pagina misiunii arata ca e terminata ?


33m9xkn.jpg


15o8jmt.jpg
 

DeletedUser

Guest
Inventar

Am realizat munca "Vânează curcani" şi nu am primit în Inventar produsul afişat în Rapoarte. Nu l-am vândut......Rectific pentru că apare acum. Merci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am o problema: inaintea ubdateului cu forturile aveam doar pachetul de la misiunile speciale pentru aventurier la lvl 10 si acum mai am un pachet in plus.Iar acesta zice ca e produs iar celalat zice ca e continutul misiuni.
 

DeletedUser3941

Guest
am o problema: inaintea ubdateului cu forturile aveam doar pachetul de la misiunile speciale pentru aventurier la lvl 10 si acum mai am un pachet in plus.Iar acesta zice ca e produs iar celalat zice ca e continutul misiuni.

Pachetul se gaseste la o munca, iar cel cu continutul misiunii trebuie sa o duci la persoana care o cere.
 

DeletedUser

Guest
Pachetul se gaseste la o munca, iar cel cu continutul misiunii trebuie sa o duci la persoana care o cere.

Da stiu dar cel care se gaseste la munca eu nu il avem inainte de ubdateul cu forturile.Si te asigur ca nu fac munca la care sa iti dea pachetul.
 

DeletedUser

Guest
imi tot apare eraorea asta.Cand dau sa continue scriptul cateaodata imi apar majoritatea obiectelor din depozit,altadata nu-mi apar deloc,dar cand dau stop script imi apar tot timpu cate 1 rand-2 randuri.Ce e de facut>?
erorrr.png
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o problema pe L3 sub setari este un dreptunghi negru dar cand apas pe el imi intra in fort.Ce trebuia sa fie acolo?
 

DeletedUser

Guest
bravo administratori!

imi cer scuze ca va deranjez, `dragi` administratori!
dati dovada de lipsa de fair play si de partinire a anumitor jucatori!
de ce ne-ati TAIAT munca la hotel?
aveam construit nivelul 3 cu 89%!! si voi, cu marinimie, ati resetat munca la 0!!!
va multumesc si promit ca voi spune tuturor colegilor mei care joaca, felul in care procedati! atunci sa vedeti cine o sa mai joace!

LE by Pink Kitty:
Daca orasul a fost depunctat de catre admini nu e nici o eroare in joc.
Acest topic este sectiune destinata raportarii erorilor de joc in The West.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dati-mi motivul pentru care orasul a fost depunctat...
astept inca sa-mi raspundeti!
am primit avertisment, si nu stiu de ce!
 

DeletedUser

Guest
asemea subiecte se discuta prin tickete,probabil mebri orasului tau aveau multiaccount in oras,si s-a penalizat orasu`.
 

DeletedUser

Guest
misiune disparuta?

Am o problema si poate ma lamureste cineva.....
Pur si simplu am ajuns la lvl67 si nu imi apare nici o misiune, desi este introdusa sub numele:''Raidul''!?
Ma poate ajuta cineva?<3W:confused:
 

DeletedUser6808

Guest
mesaj

Va mai aduceti aminte de unul care a terminat misiunile in urma carora a primit o busola si o lampa care dupa asta i-au disparut?
Eu sunt.
Acum vreau sa va intreb altceva:
Daca fac din nou job-ul mai primesc chestiile alea inapoi?
Sunt disperat pentru ca m-am blocat si muncesc ,muncesc,muncesc si iar muncesc
 

DeletedUser

Guest
pai busola si lampa o primesti la misiunile pentru aventurieri daca ai facut misiunea nu mai poti primi lampa si busola
 

DeletedUser6808

Guest
Salutare

OK. iN CARTEA MEA DE MISIUNI SUNT PREZENTE AMANDOUA CA FIIND TERMINATE IAR EU TREBUIA SA LE AM.
PS. NU LE-AM VANDUT:mad:
 
Sus